Canim Kizlarim Prenseslerim Buyuyor

Başlatan SiRiNe, 28 Ağustos , 2010, 23:52:48

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Alıntı yapılan: angel81 - 12 Kasım , 2010, 11:49:34
duygu geçenlerde bir yere yazmissin sanirim..kizlar birbirlerine bakmislar yemek yerken..biri digerinin elini sIkmIs sonrasindada puskurmeye baslamislar ya agzindakileri  :k06: ayyyy icim gitti okurken, masaAllah yaaa  :nazar: hahaha ne sevimli olmuslardir Allah bilir. ya ikiz cocuklar bu yuzden cok cok sevimli geliyorlar...yani sanki 2 cocuk degilde, ayrilmaz elma yarisi gibi goruyorum onlari, anca beraber kanca beraber gibisinden. birbirlerini taklit etmeleri filanda cokk hosss opuyorum ikisinide  :-*

Evett canimm birbirlerini taklit etmeye basladilar sonra oyuncak icin kavga ediyorlar birbirlerini cekistiriyorlar , birbirlerine gulumsuyorlar oynuyorlar  :k06: :k06:

Eveeet bende öyle diyorum ömur boyu beraber olun insaaAllah diyorum. Ayni cinsiyette olduklari icinde paylasacak cok sey bulacaklar

Annenizin karninda beraberdiniz dogarken beraberdiniz simdide berabersiniz diyorum

Benim cift yumurta ikizi bir arkadasim var turk kendisi  uzun suredir dostuz, oda diyorki ailede bir sorun ciksa beni en cok sadece ikiz kiz kardesim tutar diyor

onunda annesi ikiz anneannesi ikiz teyzeleri ikiz  :k06:

Rabbim isteyen herkeze nasib etsin

cok öpuyoruz senii teyseleri  :opucuk: :opucuk:

aşkitom

duygu biraz daha büyüsünler sen o zaman gör hallerini bu cadıarın
neler yapıyorlar neler..... :)

benimkiler birbirlerinden hiç ayrı kalamıyorlar..bazen kavga ediyorlar ama hemen müdehale ediyorum bu sefer başlıyorlar birbirlerini öpmeye...öpüyorlar birde ohh diyorlar  ;D el ele tutuşup evin içinde geziyorlar..

inşallah sende görürsün böyle güzel günleri...sağlıkla büyüsün meleklerin...

NEFES ALDIĞIM SÜRECE SİZİNLEYİM CANIM KIZLARIM

βαlκιz

valla ya büyüsünler daha güzel oluyo duygu
benimkilerde öyle evde sarılıyolar uğur umutun elini tutmaya çalışıyo
ama umut izin vermiyo kızıyo :ehi:
ugurda sırtına sarılıyo öyle dolanıyolar evde  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

GULSAHHH ASKITOM  INSAALLAH KIZLAR O GUNLERI GÖRMEYI NASIB EDER ALLAH  :amin:

MASAALLAH PASALARA  VE PRENSESLERINE ASKITOM :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :aferin:

SiRiNe

SuMeYYe RuMeYSa  8 AyLiK  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :love1: :love1: :love1: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :angel12: :angel12: :angel12:

Prenseslerim buyuyorsunuz MasaaAllah  :amin:

Balböceği

SiRiNe

derbeder

dünyaya gelen büyüyor gerçekten...artik tam sevilme zamanlari annesi  :binkybaby:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

SiRiNe

Alıntı yapılan: angel81 - 18 Kasım , 2010, 16:40:26
dünyaya gelen büyüyor gerçekten...artik tam sevilme zamanlari annesi  :binkybaby:
Evet teyseleri issirmalik zamanlari tam bir o kadarda zor geciyor, yeni dogduklarindada zordu ama o zamanlar, doyurur alt degistrir yatirirdim buyudukce isler zorlasiyor  :k06:  :opucuk:

derbeder

Alıntı yapılan: ikiz AnneSi - 18 Kasım , 2010, 16:42:08
Evet teyseleri issirmalik zamanlari tam bir o kadarda zor geciyor, yeni dogduklarindada zordu ama o zamanlar, doyurur alt degistrir yatirirdim buyudukce isler zorlasiyor  :k06:  :opucuk:
olsun canim sonuçta birine bakmakta ayni, ikisinede. sen iki tanesini aradan cikaracaksin iste  :tongue3: dermisimmmm.
kiz dermiyim hic oyle birsey?  :laughing7: boyle diyenlere ne kadar gicik kaptigini biliyorum, biraz sinir edeyim seni dedim  :k06:

ne guzel olacak duygucum hele bak biraz buyusunler sana yarenlik edecekler..masaAllah  :love7: :nazar:

SiRiNe

Alıntı yapılan: angel81 - 18 Kasım , 2010, 16:45:28
olsun canim sonuçta birine bakmakta ayni, ikisinede. sen iki tanesini aradan cikaracaksin iste  :tongue3: dermisimmmm.
kiz dermiyim hic oyle birsey?  :laughing7: boyle diyenlere ne kadar gicik kaptigini biliyorum, biraz sinir edeyim seni dedim  :k06:

ne guzel olacak duygucum hele bak biraz buyusunler sana yarenlik edecekler..masaAllah  :love7: :nazar:
:k06: :k06: :k06: Canimm vallahi nasilda biliyorsunnn bunu diyenlerden nefret ettigimi hatta okurken dedimki bir cocuga bakmakla aynimi gulerekk okudum  seni seni  :laughing7: :k06:

insaAllah teyseleri buyusunler o gunleri görurum insallah biri sagimda biri solumda genc kiz olmuslar can yoldasim olurlar.

:amin:

Rabbim isteyen herkeze nasib etsin  :amin:

derbeder

Alıntı yapılan: ikiz AnneSi - 18 Kasım , 2010, 16:49:46
Alıntı yapılan: angel81 - 18 Kasım , 2010, 16:45:28

:k06: :k06: :k06: Canimm vallahi nasilda biliyorsunnn bunu diyenlerden nefret ettigimi hatta okurken dedimki bir cocuga bakmakla aynimi gulerekk okudum  seni seni  :laughing7: :k06:

insaAllah teyseleri buyusunler o gunleri görurum insallah biri sagimda biri solumda genc kiz olmuslar can yoldasim olurlar.

:amin:

Rabbim isteyen herkeze nasib etsin  :amin:

amin canim Allah her evlat hasreti cekene versin hayirlisiyla. banada dua et canim  :opucuk:

) SaMiRa (

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:
                       PRENSESLERİN YENİ AYI HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAHH
                               NİCELERİNE ERDİRSİN RABBİM İNŞALLAHHHH :amin: :amin: :amin:

AMA BEN ONLARA SİYAH ZEYTİN BEYAZ PEYNİR DEMEYİ DAHA ÇOK SEVİYORUMMMM :D :D

miray

:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
MASALLAH PRENSESLERE RABBİM HAYIRLI ÖMÜRLER VERSİN İNŞ
:icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: