09 Mayıs , 2024, 16:11:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebişim Çok İyi Sf:5

Başlatan aşkitoom, 28 Ağustos , 2010, 16:30:53

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: aşkitoom - 06 Ekim , 2010, 22:45:51
saol teyzesi 11 hafta 5 günlük olduk,mutluyuz.inşallah mutluluğumuz hep sürer,allah onu elime almayı nasip eder inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

Masallah yaaa  :nazar: o kadar oldunuz muuuuu  :love7:
Ben hami$ oldugumu 2 buçuk haftalikken ogrendim daha adet gunum bile gecmediydi  :ehi: :ehi: :ehi:
o gunden beri haftalari saya saya 29'a merdiven dayadik daha da bitmediii yahu  :ehi: :ehi: :ehi:

aşkitoom

cnm benim hamileliğimi öğrendiğim 7 haftalıktı,şimdi 11 hafta 4 günlüğüz...

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

>>>Gök_ŞeN<<<

güle güle büyütürsün inşallahh aşkiiitommm  :nazar: :nazar: :nazar:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
: :love9::love9: :love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: bir gün geleceksin bebeğim biliyorum... inanç ve sabırla seni bekliyorum :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

İNŞALLAH SAĞ SALİM KUCAĞINA ALIRSIN BEBEĞİNİ TATLIM  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aşkitoom

aybenim

Ayşenur hanım 2,5 haftalık hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz kan tahlilindenmi baktırdınız????

dileKKK:)

canım tebrik ederim belirtilerin nelerdir anlatabilirmisin.... :nazar: :nazar: :nazar:

Belgink.

aysenurcum 2bucuk haftalıkken nasıl öğrendin hamile olduğunu kan tahlılındemi.. kan tahlılıyse kan değerin nekadar cıkmıştı yanıtlarsan cok sevinirim

aybenim

selin22 sende mi hamile olduğundan şüpheleniyorsun??

Belgink.

Alıntı yapılan: aybenim - 17 Ekim , 2010, 18:47:57
selin22 sende mi hamile olduğundan şüpheleniyorsun??
inş öledir cnm umut iştee  17gun oldu bugun gecikeli kan tahlılımm1.00 cıktı  gecen haftaaa sen nasıl öğrendin 2 bucuk haftalık hamile oldunu

aybenim

ben hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum canım sadece şüpheleniyorum. adetim daha gecikmedi bi hafta var adet olmama ama inş. olmam. korunmayı bırakalı bi ay oldu ama bi haftadır sürekli midem bulanıyo sabahları ağzımın tadı hiç olmuyo bide hep ıslaklık hissediyorum ve sık sık tuvalete çıkıyorum. ama inşallah hamileyimdir. bi haftayı zor bekliyorum.sen test yapmadınmı selincim

Belgink.

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 06 Ekim , 2010, 22:47:49
Alıntı yapılan: aşkitoom - 06 Ekim , 2010, 22:45:51
saol teyzesi 11 hafta 5 günlük olduk,mutluyuz.inşallah mutluluğumuz hep sürer,allah onu elime almayı nasip eder inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

Masallah yaaa  :nazar: o kadar oldunuz muuuuu  :love7:
Ben hami$ oldugumu 2 buçuk haftalikken ogrendim daha adet gunum bile gecmediydi  :ehi: :ehi: :ehi:
o gunden beri haftalari saya saya 29'a merdiven dayadik daha da bitmediii yahu  :ehi: :ehi: :ehi:

aysenurcum mrb nasılsın  2bucuk haftalık hamile olduğu nasıl anladın cnm değerin kaçtııı

aybenim

selincim sen kanda gebelik testi yaptırmadınmı? anlamadım 1 çıkan ne canım...