CİCİBEBE ZARARLI MI???

Başlatan tubali, 28 Ağustos , 2010, 13:54:42

« önceki - sonraki »

tubali

28 Ağustos , 2010, 13:54:42 Son düzenlenme: 28 Ağustos , 2010, 14:04:06 tubali
ARKADASLAR CİCİBEBENİN ZARARLI OLDUGUNUNU DUYDUM BİR KAC KEZ...
KANSIZLIK YAPTIGINII....
BİR ARKADASIMIN OGLU SUREKLI BAYILIYORMUŞŞ DOKTOR CİCİBEBE KULLANIMINDAN DOLAYI DEMİŞŞŞ.....
BİLGİSİ OLAN VARMI???? :dontknow: :dontknow:

BEN OGLUMA 4. AYDAN İTİBAREN SUREKLI VERDİM SÜTÜNÜN İÇİNDE....
AZALTMALIMIYIMMM??? :dontknow: :dontknow:

Demet_dk

bende verdim ve biçok anne cicbebe vermiştir
hiç duymadım zararlı olacağını zararı olsa doktorlarımız söylerdi diye düşünüyorum
kabızlık yaptığını biliyorum sadece

tubali

KANSIZLIK DA YAPIYORMUŞŞŞ DOKTOR SOYLEMİŞTİ AMA YUKSEK DERECEDE ZARARLI OLDUGUNU BİLMİYORDUMMM

Demet_dk

ırmak184

cicibebe yıllardır var,zararlı olsa doktorlar söylerdi bence :icon_scratch:

βαlκιz

valla ben 10 aylıkken vermeye başladım
bikaç ay önce kestim vermeyi büyüdüler diye
bizde kansızlık flan yapmadı ama bende zayıflattını duymuştum  :icon_scratch:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

Alıntı yapılan: ırmak184 - 28 Ağustos , 2010, 14:45:38
cicibebe yıllardır var,zararlı olsa doktorlar söylerdi bence :icon_scratch:

bencede  :icon_thumright:

мiŁenα.

Bir ara bu tür haberler çıktı aslı varmı bilmiyorum. ::)

Doktora danışmak lazım. ::) Yada araştırmak lazım :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ben de duydum pek ı bısey degıl diye ::) ::)
sonucta bisküvi iştah kapatır tatlı bu bır gercek sonucta  :-\
ama normal kahvaltı yedıremedıgımız ıcın mecburuz :dontknow:

SiRiNe

cogu mamalar demir ve b12 vitamini iceriyor özellikle 6 ay sonrasi kullanilicak mamalar bu iki vitamin olan besin kansizlik yapmaz ama bilemiyorum tabiki yasadigim ulkede bu mama yok
iyice arastirin siz

birgül87

milupanın tadını begenmemeye başladıgı zaman başladım cicibebeye hem normal sade süt içmiyordu hemde biberon istiyordu 3 yaşına geldi hala biberon istiyor geceleri anne süt mama istiyorum diyor dayanamıyorum kıyamıyorum veriyorum ama hiç bi zararını görmedim hem kilosu iyi hem kan seviyesi yüksek iştahsızlıkta yapmadı gun içinde normal yemek yiyor ama her  çocukta aynı olacak diye bişey yok tabi ben memnunum bıraktırıcam ama ne zaman bilmiyorum  :honk:

Uploaded with ImageShack.us

çağınım

ben çağına yediriyorum kahvaltısında ve bazen sütünede katıyorum bi zararı olduğunu duymadım ama biraz kabızlık yaptığı doğru doktorumuzda zararlı diye bişey demedi kaldı ki senelerdir var bu yani zararlı olsa çıkmazmıydı şimdiye kadar ortaya  :dontknow:

ilkcemre

cemre de kabızlık yapıo cicibebe... ben artık vermiyorum...  zaten çok veremedim. bir hafta kadar kullandık.

çok eskilerden bi komşumuz demişti. kanserojen madde içeriyomuş die ama araştırdım ben bulamadım bişi... yüksek derecelerde pişirildiği için sanırım böyle bişi söylemiş ama iice araştırmak lazım tabi. benim bi bahanem var yedirmemek iç,n. kabız oluyo. göre göre de vermem bu saatten sonra. ama kabız yağtığı için tabiki. zararlı olduğunu pek düşünmüyorum açıkçası....

--elif--

ben hiç yedirmedim ama ablam yediriyordu yiğenime hemşireler demişti ozaman hiçbir besin değeri yok ayrıca fos kilo yapıyormuş bunun yerine normal bisküvi yedirin daha iyi demişti

DER!N

Eski bir zamandan söz ediliyor olmalı çünkü cicibebenin çeşitleri var şuan elimde olan paket 12 vitamin, 8 mineral içeriyor kabızlık yapabilir ama kansızlık yapacağını düşünmüyorum.

Keşke benim kızım da yese aldım meyvelilerini de ama  yemiyor hanımefendi fazla tatlı geliyor.