Geceleri Uyuyamayınca Neler Yaparsınız?

Başlatan Balböceği, 24 Ağustos , 2010, 22:06:34

« önceki - sonraki »

Balböceği

Lă_Tăhzen!

ŞUANDA DA OLDG GIBI BURAYA YADA FACCEBOOKA TAKILIRIM

burcum

şu son 2 haftadır geceleri uyuyamıyorum demekki fazla yorulmuyorum buaralar :ehi: kızım yanımızda yattığı için onu bırakıp aşağıya tv seyretmeye de inemiyorum döner döner dururum yatakta düşünürüm düşündükçe uykum kaçar normalde tv izlerim nete girerim birşeyler atıştırırım bugün olduğu gibi :icon_thumright:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 28 Ağustos , 2011, 02:19:49
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 20 Ağustos , 2011, 23:49:54
ŞUANDA DA OLDG GIBI BURAYA YADA FACCEBOOKA TAKILIRIM

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: aynen

ramazan munasebetıyle geceler uykusuz gecıyorr son 2 gunn sonra ımkanı yok bu saatlerde buralarda gezınmem  :k06:

nisan rüzgar

ramazan basladıgından berii oturuoyrum sahura kadar :D sabah namazı kılıp yatıyorum 6 yı 7 yi buluyo uyumama öğlendede kalkmak bilmiyorum ..normalde çok düzenli en gec akşam 1 de yatıp sabah en gec 10 da kalkıyorum ...bayramdan sonra eski düzene nasıl giricem bilmiyorum  :D

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

pc basındayım ama budanda sıkılıyom baska ugras bulmam lazım :icon_scratch: :icon_scratch:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

gökkusağı

kitap okurum hemen gözlerim kapanır ama eşim ışıktan rahatsız olduğu için yatakta okuyamam odada okurkende yatağa gelene kadar uykum kaçar olduğum yerde sızamam lazım oda olmaz  :cildir: :cildir: :cildir: çıldırırım.uzmanlarda süt için kitap okuyum yada şey yapın diyor  :k06: :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

suzannn

Ben uyku tutmayinca tv bakarim yada cepten buraya bakarim yataktan kalkmadigim icin zaten hemen uykum gelir uykuya dalarim tv yi ayarlarim kendi kapanir ama cep tep elimde uyuya kalirim

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

yatakta iphone la nete girerim yada oyun oynar uykumun gelmesini beklerim  :sleepy1: :sleepy1:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

melek100lü

uyku tutmayınca duş alıp tekrar yatarım  :icon_thumright:

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

~ERVA~

Tabii kii şimdiki olduğu gibi buraya girerşm

Balböceği

Eskide kalmış uykunun tutmaması  :ehi:

Yattığım gibi göçüyorum uykuya  :toothy10:

Eloshh

Dua Dua Dua...