Geceleri Uyuyamayınca Neler Yaparsınız?

Başlatan Balböceği, 24 Ağustos , 2010, 22:06:34

« önceki - sonraki »

serra_emine

eşim kendı uyurken benım pcde olmamı ıstemıyor..
dun gece mesela uykum yoktu o yattı ben musade ıstedım gırebılırmıyım nete dıye buraya gırecegımı soyledım  :k06: olmadı yanımda yatmanı ısterım dedı bende tamam canım dedım napım gari açamadım gıremedım buraya sonra konuşa konuşa uyumuş kalmışız :ehi: :ehi: :ehi: :love3: :ehi: :ehi:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Mine'l Aşk

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

ღ♥ Nilda♥ღ

töbe töbee neee kaa meraklı olmuşun bacım   :suclu: :suclu: :laughing7:
.   

FeHi

Genelde eşim nöbetçi olduğu zaman uyuyamıyorum korkudan
ödüm kopuo yerimde kımıldayamıyorum

asuman1981

MÜZİK DİNLERİM  2. ŞARKI DA UYKUYA GEÇERİM

Balböceği

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: FeHi - 17 Mayıs , 2011, 20:05:50
Genelde eşim nöbetçi olduğu zaman uyuyamıyorum korkudan
ödüm kopuo yerimde kımıldayamıyorum

benimde kocişim eskiden iş seyahatine gittiği  zamanlar korkardım ama artıkın kokrmuyomm  :occasion14: :occasion14:
.   

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

laracroftt

uykum gelene kadar bıraz buraya takılır bıraz tvye bakarım sonra gıder yatarım yıne uyuyamazsam hayaller kurarken uyumus olurum   :k06:

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

tv bakarim yada nette takilirim sonra uyurum esim evdeysede beraber bisiler yapariz  :love9:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kocişi uyutur sessizce kaçarım yanından internete girerim tv izlerim
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

oslemturgay

kocamı uyandırırım gözleri kanlı kanlı uykulu bi halde ters ters yüzüme baktımıydıya korku filmi izlemişcesine yorganın altına basımı gömerim uyur kalırım. :toothy10:

derbeder

kendi kendime nazar degdirdim sanirim  :BangHead:

onceleri hic uyku sorunum olmazdi, su sira acaip derecede uyku sorunum var sanki. gece uyuyamiyorum sonra zort diye sabahleyin hortluyorum  :cildir:

utanmasam sabah 5te cikicam evden.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!