28 Nisan , 2024, 06:10:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kendinizi Kaç Yaşında Hissediyorsunuz?

Başlatan Balböceği, 24 Ağustos , 2010, 21:58:30

« önceki - sonraki »

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

KIZLAR NOOLUYO BİRİNİZ 70 BİRİNİZ 100 BEN NEKADAR KÖTÜ HİSSETSEMDE 30DAN YUKARI ÇIKAMIYORUM :k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 25 Ağustos , 2010, 17:11:04
KIZLAR NOOLUYO BİRİNİZ 70 BİRİNİZ 100 BEN NEKADAR KÖTÜ HİSSETSEMDE 30DAN YUKARI ÇIKAMIYORUM :k06:
benım kocıs gelene kadar ben 100 yasındayım cunku o benım hayatım yasam kaynagım onsuz 100 yasında mutsuz huzursuz oluyom ::) ::) ::) ::) ::) ::)
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ALLAH CANINI ALMASIN :ehi: :ehi:AMA SENİ ÇOK İYİ ANLYORUM BENDE AYNI ÖÖLEYİM..
İNSANLAR İÇİN GÜNEŞ 7 DE DOGAR 7 DE BATAR..BENİM İÇİN SABAH 7 DE EŞİM İŞE GİDERKEN BATIYO AKŞAM 7 DE DOGUYO :love8:

AyNi

26 yaşındayım, ruh halime göre değişiyor kaç yaşında hissettiğim... ama genellikte daha genç hissediyorum... ruhen 20 gibiyim  :hello2:

hele 30 yaşına yaklaştığım aklıma geldikce moralim bozuluyor...  :cildir: :cildir:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 25 Ağustos , 2010, 17:18:07
ALLAH CANINI ALMASIN :ehi: :ehi:AMA SENİ ÇOK İYİ ANLYORUM BENDE AYNI ÖÖLEYİM..
İNSANLAR İÇİN GÜNEŞ 7 DE DOGAR 7 DE BATAR..BENİM İÇİN SABAH 7 DE EŞİM İŞE GİDERKEN BATIYO AKŞAM 7 DE DOGUYO :love8:
kız ona bakarsan 2aydır benım gunes dogmuyo batmıyo :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

tweety0555

suan degıl 100 1000yasında gıbı hıssedıyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

dun akşamdan berı 60 yaşlarda hıssedıyorum kendımı  :'( :'( :'(

--elif--

HASRET!M S@N@

BEN 23 YASINDAYIM NORMALDE 20 19 HİSSEDİYORUDM COK NESELİYDİM AMA SON 2 HAFTADA 35 GİBİ GELİYOR

GELSQMİNQ

bende 23 yaşındayım ama bende kendimi 40 yaşında gibi hissediyorum

flowers

22 yaŞındayım ama,ßende kendimi 30 lu yaŞlarda hissediyoRum...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bende 22 yaşında olmama rağmen 30 larımı yaşıyormuşum gibime geliyor :sad1:

Balböceği

Bende 22 yasindayim kendimi 30 yasinda gibi hissdeiyorum  :'(

acaba 30 yasimdada kendimi 22 hissedermiyim  ;D

dilengisk

sabah kalkar kalkmaz 33 afyonum patlayınca 20 akşama dgru yaslanıyorum yataga kafamı koyana kadar 70 e merdiven dayıyorum valla

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

23yasima yeni girdim ama bu yasadiklarimdan dolayi kendimi yasli hissediyorum ama normalde cocuk gibiyim ins gene eski halime dönerim  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: