En Son Kime Kızdınız

Başlatan Balböceği, 24 Ağustos , 2010, 16:24:48

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

28 Ağustos , 2010, 14:50:29 #45 Son düzenlenme: 28 Ağustos , 2010, 14:52:28 DENİZGÖZLÜM81
eşime kızdım  gece kavga ettik :cildir: :cildir: :caca: :caca: :caca:

elif cemre

kedime... yemeklik ete göz diktigi icin.verdim ama devamindada istedi :hungry:
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...

DENİZGÖZLÜM81

aç gözlü kedi kız kızacak birinimi bulamadın fıkaramdan mı hırsını çıkartıyorsun :ehi: :ehi: :toothy10:

elif cemre

mamasi alis veris sepetinde babamiz gelirken cikarsin diye asagi inmedim.ama evdekiyle doyurdum gene doymadi...canima tak etmeyince kizmam ben ona agzi var dert anlatacak hali yok :aferin:kiyamam bak simdide üzüldüm ama. :crybaby2:
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...

DENİZGÖZLÜM81

insanlar nankör hayvanlar kadar çıkamıyorlar

elif cemre

benim gurbette tek dostum gece gündüz yanimda.cokta tatli tam 7 bucuk kilo...ama süper zeka..insanlardan vefakar.

DENİZGÖZLÜM81

öyleler gerçekten nekadar kızarsan kız sana küsmüyorlar onunla dertleşebilirsin o asla seni sırtından vurmaz

elif cemre

DENİZGÖZLÜM81

canım ben cıkıyorum yemek yapmaya başlıcam yavaştan

SiRiNe

bir kac kendini bilmez budalalara :)

ayışığı

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fatma...

görümceme bi hayırlı olsun demedii bebeğime

ayışığı

Alıntı yapılan: fatma... - 28 Ağustos , 2010, 23:15:41
görümceme bi hayırlı olsun demedii bebeğime
yuhh deseydin kıskannçççç  :violent1:

fatma...

bişe demediki yuhh nası diim cadıya heheh eşim görmesin :D:D