11 Mayıs , 2024, 15:45:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Soz, Nisan, Dugun & Ozel gun Anilarimiz

Başlatan **Gül**, 22 Ağustos , 2010, 14:56:53

« önceki - sonraki »

❤ հმzεlἶო ❤

benimde dugun oncesi kuafordeyiz tirnaklarima sedef rengi oje surcem hos gorunsunler diye ablam dedi ki aa ben sana takma tirnak getirdim cok hos dururlar hadi onlari takalim.tek tek yapistirdi itina ile kuruttuk.sonra ordan biri demezmi aksam gusul abdesti alman gerekecek nasil cikartican diye. haydaa.damat beni almaya gelmek uzere biz onlari cikarma derdindeyiz. bir elim arkadasimda digeri ablamda kuaforde sacimda tabi makyaj zamanimda gelmis kizda onu yapmaya calisiyo. tirnaklari nasil cikcak bilmiyolardi sanirim ki torpu ile kaldirmaya calisiyolardi tabi ben bir ciglik. dedim yeter vala oldum. kuafor dedi asetona batir. ordaki cocuga 2 sise aseton aldirdik 2 tasa doktuk ellerim icinde bekledi tirnaklarda eriyip igrenc bir hal aldilar tabi. kimi yeri cikti kimi cikmadi acilar icinde studyo fotolarina gec kalaraktan cikarttilar sonunda. sedef ojemi surdurttum :D tirnaklarim gunlerce sizladi valla. damadin gelip beni o halde gormeside cabasi. herkes biyerimi cekistiriyo  :caca:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

AKLIMA DINI NIKAHIMIZ GELDI  :D BIZ NISANLIYKEN BABAMLAR KONUSUYOZ GUNAH OLMASIN DIYE DINI NIKAH KIYDILAR BIZ SAFIYIZ BIZDE GELINLE DAMAT IMAM KARSISINDA DURMAZ AYIPTIR DIYE BABAM MIHRIMI ALDI VE NIKAHTA ESIMIN YANINA OTURDU BENIM YERIME EVET DEDI NIKAH BITINCE ERKEK KARDESIM ICERI GELIP MUJDE ENISTEMLE BABAMI EVLENDIRDIK DEDI  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:
ESIMIN BITURLU ICINE SINMEDI BU  :ehi: ODA HANIFII YA DUGUN GUNU KENDI IMAMINI GETIRIP TEKRAR NIKAH KIYDIK  :ehi: RESMI NIKAHLA BERBER 3 KEZ NIKAHIMIZ KIYILDI SAGLAM OLDU YANE  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: kardelen@ AZRA - 02 Eylül , 2010, 01:09:32
AKLIMA DINI NIKAHIMIZ GELDI  :D BIZ NISANLIYKEN BABAMLAR KONUSUYOZ GUNAH OLMASIN DIYE DINI NIKAH KIYDILAR BIZ SAFIYIZ BIZDE GELINLE DAMAT IMAM KARSISINDA DURMAZ AYIPTIR DIYE BABAM MIHRIMI ALDI VE NIKAHTA ESIMIN YANINA OTURDU BENIM YERIME EVET DEDI NIKAH BITINCE ERKEK KARDESIM ICERI GELIP MUJDE ENISTEMLE BABAMI EVLENDIRDIK DEDI  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:
ESIMIN BITURLU ICINE SINMEDI BU  :ehi: ODA HANIFII YA DUGUN GUNU KENDI IMAMINI GETIRIP TEKRAR NIKAH KIYDIK  :ehi: RESMI NIKAHLA BERBER 3 KEZ NIKAHIMIZ KIYILDI SAGLAM OLDU YANE  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

**Gül**

:ehi: :ehi: :ehi:
MUJDE ENISTEMLE BABAMI EVLENDIRDIK DEDI  Buna cook guldummm yaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: **Gül** - 02 Eylül , 2010, 01:12:50
:ehi: :ehi: :ehi:
MUJDE ENISTEMLE BABAMI EVLENDIRDIK DEDI  Buna cook guldummm yaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

EVET GULCUM AYNI BOYLE DEDI BIZDE COK GULMUSTUK  :ehi:  :ehi:  :ehi:

**Gül**

Bizimki de komik olmustu o nikah. Hoca geldi esim ailesi bizimkiler falan oda oldukca kalabalik. Nikahdan oncemi sonra mi lokum verilirmis ben mutfakta onlari hazirliyorum. esimin yaninda yigeni oturuyormus Hoca da ooo gelin hanim bumu deyince kiz hemen kalkmis dayisinin yanindan. Sonra benim kuzenim oturmus olayi bilmeden. hoca baslamis nikahi kiymaya.  :ehi: :ehi: Durumu anlayan Kuzenim bir hisimla yanima geldi. Yaaa Gul abla gelsene Adam benle kiyiyordu nikahi diye cekistirdi. Garibim ne korkmustu.  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: **Gül** - 02 Eylül , 2010, 01:16:42
Bizimki de komik olmustu o nikah. Hoca geldi esim ailesi bizimkiler falan oda oldukca kalabalik. Nikahdan oncemi sonra mi lokum verilirmis ben mutfakta onlari hazirliyorum. esimin yaninda yigeni oturuyormus Hoca da ooo gelin hanim bumu deyince kiz hemen kalkmis dayisinin yanindan. Sonra benim kuzenim oturmus olayi bilmeden. hoca baslamis nikahi kiymaya.  :ehi: :ehi: Durumu anlayan Kuzenim bir hisimla yanima geldi. Yaaa Gul abla gelsene Adam benle kiyiyordu nikahi diye cekistirdi. Garibim ne korkmustu.  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:
BENIM ESIMDE BITURLU HAZMEDEMEDI DIYODUKI SEN EVET DEMEDIN BABAN OTURDU YANIMA BENI ONLA EVLENDIRDILER  :ehi:  :ehi: HANIFI YA MIHRIMI VERDIM DESEMDE AKLI ALMIYODU DUGUN GUNU IMAMI GETIRMIS HABERIM YOKTU DEDIKI YOK BIDAHA KIYALIM YOKSA HARAM OLUCAN BANA DIYODU  :ehi:  :ehi:  :ehi:

**Gül**

Iyi iste ne guzel percimlemisiniz. Tam Helali olmussun  :laughing7: :laughing7:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: **Gül** - 02 Eylül , 2010, 01:23:41
Iyi iste ne guzel percimlemisiniz. Tam Helali olmussun  :laughing7: :laughing7:
HE VALLAH TAM 3 NIKAH OLDU  ;D HERKESE NASIP OLMAZ  :ehi: