Soz, Nisan, Dugun & Ozel gun Anilarimiz

Başlatan **Gül**, 22 Ağustos , 2010, 14:56:53

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 25 Ağustos , 2010, 18:59:28
ayy benim şaşkında hep abime atardı yanlışlıkla msjları aşkım bitanem die hadi kendin rezil oluyosun beni nie ediyosun..neyseki müstehcen bişiyler yazmıyodu :ehi: :ehi:
:ehi:
bende bikaeresinde askim yerine halama cekmistim mesaji ozaman daha cikiyoduk halama derdimi anlatana kadar 10 takla attim  :ehi: yalan uydurdum malesef yoksa rezil ederdi beni  :suclu: arkadasim sevgilisine yazmis sana gondermis yanlislikla dedim  :suclu: mesajda yenilir yutulr cinsden degildiki kardesim  :ehi:  :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

cerecem

BİZDE EŞİMLE 7 SENE ÇIKTIK AMA HERKESE ARKADAŞIZ DEDİK SONRA BİGÜN EWLENMEYE KARAR WERDİK O AİLESİNE BEN AİLEME SÖLEDİM DAHA ÇOK ERKEN DEDİLER BENDE İSTİYORUM DEDM MESLEĞİM ELİMDE ONNDA ELİNDE HAYATTA BAŞKA BEKLİYCK BİŞEYİMİZ YOK DEDİK 1 SENE SONRA DEDİLER BİZDE KAÇMAYA KARAR WERDİK GECE BENİ ARADI Bİ EŞOMAN Bİ PANTLON AL GEL DEDİ BN DE ABARTIP 3 ÇİFT AYAKKABI SAÇMAŞAM DÜZLEŞTRCİM SONRA BULUŞTK YOK YAPMAYALIM EWLENEMLM BARE DEDİK SABAH GİTTK YILDIRIM NİKAHIYLA EWLENDİK SONRA HERKES EWİNE AİLELERMİZE SÖLEDİK ONN ANNESİ BEN HASTANEDE BEN AİLEM BAŞKA HASTANEDE 2 GÜN AYILIP BAYILDILAR.05.04.2010 DA NİKAH YAPTIK,15.04.2010 DA BENİ İSTEDİLER,17.04.2010 DA NİŞAN,09.06.2010 DA DA DÜĞÜNÜMÜZ OLDU HEPSİ TAM TERSİ :)

мiŁenα.

düğün günü;

evden çıktık tam arabaya binicem eşim arabanın kapısını açtı

bende eteğimi kaldırdım ta ne kadar dikkat ettiysemde

gelinliğim yüzüme yapıştı ve ön taraf foraaaaaaa :ehi:

bende ne var ne yok gözüktü çok utandım o kalabalıkta :ehi:

hle eşimin üstüme bir atlayışı var gelinliği kapatcam diye :ehi: :ehi:

bir tane daha var

birde tam düğün salonuna girerken kamera çekimde gelin odasına kadar geldi sonra

düğün  salonuna yürüoruz adam demezmi bu sizin kameraman değil diye :caca:

adam geç geldi ve benim düğün yarım saat sonra başladı :cildir:

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ձყşε..'εყოεռ'ﻨყlε...ﮡ - 26 Ağustos , 2010, 20:30:21
düğün günü;

evden çıktık tam arabaya binicem eşim arabanın kapısını açtı

bende eteğimi kaldırdım ta ne kadar dikkat ettiysemde

gelinliğim yüzüme yapıştı ve ön taraf foraaaaaaa :ehi:

bende ne var ne yok gözüktü çok utandım o kalabalıkta :ehi:

hle eşimin üstüme bir atlayışı var gelinliği kapatcam diye :ehi: :ehi:

bir tane daha var

birde tam düğün salonuna girerken kamera çekimde gelin odasına kadar geldi sonra

düğün  salonuna yürüoruz adam demezmi bu sizin kameraman değil diye :caca:

adam geç geldi ve benim düğün yarım saat sonra başladı :cildir:

:k06: :k06: :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

gelinlik fora ha ayse  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: gozler bayram etmistir ha  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

bizimde Nikah'ta cok komik bir animiz vardi  :D
Nikahim kinamin oldugu gün oldu, neyse belediyedeyiz attik imzalari, ben tabii esimin ayagina bascam kinaligim var ustumde
kardesim caktirmadanda basamiyom tarlatani kaldiriyim diyene kadar bizimki cakiyo  :ehi: :ehi: :ehi: neyse ayaga kalktik bi bastim ayagina  :ehi:
aaahhhh dedi birden esim  :ehi: :ehi: :ehi: tum herkes güldü  :toothy10: oda altta kalirmi, paatt diye yere vurdu birden sanki ayagima basmis gibi, herkes oyle zannetmisti  :ehi:
nikahimizi kiyan adam, ' oo damadimizda altta kalmiyo' demisti  :laughing7: :laughing7:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ayy benim nikah dügünümden 1 ay önce kıyıldı.. müdürün odasındaydık.. we aramızda 2metre wardı..amaaaan kim kalkıpta ayagına basacak dedim..o getirseydide ayagını bas karıcım deseydii bemde içimde almasaydı nolurduuu...

βαlκιz

bizde imzaları attık falan öpücek şimdi eşim beni ben ona anlımdan öp demiştim o sıra ben heycandan unuttum yanagını öpmeye çalıştım oda benim anlımı öpmeye çalıştı herkez gülmüştü  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

Alıntı yapılan: **Gül** - 25 Ağustos , 2010, 17:43:46
Kizlar hepsi cok guzel hepsine ayri ayri guldum  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Ilknur sana daha az guldum  :D Hosbir olay degil ama sonucta zarar gormemissin ya onemli olan bu
Ben birtane daha anlatayim hemen
Angel bende senin gibi isteme gunu yapmadim kahveleri. Daha once de anlattigim gibi hazirliksiz yakalandim. Firsat vermedilerki kahve yapmama  :ehi: :ehi: Birsonraki gun yani nisan gunu yaptim. Oldukca kalabalik bir gruptu. Ocagin tum gozlerinde cezveler doluydu. Neyse yaptim hepsini. Erkeklerin kahvelerini verdim. kadinlar da mutfakta yanimdaydilar zaten. (Offff herkesin gozu de ustumdeydi  :icon_pale: :icon_pale: ) neyseki bol kopuklu kahveleri kazasiz belasiz yaptim verdim  :aferin: En son esimin kahvesi kalmisti.  Cunku o kadar kisi arasinda kahveyi sade icen birtek o vardi ve buda benim isime gelmisti tabi   ;D  Uzun zamandir bekledigim an gelmisti   :laughing7: :laughing7: Esimlede daha onceki konusmalarimizda tuzlu kahve konusunu iyice sokmustum aklina ve oldukca korkuyordu bu konuda. Kahveyi tam fincana koyuyordum ki esim mutfaga geldii. Tabi ben bir hamlede cezveyi doldurup uzattim. Tek derdim yuzundeki ifadeyi gormek. garibim korkmus ya alamadi  :ehi: :ehi: Yok dedi ben diger oda da iceyim dedi aldi elimden. Orasi kalabalik ve babalar abiler orda ya oraya gelmem saniyor. iyi dedim bende gelip su boslari alayim bari. dustum pesine. icerde boslari topluyorum agir agir. Bir gozumde onda ama. Yok yine icemedi yine kalkti  :toothy10: :toothy10: Ama ben bu arada kikir kikir guluyorum.  :ehi: Yatak odasinin kapisina geldi yok olmuyor orayada giremedi. Tabi ben hemen arkasinda  :toothy10: En sonunda salondan hole acilan kapinin altinda aldi bir yudum. Bana bakiyor ben guluyorum. Anlayamadi tadini bir daha aldi yine sonra o da gulmeye basladi. Neyse dedim bu kadar korku yeter sana.  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
O kahvenin icinde gercekten tuz yoktu. ama garibim korkudan fincanin sonuna kadar anlayamamis tuzlu mu sade mi sekerli mi  diye   :k06: :k06: Simdi soylesem tuzluydu diye inanacak hemen  :ehi: :ehi: :ehi:

benimde buna benzer bir olayim var. ama isteme gunu kahveyle olan degil :D
normal tanismaya geldiklerinde cay ikram ederken cayin icine teyzem
o kadar cok tuz katmistiki : ) birde benim esim cay sevmeyen bir insan.
teyzem icine doldurduda doldurdu. dedim teyze ne yapiyorsun? dedi
dur ne kadar cok tuz atarsak icerse seni o kadar cok seviyordur :D
hahaha evet esim suratini burustura burustura icti kapidada ben
onu dikizleyerek ohlar cekiyordum karsisinda :D guzeldi behhh.

nikah gunumuzdede ayagina ilk ben bastim hemde sanirim saskinlikla
2-3 defa bastim. gulduk gectik o anda. nikah memuru ilk ona sordu, beni
eslige kabul edip etmedigini; kabul etti. sonra bana geldi sira
bende sanirim bi 10-15 saniye bekledim cevreye baktim herkese.
hihi maksat korkutmak olmustu :D sonra tabiiki evet dedim.

birde dugunumuzde esler birbirine pasta yediriyor ya, o zaman o bana verdi
pastayi yedim. bende ona verir gibi yapip gene kendim yedim :D
hihi cabuk gecmis o zamanlar yaaa : )
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

beni sitemeye gittiklerinde ben evde yoktum
biz kaçmıştık aileler anlaşınca beni istemeye gittiler ama eşimin tarafı beni babamlara götürmedi babamlar beni alırda vermezler diyee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bensiz bi isteme töreni olmuştu yanii
bide çiçek yaptırmışlar manyaklar ben evde yokum ne yapıyonuz çiçek gelirken bana alın gelin dime yani :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

BIZIM NIKAH KOMIKTI ESIMIN AMCASI KIYDI NIKAHIMIZI BI ODAYA GIRDIK AMAN SIMDI KONUSMA YAPAMICAM DIYIP DIREK IMZALARI ATTIRDI MASA BILEM YOKTU  :ehi:  :ehi: SAHITLEREDE SONRA IMZALATIRIM DEDI CIKTIK EVE GITTIK  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: COK ROMANTIK DIMI  :ehi:

**Gül**

Nikahlari anlatinca aklima geldi bizim nikahta oldukca eglenceli gecmisti  :k06:
Nikah gunu herkes nikah salonunda bekliyor esimde beni kuaforden aldi. geldik salona. girdik daha 5-10 dk var. nikah memuru da yok zaten herkes oturuyor Arkalari da kapiya donuk. Biz girdik iceri bizi goren yok. Nikah masasi yuksek biryerde. Simdi oraya cikip oturmak oyle beklemek de tuhaf geldi birden  :D Esime dedim gel orutalim suraya. En arka siraya oturduk bizde  :toothy10: :toothy10: Kimse gormuyor bizi herkes sohbette. Birara gorumcem arkasini bir donduku biz ordayiz. Yuksek sesle siz ne yapiyorsunuz orda dedi. bizde '' Oturuyoruuuuuzz '' dedik   :ehi: :ehi: :ehi: tum salon bize dondu herkes gordu tabi. neyse gulerek ciktik masaya.
  Nikah basladi Memur bayanin sorgusuna Evet derken heycandan sesim az cikmis olacakki Takildi bizim nikah memuru bana. Eh artik damat bey farki kapatir dedi yine herkes guluyor. Iyi kapatti esim zaten  :k06: :k06:
  Nikah kiyildi ayaga basma meselesi var tabi. herkes bagiriyor bas bas diye bende kiyamadim ayagimin ucuyla bastim ama Aaaaaahh diye bir ses yukseldi. bir gulusme daha.  :k06: :k06:
  En sonunda da Bizim memur ablamiz yine tongaya dusurdu beni. Elinde nikah cuzdani bana dondu verecek uzattim elimi ama elim bos kaldi. vermedi. soruyorum simdi Ismin ve soyismin deyince aha dedim sasirtmali bir soru. Ismim tamam da soyisimlerden hangisini soyleyecegim ki simdi  ::) Ben boyle dusunurken birdaha sordu Ismin ve soyismin Benden el cevap ''Hangisiiii''   :k06: :k06: :k06: tabi bu son noktaydi tum salon koptu o anda  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

:ehi: :ehi:
nikah dedın de aklıma geldı ben de sımle nıkah kıyılırken ıddıaya girdim
nıkah memuru sorunca düşünmem lazım dıcem dedım ben
esımde dıyemezsın dedı bende tamam bekle de gör dedım
nıkah memuru sordu sımdı bende düşünmem lazım dedım herkes bı güldü ne dedı ne dedı dıyolar esımde sasırdı
adamcagız o telsta ayagıma basmayı da unuttu onu da ben yaptım tabıkı :k06: :k06:

мiŁenα.

hemde ne fora karşıdan geçenler bayram etmiştir :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

eşimin panter halide çok hoşdu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9: