29 Mart , 2024, 11:15:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sütünüzü ne arttırıyor ?

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 21 Ağustos , 2010, 13:45:37

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kızlar selam  :hello2:

Annelerin doğum sonrası en büyük korkuları sütlerinin azalmasıdır.Bunun için yiyip içtiklerimize dikkat etmemiz lazım.Ben aşağıdakilerle sütümü koruduğumu ve arttırdığımı düşünüyorum peki ya sizlere neler fayda ediyor ?

*Günde en az 2 Litre su
*Kuru fasulye
*Nohut
*Fasulye
*Kuru kayısı ve hoşafı
*Leblebi
*Boza
*Günde en fazla 2 tane soda
*Günde 2 bardak rezene
*Yoğurt
*Şekerli içecekler (Şeftali suyu vb.)

Lă_Tăhzen!

SAOLL CANIM DUN ENDER SARAÇIN PROGRAMINDA DA ENDER SARAÇ AYNEN BUNLARI SAYMISTI BOL SUTLU GUNLER TUM ANNELERE BUNLARA İLAVETEN BOL BOL DİNLENMEK TABİ DİNLENEBİLİRSEK  :suclu:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 21 Ağustos , 2010, 13:48:47
SAOLL CANIM DUN ENDER SARAÇIN PROGRAMINDA DA ENDER SARAÇ AYNEN BUNLARI SAYMISTI BOL SUTLU GUNLER TUM ANNELERE BUNLARA İLAVETEN BOL BOL DİNLENMEK TABİ DİNLENEBİLİRSEK  :suclu:

:)

keşke ama oturduğumuz 5 dakikayı kar sayıyoruz  :k06: valla endercimden ben sadece leblebiyi duydum anında aldım  :k06: diğerlerini herp yiyip içiyordum zaten tabi hepsi aynı anda olmuyorr  :ehi: düşünsene kurufasulye nohut aynı anda ardından gaz bombardımanı mazallah gazmana dönerim vallaaa  ;D ;D

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: gozde0034 - 21 Ağustos , 2010, 13:55:42

keşke ama oturduğumuz 5 dakikayı kar sayıyoruz  :k06: valla endercimden ben sadece leblebiyi duydum anında aldım  :k06: diğerlerini herp yiyip içiyordum zaten tabi hepsi aynı anda olmuyorr  :ehi: düşünsene kurufasulye nohut aynı anda ardından gaz bombardımanı mazallah gazmana dönerim vallaaa  ;D ;D

:k06: :k06: :k06:

GENELDE KURUFASULYE NOHUT YENMEZ DERLER GAZ YAPAR DIYE ENDERDE BIRAZ GAZ YAPAR AMA IYIDE SUT YAPAR DEDİ VALLA BEN GAZ YAPARMIS YAPMAZMIS HIC TAKMIYORUM ONUME NE GELIRSE YIYORUM

vadi= muge & melis

iyi de kuru fasulye ve nohut gaz yapar  :icon_scratch:

Balböceği

Alıntı yapılan: gozde0034 - 21 Ağustos , 2010, 13:55:42

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aman dur gazman olma evi ucurursun  :ehi:

Lă_Tăhzen!

BEN YEDİM KAÇ DEFA YAPMADI YANI YAPTIYSADA BI HUZURSUZLUĞU OLMADI GAZ SANCISINDAN DOLAYI

tweety0555

o0nların harıcı karauzumu havanda dovup cekırdeklerının ozude de cıkacak ve onu hosaf gıbı kaynatacaksınız bırebır...
veee denedım yas mayayı caybardagında azcık erıtıp ıctım oda cok sut yaptı ama ıcerken ıgrenc

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Vallahi ben gazman oluyorum ruzgarda cok sukur bişi yok  :ehi: rezene veriyorum o rahatlatıyor cok sukur gaz sancısı 1 hafta cektık snr hergun duzenlı olarak rezene vermeye basladım ve düzeldik!
Alıntı yapılan: tweety0555 - 21 Ağustos , 2010, 16:11:44
o0nların harıcı karauzumu havanda dovup cekırdeklerının ozude de cıkacak ve onu hosaf gıbı kaynatacaksınız bırebır...
veee denedım yas mayayı caybardagında azcık erıtıp ıctım oda cok sut yaptı ama ıcerken ıgrenc

ayyy nasıl yani yaaaaa ben bir tuhaf oldum şimdiiii  :-[

) SaMiRa (

özlemmm kuru karaüzüm demi yaş dövülmez havanda yaa :icon_scratch:

gözde bende çok su içiyorum bide humananın çayı var onu içiyorum arada tahin helvası yiyiyorum sodayı içemiyorum yaa

mayayı bende yaptım ama farkedemedim bi artış olup olmadığını bi kere içmek pek işe yaramaz sanırım :dontknow:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

COK SIVI TUKETIYORUM COK SUKUR SUANA KADAR SUTLE ILGILI PROBLEMIM OLMADI  :nazar: AYRI BISEY YAPMADIM HIC  :nazar: YA KIZLAR ACABA BUNYEYLE ALAKALI DEGILMI ANNEM SIVI COK AZ ALIRDI AMA SUTU TASARDI HEP  :dontknow:  :dontknow:  :dontknow:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

canikom anneannemde anlatır hep bluzunu açarmış şakır şakır akarmış aşağıya doğru sidikli meme derlermiş öylelerine  :ehi: :ehi: :ehi: zannedersem değişiyor ama belki bebeğin emiş gücüne görede değişiyor olabilir senin bıdık daha güçlü emiyordur bitiriveriyordur aradan 2 saat geçince anca toparlanıyordur kim bilir..

) SaMiRa (

BEN 2 GÜNDÜR ORUÇ TUTUYORUM MALUM BİŞEY YİYİP İÇEMİYORUM SÜTÜM AYNI SANKİ BİRAZ DAHA ARTTI GİBİ  :dontknow:
BİDE EMSE ADAM GİBİ BENİM KERATA TAM OLACAK :-\

tweety0555

Alıntı yapılan: En KıYmEtLiM - 22 Ağustos , 2010, 00:20:19
özlemmm kuru karaüzüm demi yaş dövülmez havanda yaa :icon_scratch:

gözde bende çok su içiyorum bide humananın çayı var onu içiyorum arada tahin helvası yiyiyorum sodayı içemiyorum yaa

mayayı bende yaptım ama farkedemedim bi artış olup olmadığını bi kere içmek pek işe yaramaz sanırım :dontknow:
evet canım ama yasta dovulurde cok cılkı cıkar :ehi:ama ne sut yapıyor bır gorsenız ama cekırdeklerde kırılcak...

cananyakut

canlarım baklagil ve şekerli besinler yiyorum ve tabi ki su sütümün artmasına neden oluyor.