29 Nisan , 2024, 01:00:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ankaralılar Nerdesiniz? Haydi Gelin Dostlar :)

Başlatan gul_ılgın06, 16 Ocak , 2007, 10:39:31

« önceki - sonraki »

erat42

birazdan çıkıcam canım benim kızımı okulun kursundan almam gerek herşeyin hayırlısı stres yapma emi desxtinacım

destina06

Alıntı yapılan: erat42 - 26 Mart , 2011, 12:06:02
inş bacım ama dikkat et sıcak yada sıcağa yakın bir suyla banyo yapma kaslar gevşiyo spermler dışarı atılması kolaylaşabilir ama sencede bir günlükte bunu uygulaman bebişin için değmezmi ama ya

değer tabiki yapıcam bu ay sabah daha erken kalkıp duş almam lazım çalıştığım için dışarı çıkmadan duş almış olmalıyım evet evet ben bu ay o şekilde deneyeyim  :icon_thumright: canım ben şimdi çıkıyorum sohbet için teşekkürler yine görüşürüz tavsiyeleriniz içiin de ayrıca teşekkür ederim

erat42

not ilişkiden hemen sonra yastığı ikileyin kafanıza kesinlikle yastık koymayın uyarıdır kızlar ilgilenen anne aday adaylarına tamam canım kolay gelsin görüşürüz by

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ankaranın bağları da büklüm büklüm yollarıııııııııııııııııııııııı  :occasion14: :occasion14:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

lagrima

bende Ankaralıyım ve yenimahallede oturuyorummm

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

lagrima

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

lagrima

eee başka ankaralı yok mu? buluşup kaynaşsaydık :D

DİLVİN

lagrima

Alıntı yapılan: DİLVİN - 11 Mart , 2012, 21:10:21
yenı mahallenın neresındesın cnm
*
yenimahalle belediyesinin yanındaki bloklardayım. ivedik cddesinde senn??

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....