29 Nisan , 2024, 05:11:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ankaralılar Nerdesiniz? Haydi Gelin Dostlar :)

Başlatan gul_ılgın06, 16 Ocak , 2007, 10:39:31

« önceki - sonraki »

erat42

bursanın hakkını yemeyelim şimdi güzelde işte

destina06

Alıntı yapılan: erat42 - 26 Mart , 2011, 11:34:24
benim teyzemin kızı altınparkın oralarda oturuyo oda istanbul aşığı yer değiştirelim diyo kaçıp kaçıp giderim istanbula diyo bursadan 2 yada 3 saat istnb
evet  yakın tabi günübirliğine bile gidilir.Bir şehirde denizin olması orayı çok değiştiriyor Ankaranın bir denizi eksik zaten o da olsa tam olacak :toothy10:

erat42

erat42

ne yapalım her güzelin bir kusuru olur aman ben ankarada olayımda denizi kalsın

destina06

Alıntı yapılan: erat42 - 26 Mart , 2011, 11:36:35
evledın çok tatlı maşallah kaçıncı

Ah ahhhhhhhh keşke benim olsa yiğenim o biz daha birinciyi beceremedik :k06:

erat42

hayırlısı olsun güzelim inş kaç yıllık evlisiniz

destina06

Alıntı yapılan: erat42 - 26 Mart , 2011, 11:42:05
hayırlısı olsun güzelim inş kaç yıllık evlisiniz

Haziranda iki sene olacak 15 aydırda çocuk için uğraşıyoruz şimdilik bir problem yok diyor doktorlar benim bir tane daha muayenem kaldı çünkü rahim filmi zımbırtısı ona kadar her şey normalmiş nasip tabi hayırlısı Allahtan

erat42

destinacım akıl vermek gibi olmasın da canım benim ilişkide bulunurken altına yastık koy ilişki bitince hiç kalkma sabaha kadar öyle yat uyu doktorum önerdi iki çocuğumada o ay hamile kaldım ben

erat42

destina06

Alıntı yapılan: erat42 - 26 Mart , 2011, 11:52:16
destinacım akıl vermek gibi olmasın da canım benim ilişkide bulunurken altına yastık koy ilişki bitince hiç kalkma sabaha kadar öyle yat uyu doktorum önerdi iki çocuğumada o ay hamile kaldım ben

yok estafurullah olur mu öyle şey bilgilerinizi paylaşmanız hoşuma gider ben ilişki sırasında değilde daha sonra hiç kalkmadan altıma yastık koyup ayaklarımı da duvara kaldırıp bir saat falan yatıyorum ama  sanırım vaktini bekliyor nasibimizde varsa bir şekilde gelecek

erat42

hareket etmemen lazım yastığın inceyse iki tane koy kalan spermlerde dışarı çıkmıyo böylelikle sen bir dene duvara ayaklarını koyana kadar kalan spermler dışarı çıkıyo öbürlerinide belkide hareket saqyesinde gitme hızları düşüyo olabilir

erat42

bu benim kendi görüşümdür tabi içerde ne olup bittiğini bilemeyiz

erat42

yeni ilişkiye girdiyseniz üç gün bekleyin dediğimi bir uygula bakalım sonuç ne olacak şimdiden merak ettim kız

destina06

Alıntı yapılan: erat42 - 26 Mart , 2011, 11:57:54
hareket etmemen lazım yastığın inceyse iki tane koy kalan spermlerde dışarı çıkmıyo böylelikle sen bir dene duvara ayaklarını koyana kadar kalan spermler dışarı çıkıyo öbürlerinide belkide hareket saqyesinde gitme hızları düşüyo olabilir

:icon_thumright: evet olabilir bu ay öyle deneyim o zaman ama sabaha kadar uyuyamam sanırım ben abdest almadan için rahat etmiyo  :'( tabi tabi nasip kısmet işi bunlar birazda teşekkür ederim tavsiyen için zaten bu ay benim klomen+çatlatma iğnesi tedavim var bu ikinci ayım olacak olursa zaten siteye hamileyimmmmmmm diye başlık atarım seninde haberin olur zaten :toothy10:

erat42

inş bacım ama dikkat et sıcak yada sıcağa yakın bir suyla banyo yapma kaslar gevşiyo spermler dışarı atılması kolaylaşabilir ama sencede bir günlükte bunu uygulaman bebişin için değmezmi ama ya