adet miktarı neden azalır kızlar bilen varmı korkmaya başladım yardımm:(

Başlatan asum, 20 Ağustos , 2010, 12:30:13

« önceki - sonraki »

asum

ben normalde bu yaşıma kadar çok ağrılı ve çok yoğun olmasada normal derecede adet görürdüm ama son 2 aydır hiç ağrısız ve miktar olarak çok çok az adet görüyorum kızlar bunun nedeni kist vs bişi olabilirmi yada yumurtlama olmuyo olabilirmi bilen varmı  :y25:

aşkitoom

cnm bence bi doktora git,bide üstüne görme diolar,oda olabilir.benim teyzem 3 ay adet görmüş,çocuk içinde doktora gitmişlerdi,doktor 3 aylık hamilesin demiş.yinede ümitlendirmek istemem... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

asum

Alıntı yapılan: aşkitoom - 20 Ağustos , 2010, 12:34:07
cnm bence bi doktora git,bide üstüne görme diolar,oda olabilir.benim teyzem 3 ay adet görmüş,çocuk içinde doktora gitmişlerdi,doktor 3 aylık hamilesin demiş.yinede ümitlendirmek istemem... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

yok güzelim  nerdeeee bende o şans bebiş değil ben geçen ayda bukadar az ve ağrısız olunca  şüphelenip test yapmıştım bişi yoktu kist vs olması ihtimali çok korkutuyo beni doktora gelecek ay gidicem

ツgöçmen_54 ツ

mrb asum
adet miktarı az olmasının bir çok nedeni var..alt yapısında daha çok hormon bozukluğu yatar.örneğin troitin  varsa bu bile azaltabilir.birde yaşını bilmiyorum ama doktorum 28 yaşından sonra bayanların yumurta rezervi azalmaya başlar ve kalitesi düşer demişti..
doktora görünmende yinede fayda var..

asum

Alıntı yapılan: göçmen_54 - 20 Ağustos , 2010, 12:59:12
mrb asum
adet miktarı az olmasının bir çok nedeni var..alt yapısında daha çok hormon bozukluğu yatar.örneğin troitin  varsa bu bile azaltabilir.birde yaşını bilmiyorum ama doktorum 28 yaşından sonra bayanların yumurta rezervi azalmaya başlar ve kalitesi düşer demişti..

slm göçmen
troid  problemim var ama ilaç kullanıyorum şuan sonuçlarım çok iyi
ayrıca 29 yaşındayım cnm ama adetin azalması için çok erken bi yaş 29

ÖZLEM & HASAN

Alıntı yapılan: asum - 20 Ağustos , 2010, 13:12:20
Alıntı yapılan: göçmen_54 - 20 Ağustos , 2010, 12:59:12
mrb asum
adet miktarı az olmasının bir çok nedeni var..alt yapısında daha çok hormon bozukluğu yatar.örneğin troitin  varsa bu bile azaltabilir.birde yaşını bilmiyorum ama doktorum 28 yaşından sonra bayanların yumurta rezervi azalmaya başlar ve kalitesi düşer demişti..

slm göçmen
troid  problemim var ama ilaç kullanıyorum şuan sonuçlarım çok iyi
ayrıca 29 yaşındayım cnm ama adetin azalması için çok erken bi yaş 29
kıslar merhb bişey sorucam normalde adetiniz ne kadar sürüyo ki benim en fazla 5-6 gün ama 4. günden sonrası yok denecek kadar az yani. hani kısa sürdüğünde yumurtlama problemi olabilir dediniz ya ondan korktum soriim dedim normali sizin kaç gün benimki normal mi? :icon_scratch:

ツgöçmen_54 ツ

anladım.. ilaç kullanıyosan onların etkiside olabilir..geçmiş olsun..
bu arada çakşır suyunun bize hiç faydası olmadı  :'(
sizin düzeldiğine çok sevindim..

asum

benim ilk gün çok az 2.3.günler yoğun 4.gün çok az 5.gün damla damla olurdu önceden offf offf şimdi ilk gün sarı akıntı çok az 2.gün 1 ped çok çok az 3.gün bi ped sona damla damla

asum

Alıntı yapılan: göçmen_54 - 20 Ağustos , 2010, 13:20:05
anladım.. ilaç kullanıyosan onların etkiside olabilir..geçmiş olsun..
bu arada çakşır suyunun bize hiç faydası olmadı  :'(
sizin düzeldiğine çok sevindim..

sadece çakşır suyu değil ama onu macun şeklinde alsaydın polen bal falan bisürü şey var içinde

ツgöçmen_54 ツ

biraz zaman geçtikten sonra mutlaka onuda deneriz.çok fazla alınan çakşır suyu dengeli hormonlarıda bozuyormuş.5 litre damıtılmış saf suyunu kullandı..şuanda 400 tl ye karışım yaptırmayı düşünüyoruz ama düşünme aşamasındayız.

asum

valla ben macun keçiboynuzu ve çinko tablet kullandım cnm keşke böle bi deneseydin allahın izniyle işe yarıyo

ツgöçmen_54 ツ

inşallah onuda deneriz..denize düşen yılana sarılırmış..çerden çöpten medet umuyoruz artık  :ehi: :ehi:

asum

aynen öyle napalım allah dert verir dermanınıda birlikte verirmiş :icon_thumright: