elif 35 Dogum Yaptııııı :))))

Başlatan ♥ღ♥ JADE ♥ღ♥, 17 Ağustos , 2010, 22:29:14

« önceki - sonraki »

su1023

Tebrikleri elif..Hayırlı bir evlat olsun inş :amin:

sahinim

Allah analı babalı büyütsün, darısı başımıza

elif35

saolun kızlar inşallah Rabbim sizlere de nasip eder evlat sahibi olmayı  :amin:

yoncaa

:nazar:  hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün canımm darısı bizeeeee  :amin:

°o.O євяυ O.o°

eliif doğum hikayeni yaazar msn yazcktn ;)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

elif35

16 ağustos da gece 11 gibi sancılarım gelmeye başladı eşim hemen annemi aldı getirdi ben annemi görünce başladım ağlamaya anne dayanamıyorum diye sancılar sıklaşınca hemen acile gittik annem,eşim,görümcem,kaynanam 3cm açılma ve %60 sancı ile yatışımı verdiler saat gece 2 falandı..hemen lavma yaptılar kan falan aldılar ...lavma da o kadar iğrenç bişey değil rahat rahat yaptım tuvaletimi  :k06: :k06: sonra kan falan aldılar damar yolu açtılar yatağa yatırdılar sancı çok sık geliyordu ama bir türlü açılma olmuyordu her sancıda dua ettim hep RAbbim sen beni kurtar diye  :amin: sabah 9'a kadar kendi sancımla açılma olmayınca suni sancıyı verdiler damardan serumla o saatten sonra aman Allah'ım dedim başka da bişey demedim ömrümde öyle kötü bir sancı,ağrı hissetmemiştim korkutmak gibi olmasın da zordu yani saat 9'dan 10:30'a kadar suni sancıyla 3 cmden 8 cm 'e çıktı açılmam bebeğin kafası yola girince 10 cm olmasını beklemeden doğum masasına aldılar beni bir sorun vardı bebek kendini iktirmiyor benim ıkınmamda yetmemiş başka bir doktor karnıma bastırdı doğumda doğumum 5 dakika sürdü ama ben hastaneyi yıktım diyebilirim bağırmamla  :k06: :k06: bebeğim doğru ama yine bir sorun vardı doğum anında bebeğim kakasını yemiş ağlamadı doğduğunda  :sad1: o kadar korktum ki sonra doktorum hemen çocuk doktorları gelsin diye bağırdı 3 tane doktor koştura koştura geldi hemen kızımın başına bişeyler yaptılar bir kere ağladı sonra gene sustu kızımı hemen kaptıkları gibi gittiler ben ne ağlayabildim ne gülebildim sadece dua ettim RAbbim kızımı koru diye sonra beni diktiler 8 cm ile doğum olduğu için rahimde de yırtılma olmuş hem içerde hem dışarda 14-15 dikişim vardı ama umrumda değildi isterlerse 50 dikiş atsınlar o an aklımda sadece kızım vardı ondan gelecek hayırlı haberdeydi aklım çok şükür dikilme işlemim bitmeden haberi geldi yavrumun ciğerlere inmeden müdahale etmişler kuzuma hiçbirşeyi yoktu 3350 gram ve 50 cm doğdu kızım....odaya aldılar beni hemşire kucağında kuzumla geldi yanında eşim ve görümcem vardı kızımı yatağına yatırdılar uyuyordu belliki doğumda çok yorulmuştu  :laughing7: sonra eşim yanıma gedi yanağımdan hafifçe öptü o kadar muhteşem bir duyguyduki çünkü odada sancı çekerken aklımda eşimde vardı acaba ne yapıyor diye düşünüyordum hep  :y25: beni öpünce sanki dünyalar benim oldu...eşim yanımda kızım yanımda içimcen "işte huzur bu" dedim "mutluluk bu"
ertesi gün taburcu olduk ve evimize geldik şimdi kızım çok iyi sağlıklı ama tek bir sorunumuz var benim sütüm yok ve bebeğimi mama ile beslemek zorundayım  :'(

°o.O євяυ O.o°

ne güzel yazmışsn cnmm yaa rabbm bizi de kurtarsın kolaylıkla inş :amin:mama konusunu da takma kızımız sağlıklı ya o yeter :icon_thumright:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

elif35

saol canım inşallah bir avazda kurtulursun Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah yavrunu mama konusunda da içim rahatlamaya başlıyo artık çevrenden duyduğum iyi ve sağlıklı bebeklerden sonra ama genede emzirmek isterdim o duyguyu yaşamak isterdim o yüzden arada moralim bozuluyor ister isteemz ağlıyorum sonra yavruma bakıyorum diyorum ben salakmıyım yaa bebeğim sağlıklı yanımda eşim yanımızda yuvamız huzurlu o bana yeter

sahinim

insanoğlu işte üzülecek her daim bir şey buluyor
elifcim biz hamile kalamıyoruz onun için uğraşıyoruz
senin bebişin olmuş ama emziremiyorum diye üzülüyosun
bence bırak üzülmeyi bebeğinin ve ANNE olmanın keyfini çıkar

serra_emine

elif dogum hıkayen hoşuma gıttı guzel geçmiş yanı yınede
en onemlısıde saglıklı gelmiş ya dunyaya o
geçmişolsun sana
bebegınde hoşgelmiş bakalım
saglıklı sıhhatlı buyusun hayırlı evlat olsun inşallah..
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

elif35

saolun kızlar çok haklısınız önemli olan sağlıklı  olması 3600 gram olmuş zaten kontrole gittik bugün doktor bira mayası iç o da bişey yapmazsa yapacak bişeyin yok mama ile büyücek dedi bakalım bugün deniiycem inşallah işe yarar