elif 35 Dogum Yaptııııı :))))

Başlatan ♥ღ♥ JADE ♥ღ♥, 17 Ağustos , 2010, 22:29:14

« önceki - sonraki »

CeRoXiMo

19 Ağustos , 2010, 00:04:55 #30 Son düzenlenme: 19 Ağustos , 2010, 00:08:02 CeRoXiMo
Allah analı babalı sağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin inşallah.

Bu arada; sezeryan değil normal doğum haberi alınca yüreğim pır pır oldu  :opucuk: Nasıl sevindim anlatamam. Dikişler en kısa zamanda düzelir inşallah. Senin ve kızın için çok çok sevindim. Öpüyorum yanaklarınızdan ve Yağmur'un zeytin gözlerinden.

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

hayırlı olsun canım.allah analı babalı büyütsün inş.
darısı hayırlısıyla diğer hamişlere olsun.
ben şimdiden korkuyorum doğumdan.allahım herkese hayırlı kolay doğumlar nasip etsin inş.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ELİFCİM SONUNDA GELDİ YAĞMUR BEBEK  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
ALLAH ANALI BABLI BÜYÜTMAYİ NASİP ETSİN  :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
HAYIRLI SALIHA EVLAT OLSUN INŞALLAH AILENIZE ŞANS MUTLULUK GETIRSIN  :amin: :amin:

ırmak184

konya_42

geçmiş olsun elif allah analı babalı büyütsün...darısı biz bekleyenlerin başına...

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUN GECMIS OLSUN CANIM  :flowers:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

elif35

Alıntı yapılan: ❤PA®İSS❤ - 19 Ağustos , 2010, 00:50:06
ELİFCİM SONUNDA GELDİ YAĞMUR BEBEK  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
ALLAH ANALI BABLI BÜYÜTMAYİ NASİP ETSİN  :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
HAYIRLI SALIHA EVLAT OLSUN INŞALLAH AILENIZE ŞANS MUTLULUK GETIRSIN  :amin: :amin:

evet herkes aynı cümleyi söylüyor sonunda geldi  :k06: :k06: çok teşekkür ederim canım darısı başına olsun inşallah  :amin:

cunfer_u

HAYIRLISI OLSUN CANIM... SAĞLIKLI, VE ŞANSLI BİR BEBEK OLSUN. GEÇMİŞ OLSUN CANIM :) :nazar:

ponçik

Hayırlı uğurlu olsun , Allah analı babalı büyütsün
sağlıklı bir ömrü  güzel bir yazısı olsun Yağmur bebeğin  :amin:

Shadowqueen

Elifcim hayırlı uğurlu olsun hoşgeldi yağmur bebek.Ömrü uzun olsun,oda benim ibi aslan burcu oldu kara gözlüm.İkinizide kocaman kucaklıyor ve öpüyorum darısı doğum bekliyenlere inş.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Tebrik ederim arkadaşım,Allah analı babalı büyütsün
hayırlı evlat olsun inşallah

miray

gözünüz aydın  :flowers:
hayırlı evlat olsun inş  :nazar:  :nazar:

Pınar86

Canım bende seni merak etmiştim :) cok sevindim şükürler olsun aldın yavrunu kucağına :)

Rabbim nazarlardan korusun sizi, sağlık sıhhat versin :amin: :flowers: :flowers: :flowers:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

AککORTįє

elif35

çok teşekkür ederim hepinize Rabbim olmayanlarada nasip etsin inşallah