Bebek İsteyen Arkadaşlarım Hep Birlikte Dua Edelim mi?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 17 Ağustos , 2010, 21:35:39

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Balböceği

Rabbim sabr versin sibosum kendi bilmez insan cok
allah islah etsin onlarii  :amin:

nese kiliyomuyuzzz

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

kızlar kıldım allahım kabul etsın ınsallah  :amin: :amin: :amin:

mutluluk

parislim allah kabul etsin.nasılsın iyimisin.moralin düzeldi inş.bende gece saat 12.00 idi.eşime kızlar şimdi namaz kılacaklar dedim.bizede dua edecekler dedim. :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: mutluluk - 20 Ağustos , 2010, 11:22:05
parislim allah kabul etsin.nasılsın iyimisin.moralin düzeldi inş.bende gece saat 12.00 idi.eşime kızlar şimdi namaz kılacaklar dedim.bizede dua edecekler dedim. :opucuk:
:amin: :amin: :amin:
ıyıyım canım sagol   :flowers: moralım duzeldıde aklımda hep bebek var beynım acıyor düşünmekten  :(

Lă_Tăhzen!

yaa yıne gecen yılki gibi oldu ve ben kalkamadım bu gece  ya inanamıyorum esimede sahur hazırlayamadım oda kalkamadı  :honk:

SiRiNe

20 Ağustos , 2010, 13:11:44 #66 Son düzenlenme: 20 Ağustos , 2010, 13:19:17 ★DuYGu★
Arkadaslar esimle birlikte arap islam kanali olan er rahma misir kanalinda vaaz ve ders veren bir hocayi dinledik bebek knusu hakkinda

hoca Allah hastalik vermisse onun ilacinida vermistir, siz tibbi yonden tedavinizi gorun ama nebevi yontemlerede basvurun dedi.

Sahabi zamaninda yapilan hadislerlede delili bulunan bir yontem bu  ama malesef su an elimde yok, bende video var ama o arapca isvecce alt yazili...

Bende bebek istedigimde bu yontemi tam deneyecekken hamile oldugumu ogrenmistim oyle kalmisti ama bunu yapip hamile kalan cok kisi var...

Ben yinede size bildigimi anlatayim

Soyle yapacaksiniz
Zemzem suyu veya yagmur suyu (ama normal cesme suyu olmayacak) ve bu suya arapca olarak Felak nas fatiha ve ayetul kursi okuyaaksiniz...

Ve bardagin yarisini bu suyla diger yerisinida sutle ve bir kasikta balla tatlandiracaksiniz hem tadi icin bal iyi hemde balin sifada buyuk etkisi var

Ve bu suyla siz oruc halinizle orucunuzu acacaksiniz ramazan ise iftar acarsiniz degilse normal bir gun ise oruc halinde bununla acacaksiniz

Ve icmeden once dua edeceksiniz bebek icin,. bol bol istigfar Allahi zikir ve namazla-..
Sadakada iyi bol bol sadaka verin

Insaallah rabbim kabul eder

yazmayi unuttum bu suyu SIZ VE ESINIZ IKINIZDE ICECEKSINIZ

Lă_Tăhzen!

HMM MANTIKLI BIR YONTEM ASLINDA AMA ZEMZEM SUYU İLE YAGMUR SUYU NERDEN BULUNCAKKİ  :icon_scratch:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

allah razı olsun duygucum   :amin:
annemde kaldıysa zemzem suyu bunuda deneyelim  :opucuk:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 20 Ağustos , 2010, 13:13:37
HMM MANTIKLI BIR YONTEM ASLINDA AMA ZEMZEM SUYU İLE YAGMUR SUYU NERDEN BULUNCAKKİ  :icon_scratch:
evet aslinda hadis var ama malesef turkce degil arapca ama cokkk isteyenlere arar arastirir ve bulurum insaallah
zemzem suyu burda vardi hac dan getirmislerdi

yagmur suyunu yagmur yagarken biriktirecekler

ben oyle yapmistim :k06:
cunki yagmur suyu pis degildir biliyorsunuz  ayetlerdede  gecer yagmur hakkinda cok ayet var
ama ben tam icecektim oyle kaldi o okunmus suyu tuvatekle veya lavoboya dokmeyin cunki okunmus su ben ciceklerimi sulamistim onunla

SiRiNe

Alıntı yapılan: ❤PARİSS❤ - 20 Ağustos , 2010, 13:15:08
allah razı olsun duygucum   :amin:
annemde kaldıysa zemzem suyu bunuda deneyelim  :opucuk:

Aminn canim cumlemizden

SiRiNe

yazmayi unuttum bu suyu SIZ VE ESINIZ IKINIZDE ICECEKSINIZ

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ★DuYGu★ - 20 Ağustos , 2010, 13:16:20
Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 20 Ağustos , 2010, 13:13:37
HMM MANTIKLI BIR YONTEM ASLINDA AMA ZEMZEM SUYU İLE YAGMUR SUYU NERDEN BULUNCAKKİ  :icon_scratch:
evet aslinda hadis var ama malesef turkce degil arapca ama cokkk isteyenlere arar arastirir ve bulurum insaallah
zemzem suyu burda vardi hac dan getirmislerdi

yagmur suyunu yagmur yagarken biriktirecekler

ben oyle yapmistim :k06:
cunki yagmur suyu pis degildir biliyorsunuz  ayetlerdede  gecer yagmur hakkinda cok ayet var
ama ben tam icecektim oyle kaldi o okunmus suyu tuvatekle veya lavoboya dokmeyin cunki okunmus su ben ciceklerimi sulamistim onunla

TABİKİ RAHMET SONUCTA BENDE SAÇLARIMI YIKAMAK İÇİN BIRIKTIRIDIM NİSAN YAGMURUNUN SUYUNU ÖZELLİKLE  :k06:

SiRiNe

EVET :k06:
TADINADA BAKTIM ASLINDA COK TEMIZ BIR TADI VAR CESME SUYU GIBIDE DEGIL

mutluluk

Alıntı yapılan: ❤PA®İSS❤ - 20 Ağustos , 2010, 13:01:07
Alıntı yapılan: mutluluk - 20 Ağustos , 2010, 11:22:05
:amin: :amin: :amin:
ıyıyım canım sagol   :flowers: moralım duzeldıde aklımda hep bebek var beynım acıyor düşünmekten  :(

ahh canım yapma böyle ya.bak hepimiz aynı durumdayız.sana bişey anlatam biraz kendine gel.geçenlerde eşimin halasığolunun hanımı bana ne dese iyidir.güya benim eşim isyanlardaymış bebek için.ben bunu duydum şoke oldum.o kadar kötü oldum ki.eşime dedim.oda  ben nasıl böyle bir mevzuyu insanlara anlatırım dedi.sinirlendi artık beni onlarla görüştürmüyor.cahil insanla uğraşmak çok zor onun için sıkma kendini.bizimde olcak inş. :amin: :amin: :amin: