29 Nisan , 2024, 18:28:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebek İsteyen Arkadaşlarım Hep Birlikte Dua Edelim mi?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 17 Ağustos , 2010, 21:35:39

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: doruk38 - 21 Ekim , 2011, 08:29:20
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  kızlar çoook özür dilerim ben kalkamadımm. telefonumun alarmı çalmamaış uyya kalmışım. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  telafi için bu gün yasin okuyup hepimize dua edeceğim inşallahh

canım benim önemli olan niyetin ben de kalktıp listeyi elime aldım kime  dua edip etmediğimin farkında değilim ama listedeki isimlerin hepsine ve forumda bebek isteyen tüm bayanlara dua ettim

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 21 Ekim , 2011, 08:34:04
o güzel dilekleriniz ve dualarınız için amin diyorum :amin: :amin:

bende kalktım telefon çalar çalmaz yataktan zıpladım.inşallah dualarımız kabul olur.okuyamayan arkadaşlarımız mühim değil.bizim dualarımız sizlere de geldi.inşallah bunu önümüzdeki perşembe yine yaparız.elfocum böylelikle sende o tada varırsın.dorukcum sende üzülme.sağol ayrıca edeceğin dualar için.
evet her perşembe yaparız ama gelecek perşembe ben kalkamam kırmızı  kart göreceğim...

HASRET!M S@N@

ben aksam yatmadan önce kalkamazsam diye kuran okudum ve ben cıkmadan listede olan kişilerin adıyla tek tek dua ettim allah kabul etsin  :amin: :amin: :amin:
sonra gece tam ikide iki rekat namaz kıldım dua ettim hepinize tektek
kalkamam diye yatmadan yapmıstım ama uyandım
yani iki kere dua etmiş oldum kızlar birini kuran okuyup
diğerinide namaz kılıp allah kabul etsin kızlar

suzannn

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 21 Ekim , 2011, 02:38:08
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 21 Ekim , 2011, 02:16:17
allah kabul eylesın yaptıgımız duaları ben kıldım duamı ettım henuz adet olmadım ama acayıp derecede karın agrım var herkese hayırlı geceler ıyı uykular

amin canım aminnn  :amin:
buarada Allah senden razı olsun canım, beni listeye sen ekletmişsin, Allah gönlünün muradını en kısa zamanda versin inşallah canım... hakkında hayırlısı olsun inşallah...
amin canım

suzannn

allah yapılan büyün duaları hayırlısıyla kabul etsin hayırlı cumalar haftaya adetli olmazsam yine kalkarım

@@@gözde@@@

kıslar çok özür dilerim bende kalkamadım :-[ saatim çalmış ama kapatıp gene uyumuşum :crybaby2: hakkınızı helal edin Allah hepinizden razı olsun  Allah dualarınızı kabul etsin :amin: :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 21 Ekim , 2011, 10:44:18
kıslar çok özür dilerim bende kalkamadım :-[ saatim çalmış ama kapatıp gene uyumuşum :crybaby2: hakkınızı helal edin Allah hepinizden razı olsun  Allah dualarınızı kabul etsin :amin: :amin:
olsun canım bende ilkinde kalkamamıştım şimdi çok şükür kalktım güzel oluyor allah dualarımızı kabul etsin bi dahakine kalkarsın

gökkusağı

kızlar bi daha yapacak olursanız duyurun burdan yine ben yine kalkarım  :hello2: .listedeki herkese tek tek ismiyle dua ettim rabbim inş kabul eder dualarımızı
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

suzannn

Alıntı yapılan: kadriyee - 21 Ekim , 2011, 10:52:22
kızlar bi daha yapacak olursanız duyurun burdan yine ben yine kalkarım  :hello2: .listedeki herkese tek tek ismiyle dua ettim rabbim inş kabul eder dualarımızı
amin canım

@@@gözde@@@

kalkarım canım abimler vardı sabah abim erken gitmiş ona kavaltı hazırlamaya da kalkamamışım 2 gündür yorgunluk var

kelebegimm

bende duami ettim listedeki herkesee hi[c yatmamisdim zaten ama zor sabrettim ikide hemen namazimi kildim listedekilere dua ettim kapattim hemen sonra duama devam ederk uyumusum ins, rabbim kabul eder :amin: :amin:/b]

]

HASRET!M S@N@

allah kabul etsin arkadaslar kalkamayanlar üzülmesin
insanlık hali kızlar biz dua ettik üzülmeyin canlarım

esracım

Alıntı yapılan: happines - 21 Ekim , 2011, 09:19:59
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 21 Ekim , 2011, 08:34:04
o güzel dilekleriniz ve dualarınız için amin diyorum :amin: :amin:

bende kalktım telefon çalar çalmaz yataktan zıpladım.inşallah dualarımız kabul olur.okuyamayan arkadaşlarımız mühim değil.bizim dualarımız sizlere de geldi.inşallah bunu önümüzdeki perşembe yine yaparız.elfocum böylelikle sende o tada varırsın.dorukcum sende üzülme.sağol ayrıca edeceğin dualar için.
evet her perşembe yaparız ama gelecek perşembe ben kalkamam kırmızı  kart göreceğim...
canım bu dualarımızla hamişlik haberini verirsinde inşallah kırmızı kart görmezsin.ve sende bi bakmışsın sende haftaya bizimle kalkarsın namaza :)

ยรlคภ๓คz göภlüm

CANIM BU AY İHTİMAL %0 DOĞUM KONTROL HAPI KULLANIYORUM. İNŞALLAH KASIM AYINDA GÜZEL HABER ALIRIM

esracım

Alıntı yapılan: happines - 21 Ekim , 2011, 14:25:02
CANIM BU AY İHTİMAL %0 DOĞUM KONTROL HAPI KULLANIYORUM. İNŞALLAH KASIM AYINDA GÜZEL HABER ALIRIM
inşallah kasım ayında bize müjdeli haberlerini verirsin o zaman.umarım o haberler yakındır.bir bir şu sayfalardan dökülürüz inşallah.