29 Nisan , 2024, 06:44:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebek İsteyen Arkadaşlarım Hep Birlikte Dua Edelim mi?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 17 Ağustos , 2010, 21:35:39

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: kadriyee - 21 Ekim , 2011, 01:11:56
Alıntı yapılan: kelebegimm - 21 Ekim , 2011, 01:08:46
Alıntı yapılan: kadriyee - 21 Ekim , 2011, 01:05:58
ii yalnız deilmişim  :k06: :k06: napıosun cnm
napiyim canim bi duam var onu okuyorum bitirmeye calisiyorum bi yandanda zaman doldurmaya calisiyorum isde sen?

naapim bende uyuyup uyanayım dedim yataaa bi girdim çok fena uykum var dedim uyursam kalkamam  :-ooo geldim oturdum pc başına vakit dolduruorum öle.bende kalkıp abdest alıp bişiler okiicam şimdi vakit gelene kadar
aynen canim acayipp uykum var tam daliodum kalktim abdest aldim duama basladim yoksa uyanamam biliyorum baska zaman olsa uyuyamam bugun aksamdan beri uyku bastiriyo :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

]

gökkusağı

bende öle valla bide gündüz temizlik yaptım sabah 7.30 da kalktım yarın gene öle kalkacam.bide şeytan ya işte herzamankinden çok gelir insanın uykusu  :cildir:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

kelebegimm

Alıntı yapılan: kadriyee - 21 Ekim , 2011, 01:18:01
bende öle valla bide gündüz temizlik yaptım sabah 7.30 da kalktım yarın gene öle kalkacam.bide şeytan ya işte herzamankinden çok gelir insanın uykusu  :cildir:
aynen canim gunduz cok yoruldum once assayi sonra yukariyi bide kendi osami dolap nevresim felan canim cikdi ama olsunn bebis saglikla gelsin dualarim kabul olsunda gerisi onemli deil

]

gökkusağı

inş cnm inş tez zamanda hepinzin bebiş haberlerini alırız.bizde sağ salim bebeklerimizi kucağımıza alırız sağlıklı sıhhatli şekilde.rabbim dualarımızı kabul etsin emeklerimizi boşa çıkartmasın inş  :amin: :amin: :amin:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

kelebegimm

Alıntı yapılan: kadriyee - 21 Ekim , 2011, 01:34:36
inş cnm inş tez zamanda hepinzin bebiş haberlerini alırız.bizde sağ salim bebeklerimizi kucağımıza alırız sağlıklı sıhhatli şekilde.rabbim dualarımızı kabul etsin emeklerimizi boşa çıkartmasın inş  :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

]

suzannn

allah kabul eylesın yaptıgımız duaları ben kıldım duamı ettım henuz adet olmadım ama acayıp derecede karın agrım var herkese hayırlı geceler ıyı uykular

gökkusağı

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 21 Ekim , 2011, 02:16:17
allah kabul eylesın yaptıgımız duaları ben kıldım duamı ettım henuz adet olmadım ama acayıp derecede karın agrım var herkese hayırlı geceler ıyı uykular

geçmiş olsun cnm sıcak tut kendini üşütme  :opucuk: allah kabul etsin dualarımızı kızlar rabbim tez zamanda dileklerimize kavuştursun inş.herkese hayırlı geceler  :wave:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

<<<betty>>>

Allah herkesin ibadetlerini, dualarını kabul etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:
Bende kıldım namazımı, ettim dualarımı...
listeye tekrar bakmak için girmiştim, kendi adımı listede görünce şaşırdım, beni de dualarına katan herkesten Allah razı olsun :amin:
Rabbim inşallah en kısa zamanda sağlıklı gebelikler nasip eder hepinize  :amin: Hiçbirinizi daha fazla aratmadan gönderir inşallah mucizelerini teker teker  :amin: ve inşallah sağlıklıca kucağınıza aldığınız günleri de gösterir  :amin:

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah  :amin: :amin: :amin:

herkese hayırlı geceler, iyi uykular...

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 21 Ekim , 2011, 02:16:17

amin canım aminnn  :amin:
buarada Allah senden razı olsun canım, beni listeye sen ekletmişsin, Allah gönlünün muradını en kısa zamanda versin inşallah canım... hakkında hayırlısı olsun inşallah...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Allahım inşallah dualarımızı kabul eder ben de kalktım

elfo

bizim bu aralar işler çok yoğun ve iş yerinde yorulduğum için gece alarmı bile duymamışım gözümü bi açtım saat 4.30  :crybaby2:  :crybaby2: çok üzüldüm bana dua eden arkadaşlarım Rabbim size kat kat fazlasını versin öpüyorum hepinizi sizi seviyorum  :opucuk:  :opucuk: ama o lezzeti ben de tatmak çok  isterdim  :y25:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

doruk38

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  kızlar çoook özür dilerim ben kalkamadımm. telefonumun alarmı çalmamaış uyya kalmışım. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  telafi için bu gün yasin okuyup hepimize dua edeceğim inşallahh

esracım

o güzel dilekleriniz ve dualarınız için amin diyorum :amin: :amin:

bende kalktım telefon çalar çalmaz yataktan zıpladım.inşallah dualarımız kabul olur.okuyamayan arkadaşlarımız mühim değil.bizim dualarımız sizlere de geldi.inşallah bunu önümüzdeki perşembe yine yaparız.elfocum böylelikle sende o tada varırsın.dorukcum sende üzülme.sağol ayrıca edeceğin dualar için.

doruk38

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 21 Ekim , 2011, 08:34:04

bende kalktım telefon çalar çalmaz yataktan zıpladım.inşallah dualarımız kabul olur.okuyamayan arkadaşlarımız mühim değil.bizim dualarımız sizlere de geldi.inşallah bunu önümüzdeki perşembe yine yaparız.elfocum böylelikle sende o tada varırsın.dorukcum sende üzülme.sağol ayrıca edeceğin dualar için.

:opucuk: inaşşallah ALLAH dualarımızı kabul eder. aminn  :amin: :amin:

esracım

Alıntı yapılan: doruk38 - 21 Ekim , 2011, 08:36:04
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 21 Ekim , 2011, 08:34:04

:opucuk: inaşşallah ALLAH dualarımızı kabul eder. aminn  :amin: :amin:
amin canım amin  :opucuk: