Bebek İsteyen Arkadaşlarım Hep Birlikte Dua Edelim mi?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 17 Ağustos , 2010, 21:35:39

« önceki - sonraki »

✿گสЯเ_ќĮż✿

PERŞEMBE GECESİ UYANIRKEN ÇOK AMA ZORLANDIM.RABBİM KABUL ETSİN DUALARIMIZI.
HATTA SABAH NAMAZIMA KALKAMADIM  :'( :'( :'( UYKU DAHA TATLI GELDİ  :'( :'( RABBİM AFFETSİN  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

esracım

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 18 Haziran , 2011, 11:17:33
HATTA SABAH NAMAZIMA KALKAMADIM  :'( :'( :'( UYKU DAHA TATLI GELDİ  :'( :'( RABBİM AFFETSİN  :amin:

benimde gözlerimden uyku akıyordu saat 2 de kalktığımda.sabah namazına kalkamadığım gibi işe bile geç kalacaktım nerdeyse :))

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 18 Haziran , 2011, 11:48:33
Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 18 Haziran , 2011, 11:17:33

benimde gözlerimden uyku akıyordu saat 2 de kalktığımda.sabah namazına kalkamadığım gibi işe bile geç kalacaktım nerdeyse :))

ben de işe geç kalıyordum oğlum uyandırdı

ยรlคภ๓คz göภlüm

suzannn

BUGÜN BENİM ADET GÜNÜM AMA EĞER ADET OLMAZSAM AKŞAM KALKARIM TABİ KALKABİLİRSEM

yasmin24

beni yazmışsınız listeye kızlar Alllah bin kere razı olsun canlarım benim yüce rabbim gecenin o saatinde kendine açılan elleri boş çevirmez  Allah hepimize hayırlı zamanlarda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah   :amin: :amin: :amin:

esracım

canım o gün seninle konuştuk diye hatırlıyorum.konuşmadıysak da diğer yasemindir.ama hepiniz aklımdasınız.hatta oraya ismini eklemeyipte dua ettiğim arkadaşlarım oldu yine.inşallah Allah ım kabul eder dualarımızı canım.bu gece de kızlara sesleniyorum ama kimse yok galiba sitede:)

esracım

1-Elif
2-Esra
3-Suzan
4-Özlem
5-Suna
6-Şule
7-Hale
8-Nilüfer
9-Canan
10-Yeşim
11-Yasemin(göçmen54)
12-Yasemin (yasmin24)
13-Leyla
14-Aysen
15-Sema
16-Ayşe
17-Zehra
18-Rukiye

✿گสЯเ_ќĮż✿

İNŞALLAH UYANABİLİRİM YAA  :-\ :-\
UYANAMAZSAMDA SABAH NAMAZINDA BENDE HERKESİN ADINI ZİKREDERİM  DUALARIMI YAPARIM :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

esracım

sağol canım.galiba bu gidişle ben tek kalkacağım :)) inşallah kalkabiliriz canım....

suzannn

esracım

nurefşanelif

24 Haziran , 2011, 02:44:34 #192 Son düzenlenme: 24 Haziran , 2011, 02:46:19 nurefşanelif
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 23 Haziran , 2011, 15:46:30
sağol canım.galiba bu gidişle ben tek kalkacağım :)) inşallah kalkabiliriz canım....
tek değilsin ben de kalktım :icon_thumright: :opucuk:
rabbim dualarımızı bu mübarek günlerin hürmetine hayırlısıysa kabul etsin, :amin: :amin:rabbim imanlı güzel ahlaklı hayırlı evlatlar versn hepimize inş.. :amin: :amin: :amin: hepiniz dualarımdasınız....[

esracım

Alıntı yapılan: nurefşanelif - 24 Haziran , 2011, 02:44:34
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 23 Haziran , 2011, 15:46:30
tek değilsin ben de kalktım :icon_thumright: :opucuk:
rabbim dualarımızı bu mübarek günlerin hürmetine hayırlısıysa kabul etsin, :amin: :amin:rabbim imanlı güzel ahlaklı hayırlı evlatlar versn hepimize inş.. :amin: :amin: :amin: hepiniz dualarımdasınız....[
sağol canım.bende kalktım.zor oldu ama kalktım.inşallah Allah ım kabul eder dualarımızı.. :amin: :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben uyanamam diye uyumadım bile saat 02:10 da kucağımda laptopla uyandım.. önceden oğlumu uyuturken uyuyakalırdım ilk kez bilgisayarı uyuturken uyuyakaldım :toothy10: Allah dualarımızı kabul eder inşallah...