27 Nisan , 2024, 21:28:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebek İsteyen Arkadaşlarım Hep Birlikte Dua Edelim mi?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 17 Ağustos , 2010, 21:35:39

« önceki - sonraki »

destina06

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 17 Haziran , 2011, 12:45:53
Alıntı yapılan: destina06 - 17 Haziran , 2011, 12:44:23
isimleri yatmadan önce kağıda yazmıştım 2'de kalkıp namaz kıldım herkesin ismini sayarak dua ettim.Bana nasip olmadı bu ay hastalandım bugün  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: inşallah diğerleri bebişlerine kavuşur :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: canım benim ya hakkında inşallah hayırlısı olur şükürki 1 tane kuzun var  :amin: inş en kısa zamanda rabbim nasip eder tum isteyenlere  :opucuk: :opucuk:

:) benim bebişim yok ki canım olsun diye uğraşıyoruz.avatardaki resimden dolayı dedin heralde o yiğenim

esracım

Alıntı yapılan: destina06 - 17 Haziran , 2011, 12:44:23
isimleri yatmadan önce kağıda yazmıştım 2'de kalkıp namaz kıldım herkesin ismini sayarak dua ettim.Bana nasip olmadı bu ay hastalandım bugün  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: inşallah diğerleri bebişlerine kavuşur :amin: :amin: :amin:
canım inşallah önümüzdeki ay nasip olur ....bende aynen senin gibi yaptım.kağıda yazdım ve namazımdan sonra hepiniz için tek tek dua ettim.inşallah Allah ım dualarımızı kabul eder...

hatta diyorum ki acaba önümüzdeki perşembe de mi yapsak.nasıl olur?

esracım

Alıntı yapılan: happines - 17 Haziran , 2011, 08:51:13

amin.. gece dua arasında bile uyukluyordum, sabah oğlum uyandırmasa işe geç kalacaktım :k06:
bende uyukluyordum.gerçekten gece kalkıp dua okumak neden bu kadar kıymetli bunu anladım..

esracım

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 17 Haziran , 2011, 10:06:49
inanırmısınız akşam eve geç gittim 23:00 gibi meryem suresini okudum saatim kuruluydu zaten yattım uyandığımda saat 4 tü ve telefonlarım yatağın içindeydi nasıl oldu anlamadım kalkamadım allah yaptığınız duaları kabul etsin inşallah bi dahaki hafta olursa kısmet olursa kalkarım çok üzgünüm
olsun canım..biz senin içinde dua ettik.senin niyetini biliyoruz.haftaya perşembe tekrarlayalım diyorum...
bu sayfayı yazan arkadaşta unutmuş kalkamamış ve rüya görmüş o gece.ve o ay hamile kalmş darısı başına ve başımıza

suzannn

amin canım allah hepimize  nasip etsin insallah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

ツgöçmen_54 ツ

her perşembe olabilir kızlar..müsait olmayıp kılamayan arkadaşlarada dua ederiz..

tuana16

ve bir ayetin sıcaklığı sarıyor yüreğimi 'Allah sabredenler ile beraberdir'

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 17 Haziran , 2011, 17:42:19

amin.. gece dua arasında bile uyukluyordum, sabah oğlum uyandırmasa işe geç kalacaktım :k06:
bende uyukluyordum.gerçekten gece kalkıp dua okumak neden bu kadar kıymetli bunu anladım..

aynen ben de anladım... uykuyu bölmek zor

esracım

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 17 Haziran , 2011, 12:10:38
gece tam 2 de kalkıp pc açtım isimleri kağıda yazdım  :k06: :k06: rabbim kabul etsin :amin: :amin:
aminn canım amin.inşallah kabul olur dualarımız  :amin: :amin: :amin:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 17 Haziran , 2011, 19:11:49
Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 17 Haziran , 2011, 12:10:38
gece tam 2 de kalkıp pc açtım isimleri kağıda yazdım  :k06: :k06: rabbim kabul etsin :amin: :amin:
aminn canım amin.inşallah kabul olur dualarımız  :amin: :amin: :amin:
amin hayatım amin  :amin: :amin:

esracım

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 17 Haziran , 2011, 17:53:54
amin canım allah hepimize  nasip etsin insallah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
:amin: :amin:
inşallah canım kabul olur..

esracım

Alıntı yapılan: happines - 17 Haziran , 2011, 18:52:45
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 17 Haziran , 2011, 17:42:19

cidden çok zomuş...sizlere dua ettim.sonra aklımda olan başka kızlarda vardı onlara da ettim.burda ismi olmayan.hem uyuklayıp hem dua ettim.inşallah Allah ım kabul eder...

aynen ben de anladım... uykuyu bölmek zor

esracım

her perşembe herkese uyduysa çok güzel bence..hafta da bir gün kendimiz bebeklerimiz ve eşlerimiz için yapıyoruz..

rusta

slm kızlar beni de ekleyin listeye oldu mu bende kalkar kılarım..yeni gördüm konuyu gerçi bu persembe hastaydım haftaya bana uyar..ismim rukiye