Bebek İsteyen Arkadaşlarım Hep Birlikte Dua Edelim mi?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 17 Ağustos , 2010, 21:35:39

« önceki - sonraki »

destina06

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Haziran , 2011, 16:45:28
şulecim sende bebek istiyorsun değil mi canım..zannedersem hamile değilsin.hepimiz perşembeyi cumaya bağlayan gece kalkıp (aynı saatte) 2 rekat namaz kılıp dua edeceğiz.ilk sayfada arkadaşımız öylee yazmış.birbirimiz isimlerini de niyet ederek.

evet bebek istiyorum hamile değilim.tamam saati daha sonra mı kararlaştıracağız?

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Haziran , 2011, 16:42:36
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Haziran , 2011, 16:36:39
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Haziran , 2011, 16:30:03
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Haziran , 2011, 16:26:14
kızlar ben de katılırım sizlere Allah'ın izniyle, çok şükür benim meleğim geldi  :nazar:
Rabbim sizlere de yaşatsın diye, sizinle beraber kılarım namazımı, tek tek isim isim dua da ederim,
İnşallah en kısa sürede Rabbim hepinize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder canlarım, dualarım sizlerle :amin: :amin:

canım benim çok sağol.sizlerin duasıyla daha da güçlenir dualarımız.beni çok mutlu ettin canım..inşallah sende bebeğini kucağına sağ salim alırsın bebeğini.. :amin: :amin:

AMİN CANIM İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:
İNAN BEN DE SİZİNLE BERABER DUA EDERKEN MUTLU OLUCAM  :opucuk:
BİRBİRİMİZE VERİCEĞİMİZ EN GÜZEL ŞEY, HAYIR DUALARI ETMEK  :love9: :love9:
canım çok doğru diyorsun birbirimize manevi yönden destek oluyoruz.benim içimde bi rahatlık ve huzur doluyo.manevi yönden bi arkadaşa dua okuyunca çok mutlu oluyorum.zaten birbirimiz için okuduğumuz dualar daha güçlü oluyor bende buna inanıyorum.

Aynen canım, ben de aynı hislerle yazmıştım az önceki yazdıklarımı   :love7:
İnşallah sizlerin de gelicek melekleri hayırlısıyla  :amin: :amin:

esracım

Alıntı yapılan: destina06 - 10 Haziran , 2011, 16:47:02
şulecim sende bebek istiyorsun değil mi canım..zannedersem hamile değilsin.hepimiz perşembeyi cumaya bağlayan gece kalkıp (aynı saatte) 2 rekat namaz kılıp dua edeceğiz.ilk sayfada arkadaşımız öylee yazmış.birbirimiz isimlerini de niyet ederek.

evet bebek istiyorum hamile değilim.tamam saati daha sonra mı kararlaştıracağız?
canım saatini haftaya perşembe kararlaştırırız..daha iyi olur.hem o zamana belki bayağa bir arkadaş birikmiş oluruz.daha büyük :))

esracım

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Haziran , 2011, 16:48:54
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Haziran , 2011, 16:42:36
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Haziran , 2011, 16:36:39
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Haziran , 2011, 16:30:03
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Haziran , 2011, 16:26:14
kızlar ben de katılırım sizlere Allah'ın izniyle, çok şükür benim meleğim geldi  :nazar:
Rabbim sizlere de yaşatsın diye, sizinle beraber kılarım namazımı, tek tek isim isim dua da ederim,
İnşallah en kısa sürede Rabbim hepinize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder canlarım, dualarım sizlerle :amin: :amin:

canım benim çok sağol.sizlerin duasıyla daha da güçlenir dualarımız.beni çok mutlu ettin canım..inşallah sende bebeğini kucağına sağ salim alırsın bebeğini.. :amin: :amin:

AMİN CANIM İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:
İNAN BEN DE SİZİNLE BERABER DUA EDERKEN MUTLU OLUCAM  :opucuk:
BİRBİRİMİZE VERİCEĞİMİZ EN GÜZEL ŞEY, HAYIR DUALARI ETMEK  :love9: :love9:
canım çok doğru diyorsun birbirimize manevi yönden destek oluyoruz.benim içimde bi rahatlık ve huzur doluyo.manevi yönden bi arkadaşa dua okuyunca çok mutlu oluyorum.zaten birbirimiz için okuduğumuz dualar daha güçlü oluyor bende buna inanıyorum.

Aynen canım, ben de aynı hislerle yazmıştım az önceki yazdıklarımı   :love7:
İnşallah sizlerin de gelicek melekleri hayırlısıyla  :amin: :amin:

ama siz hamiş arkadaşlarımız aramızda olunca daha da kuvvetli oluyoruz.
tüm duaların için amin :amin: :amin: :amin:

suzannn

inşallah dualarımız kabul olur

destina06

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Haziran , 2011, 16:51:29

canım saatini haftaya perşembe kararlaştırırız..daha iyi olur.hem o zamana belki bayağa bir arkadaş birikmiş oluruz.daha büyük :))

tamam canım sağol.

esracım

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 10 Haziran , 2011, 16:52:31
inşallah dualarımız kabul olur
aminn  :amin: :amin: :amin: en büyük isteğimiz..teker teker müjdeli haberler alalım verelim.

esracım

Alıntı yapılan: destina06 - 10 Haziran , 2011, 16:52:40
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Haziran , 2011, 16:51:29

tamam canım sağol.
sende sağol canım..daha ilk günden kocaman olduk.hadi hayırlısı.kızlar ben şimdilik çıkıyorum.hepinizi öpüyorum :opucuk: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

ALLAHIM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN DUALARIM TÜM İSTEYENLERE  :amin: :amin: :amin:
RABBİM BANA NASİP ETTİ ÇOK ŞÜKÜR BEKLEMENİN NE OLDUĞUNU BEN BİLİRİM RABBİM ÇOK BEKLETMESİN SİZLERİ  :amin: :amin:
MAVİBEYAZ SENİN İSMİN DUALARIMDA VAR MERYEM SÜRESİ OKUMUŞTUM SANA ALLAH KABUL ETSİN  ORADAN AKLIMDASIN...  :flowers: :opucuk:

nurefşanelif

liste çoğalıyor maşallah inş bir daha ki aydan itibaren de listedeki isimler hamişlerin listesine eklenmeye başlar :amin:
perşembeye kadar isimleri yazmaya devam edelim inş perşembe günü de saati kararlaştırıp gece hep beraber kalkalım inş manevi destek bütün arkadaşlarıma iyi gelecek buna inanıyorum ve şöyle duymuştum birşeyi kendisinden önce başkası için isteyip dua ederse bir kişi melekler de onun duasına amin dermiş duayı edene de aynı şekilde dua edermiş melekler...

esracım

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Haziran , 2011, 17:06:34
ALLAHIM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN DUALARIM TÜM İSTEYENLERE  :amin: :amin: :amin:
RABBİM BANA NASİP ETTİ ÇOK ŞÜKÜR BEKLEMENİN NE OLDUĞUNU BEN BİLİRİM RABBİM ÇOK BEKLETMESİN SİZLERİ  :amin: :amin:
MAVİBEYAZ SENİN İSMİN DUALARIMDA VAR MERYEM SÜRESİ OKUMUŞTUM SANA ALLAH KABUL ETSİN  ORADAN AKLIMDASIN...  :flowers: :opucuk:
cansum canım teşekkür ederim duaların için.Allah senden razı olsun.Allah ım bebeğini kucağına aldığın günleride göstersin sana :opucuk: :opucuk:
gerçekten burda seninle ve senin gibi iyi niyetli kalbi güzel yüreği kocaman arkadaşlarla tanıştığım için çok mutluyum ve aynı zamanda o kadar şanslıyım.kim bilebilirdiki hiç yüzzyüze görüşemediğimiz bi arkadaş benim için dua ediyo..işte burda bu mümkün :)

esracım

Alıntı yapılan: nurefşanelif - 10 Haziran , 2011, 17:08:41
liste çoğalıyor maşallah inş bir daha ki aydan itibaren de listedeki isimler hamişlerin listesine eklenmeye başlar :amin:
perşembeye kadar isimleri yazmaya devam edelim inş perşembe günü de saati kararlaştırıp gece hep beraber kalkalım inş manevi destek bütün arkadaşlarıma iyi gelecek buna inanıyorum ve şöyle duymuştum birşeyi kendisinden önce başkası için isteyip dua ederse bir kişi melekler de onun duasına amin dermiş duayı edene de aynı şekilde dua edermiş melekler...
inşallah canım inşallah.kocaman bi yürek olacağız burdan ...biribirimize bu destek olduğu sürece kesinlikle hep iyi olacağız...bi bakmışsın bebişlerimize isim düşünüyoruz.inşallah o günlerde yakındır :amin:

esracım

1-Elif
2-Esra
3-Suzan
4-Özlem
5-Suna
6-Şule
7-Hale

esracım

15 Haziran , 2011, 10:07:48 #133 Son düzenlenme: 15 Haziran , 2011, 15:50:27 maviibeyaz
1-Elif
2-Esra
3-Suzan
4-Özlem
5-Suna
6-Şule
7-Hale
8-Nilüfer
9-Canan
10-Yeşim
11-Yasemin

ツgöçmen_54 ツ