Bebek İsteyen Arkadaşlarım Hep Birlikte Dua Edelim mi?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 17 Ağustos , 2010, 21:35:39

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: nurefşanelif - 10 Haziran , 2011, 00:09:55
kimse isim yazmamış bende genel olarak herkesciklere dua ettim inş bu forumdaki herkesin kucağı bebişlerle dolsun rabbim hayırlısıyla hayırlı zamanda hepinize bebiş versin inş :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

AMİNNN İNSALLAHH

esracım

kızlar ben esra :) ama ben şimdi adetliyim...önümüzdeki perşembe yapsak ve adetli olmayacak arkadaşlar varsa bana uyar...hepimiz aynı anda kalkalım duamızı edelim.adetli olan olursa da onlar için de dua ederiz ;)

suzannn

BU HAFTA YAPALIM BENİM ADIMDA SUZAN

esracım

1-Elif
2-Esra
3-Suzan
isimleri sıralıyorum unutmayalım diyee

nurefşanelif

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Haziran , 2011, 12:25:32
1-Elif
2-Esra
3-Suzan

tmm perşembe başlayalım inş adetlilerin yerinede dua edelim  :amin: :icon_thumright:
isim yazmaya devam edelim ama herkesin bebişi olsun kimsenin kucağı boşkalmasın inş ;) :amin:

esracım

Alıntı yapılan: nurefşanelif - 10 Haziran , 2011, 12:50:35
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Haziran , 2011, 12:25:32
1-Elif
2-Esra
3-Suzan

tmm perşembe başlayalım inş adetlilerin yerinede dua edelim  :amin: :icon_thumright:
isim yazmaya devam edelim ama herkesin bebişi olsun kimsenin kucağı boşkalmasın inş ;) :amin:
aminn canım aminn :amin: :amin: Allah ım inşallah dualarımızı kabul eder...diğer arkadaşlarda görse bir :))

esracım

<<<betty>>>

kızlar ben de katılırım sizlere Allah'ın izniyle, çok şükür benim meleğim geldi  :nazar:
Rabbim sizlere de yaşatsın diye, sizinle beraber kılarım namazımı, tek tek isim isim dua da ederim,
İnşallah en kısa sürede Rabbim hepinize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder canlarım, dualarım sizlerle :amin: :amin:

esracım

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Haziran , 2011, 16:26:14
kızlar ben de katılırım sizlere Allah'ın izniyle, çok şükür benim meleğim geldi  :nazar:
Rabbim sizlere de yaşatsın diye, sizinle beraber kılarım namazımı, tek tek isim isim dua da ederim,
İnşallah en kısa sürede Rabbim hepinize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder canlarım, dualarım sizlerle :amin: :amin:

canım benim çok sağol.sizlerin duasıyla daha da güçlenir dualarımız.beni çok mutlu ettin canım..inşallah sende bebeğini kucağına sağ salim alırsın bebeğini.. :amin: :amin:

esracım

1-Elif
2-Esra
3-Suzan
4-Özlem
5-Suna

destina06

kızlar ben de katılayım ama nasıl bir şey yapacağız adım şule

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Haziran , 2011, 16:30:03

canım benim çok sağol.sizlerin duasıyla daha da güçlenir dualarımız.beni çok mutlu ettin canım..inşallah sende bebeğini kucağına sağ salim alırsın bebeğini.. :amin: :amin:

AMİN CANIM İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:
İNAN BEN DE SİZİNLE BERABER DUA EDERKEN MUTLU OLUCAM  :opucuk:
BİRBİRİMİZE VERİCEĞİMİZ EN GÜZEL ŞEY, HAYIR DUALARI ETMEK  :love9: :love9:

esracım

esracım

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Haziran , 2011, 16:36:39
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 10 Haziran , 2011, 16:30:03

AMİN CANIM İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:
İNAN BEN DE SİZİNLE BERABER DUA EDERKEN MUTLU OLUCAM  :opucuk:
BİRBİRİMİZE VERİCEĞİMİZ EN GÜZEL ŞEY, HAYIR DUALARI ETMEK  :love9: :love9:
canım çok doğru diyorsun birbirimize manevi yönden destek oluyoruz.benim içimde bi rahatlık ve huzur doluyo.manevi yönden bi arkadaşa dua okuyunca çok mutlu oluyorum.zaten birbirimiz için okuduğumuz dualar daha güçlü oluyor bende buna inanıyorum.

esracım

şulecim sende bebek istiyorsun değil mi canım..zannedersem hamile değilsin.hepimiz perşembeyi cumaya bağlayan gece kalkıp (aynı saatte) 2 rekat namaz kılıp dua edeceğiz.ilk sayfada arkadaşımız öylee yazmış.birbirimiz isimlerini de niyet ederek.