Bebek İsteyen Arkadaşlarım Hep Birlikte Dua Edelim mi?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 17 Ağustos , 2010, 21:35:39

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

SELAM ARKADASLAR GECEN YIL RAMAZAN AYINDA UYE OLDUGUM BASKA BIR SITEDE COCOUK SAHIBI OLMAK İSTEYEN ARKADASLARLA KARARLASTIRMISTIK GECE HEPİMİZ AYNI SAATTE KALKIP 2 REKAT NAMAZ KILIP BIRBIRMIZ ADINA DUA ETME İÇİN VE BIRBRIMIZIN ADLARINI VEREREK BOYLE DUA DAHA MAKBUL BILIYOSUNUZ BU SITEDEKI BEBEK ISTEYEN TUM ARKADASLARIN DUALARININ KABUL OLMASINI COK ISTIYORUM ÖZELLİKLE BIR KAÇ ARKADASIN NEYSE GECEN YIL KARARLASTIRDIK BEN HARIÇ TUM ARKADASLARIM KALKMIS VE DUA ETMISLER BEN KALKAMAMISTIM VE O GECE RUYAMDA ERKEK BEBEK GORDUM VE O AY BEN HAMILE KALDIM RABBIMIN HIKMETI ISTEYEN ARKADASŞAR BURAYA ISMINI YAZSIN PERSEMEBEYI CUMAYA BAGLAYAN GECE KALKIP 2 REKAT NAMAZ KILIP DUA EDELİM SITEDEKI TUM ARKADASLAR KATILSIN BU DUA ZİNCİRİNE NEDERSİNİZ

✿گสЯเ_ќĮż✿

NURCUM PAYLAŞIMIN ÇOK GÜZEL.ASLINDA İYİ OLUR.AMA BEN KALKABİLİRMİYİMKİ :'( BENİM ADIMIDA SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM DUALARINIZDA
DÜNYA DUA ÜZERİNE KURULMUŞ.RABBİM KABUL ETSİN ŞİMDİDEN DUALARIMIZI :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Balböceği

kIzlar bende katiliabilirim demi  :hello2: :hello2: :hello2:
aslinda cok guzel dusunmusussunuz ama katilim niye yok

SiRiNe

Cok guzel olur

Guzel  dusunmussun nur

insaallah rabbimiz dualarimizi kabul eder

her vakit aklimiza gelen arkadaslara dua edelim

namazlardan sonra oruc acarken

özellikle ramazan gunleri bu mubarek gunlerde

duanin daha cabuk makbul olacagi anlar var o vakitlerdede bol bol dua edelim birbirimize

yagmur yagdiginda simsek caktiginda,secdede vs

ben aklima gelen cogu arkadasa dua ediyorum

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

kızlar ben katılırım
zaten beş vakıt namazımda burdakı butun arkadaşlara hep dua edıyorum  :amin: :amin: çok duygulanıyorum boyle konuları gorunce  :y25: :y25:
nur canım allah razı olsun senden ne kadar guzel yuregın var   :opucuk: :opucuk:
rabbbım  aselını bagışlasın sana  :amin: :amin: :nazar:
edoşum sende her zaman hayır işlerınde oldun allah saglıkla bebgını kucagına almayı  nasıp etsın  :amin: :amin:
hepımızın duaya çok ıhtıyacı var
rabbım hepımızın duasını kabul etsın  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

aminnn aminn sibosum ayarlasakta kilsak namaziii
biraz daha katilim olsaaa  ::)

SiRiNe

Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 19 Ağustos , 2010, 01:41:32
edosum canim katilim olur insaallah ama belkide insanlar birileri baska insanlar icin bol bol dua ediyorlarsa buda makbuldur

yani bazilari desifre etmek istemez ibadetlerini

mesela ben namazimi veya baska bir amelimi acik söylemeyi sevmem riya karisir diye

eminimki gece kalkip namaz kilmasalarda tum arkadaslar birbirleri icin dua ediyorlardir

insallah rabbim tum arkadaslarimiza nasib etsin hayirli  evlatlar :amin: :amin:

Balböceği

Haklisin katiliyorum  :icon_thumright:

ama dusunsene ne biliyim o gece hep beraber ayni anda ayni saatte namaza durcaz gonuller bir olcak
bir kisi yeri belki 10 belki 20 kisi dua edecek ayni anda  :love9: gonulden biseyler paylasacaz

SiRiNe

Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 19 Ağustos , 2010, 01:57:30
Haklisin katiliyorum  :icon_thumright:

ama dusunsene ne biliyim o gece hep beraber ayni anda ayni saatte namaza durcaz gonuller bir olcak
bir kisi yeri belki 10 belki 20 kisi dua edecek ayni anda  :love9: gonulden biseyler paylasacaz

öyle manevi yönden beraber olarak dua

ayni odada beraber oturup dua eder gibi

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ★DuYGu★ - 19 Ağustos , 2010, 01:53:40
edosum canim katilim olur insaallah ama belkide insanlar birileri baska insanlar icin bol bol dua ediyorlarsa buda makbuldur

mesela ben namazimi veya baska bir amelimi acik söylemeyi sevmem riya karisir diye

eminimki gece kalkip namaz kilmasalarda tum arkadaslar birbirleri icin dua ediyorlardir

DUYGUCUM BAZEN FARKINDA OLMADAN DUA ETTIGIM KIŞIYE SOYLUYORUM SENIN İÇİN DUA ETTIM DIYE
ACABA RIYAMI KARISIR SOYLEMEM GERKIYOR DEMI  ::)

Balböceği

Balböceği

Alıntı yapılan: ❤PARİSS❤ - 19 Ağustos , 2010, 02:05:10

DUYGUCUM BAZEN FARKINDA OLMADAN DUA ETTIGIM KIŞIYE SOYLUYORUM SENIN İÇİN DUA ETTIM DIYE
Bende merak ettim

SiRiNe

Alıntı yapılan: ❤PARİSS❤ - 19 Ağustos , 2010, 02:05:10

canim ameller niyetlere göredir tabiki hisler dile getirilir veya dini paylasimlarimiz oluyor
yeri gelir namaza gitmem gerekte denir
ama eger bir insan bu amelleri insanlarin gözunde buyumek icin yapiyorsa o riya oluyor
mesela birbirimize dua edip senin icin bolca dua ediyorum demek riya olmaz sanmiyorum
iste ameller niyetlere göre

Balböceği

Zaten o kadar fazla insanlarla hasir nesir olmuyorum
yaptigim duayi bile solemem yani nette soledimya ondan dedim bende
rabbim bilsin yeter  :amin: