Bebek Bezi Boyutlari (Tecrubeli annelerden yardim)

Başlatan **Gül**, 14 Ağustos , 2010, 17:57:35

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

canım yeni doğduğu zaman deneyerek hangi bezin uygun olduguna karar vericeksin..

stok yapma bence canım.

:love9: :love7: :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

primanın yeni doganıyla basladık 1 numaraydı simdi 2 numara kullanıyoruz sadece 1 paket yeni dogan kullandık ve 20 gunluk oldu oglum stok yapmana gerek yokk ama sende benim gibi heveslisin bende cok almak istemiştim kampanya vardı 3 numarasından almıstım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

**Gül**

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 20 Ağustos , 2010, 18:32:18
primanın yeni doganıyla basladık 1 numaraydı simdi 2 numara kullanıyoruz sadece 1 paket yeni dogan kullandık ve 20 gunluk oldu oglum stok yapmana gerek yokk ama sende benim gibi heveslisin bende cok almak istemiştim kampanya vardı 3 numarasından almıstım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Aynen Heves iste napimmm  :k06: Ama yazilanlari okuyunca da geri cektim biraz kendimi. Haa geri cektimde noldu. Bir paket yeni dogan 1 numara aldim. simdi de 2 ve 3undende birer tane alayimda icimde kalmasin diyorum  :D Ama arkadaslari dedikleri mantikli geldi. Ya aldigim marka yaramazsa falan diye stok isini rafa kaldirdim simdilik.
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

vadi= muge & melis

Alıntı yapılan: pamuk&şekerim - 16 Ağustos , 2010, 01:55:48
bizde huggıes newborn almıştık çok ii bir bez daha sonra primaya geçtik şimdi prima premium kullanıyoz mikemmel:))
bir bez onun yenidoğanını tavsiye ederim pamuk gibi kullananlar biliyolardr kızım hiç pişik olmadı daha sonrakilosuna göre geçersiniz..
BEN DE PREMIUM KULLANIYORUM SUPERRR BEN 2.5 AY BOYUNCA 1 NUMARA KULLANDIM  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: MALUM DAHA ANCA 4. 700 :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: **Gül** - 20 Ağustos , 2010, 18:50:54
Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 20 Ağustos , 2010, 18:32:18
Aynen Heves iste napimmm  :k06: Ama yazilanlari okuyunca da geri cektim biraz kendimi. Haa geri cektimde noldu. Bir paket yeni dogan 1 numara aldim. simdi de 2 ve 3undende birer tane alayimda icimde kalmasin diyorum  :D Ama arkadaslari dedikleri mantikli geldi. Ya aldigim marka yaramazsa falan diye stok isini rafa kaldirdim simdilik.
evet bebişine yaramaya bilir pişik olabilir onun için ne kullanacagımızı bilemeyizzz dogmadann  :k06: :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM