Allahıma çok şükür GÜLTANESİNİN CANTANESİ geldi ANNE OLUYORUM,hamileyimmmmmmmmmm

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 13 Ağustos , 2010, 20:11:48

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

kızlar ne yazacağımı bilemiyorum bu sabah test yaptım çift çizgiyi gördük
akşama kadar eşim evdeydi ve ben ona söylemedim
inşallah herşey yolunda gider bi yanlışlık yoktur 2 gün vardı adet olmama
Allahım rüyada gibiyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
yaşasııııııııııııııııııııııııın
hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:
:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bu arada ayurum kardelenim açmak istiyordu konuyu
ama canım inan eşimin işe gitmesini 4 gözle bekledeim dahada sabredemedim
o bilmiyo
hiçkimse bilmiyo
daha yazmasam çatlayacaktım işte testim

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Lă_Tăhzen!

canımmm benımm hemsommmm inan nasıl duygulandım anlatamam elhamdullılah bınlerce sukurler olsun coooooookkkk sevındım yaaaaa   :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sağol hemşom
bide bana sor
bulutlarda gibiydim bugün
korkuyorun ya kötü bişey olursa diyee

мiŁenα.

gözünüz aydın canım...rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin.. :amin:

tebrik ederim :flowers:

:love9: :love7: :love9:

miray

hosgelmis gülatanesinin cantanesi
rabbim hayırlısıyla kucagına almayıda nasip etsin canım
gözünüz aydın  :flowers:
saglıklı bi hamilelik gecirmen dilegiyle

°o.O євяυ O.o°

ayşegülüüüüümmm çoook sevindim yaaaa oleyyy :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: rabbm tamamına erdrsn cnmm :amin:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

özgee

tebriklerr canım allah saglıkla kucagınızada almayı nasip etsinn insallah :love9: cok duygulandımm bize dua etmeyi unutma canım ;)

nurtaç

canım çok sevindim inan çokkkk mutlu oldum senin adına inşl. sağlıkklıdır bebişşş  :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

--elif--

ayşegülll inanmıyorum yaa RABBİM sağsalim kucağınada almayı nasip etsin  :amin:  :amin:   :amin:
nasıl sevindim yaa o çift çizgiyi görmek beni bile heyecanlandırdı ama duuurrr sen çok heyecan yapma bebiş varrr  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:
  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:  :occasion14:   :occasion14:  :occasion14:
günün en göbek atılası haberii buu  :muzz:   :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:   :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:

SABIRTAŞI

ayşegülümmm CANIM ARKADAŞIM İNAN KENDİM HAMİLE OLMUŞUM GİBİ ÇOK SEVİNDİM CANIM BENİM HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH KORKMA SIKINTILANMA POZİTİF DÜŞÜN...RABBİM SAĞ SALİM KUCAĞINADA ALMAYI NASİP EDER İNŞALLAH CANIM BENİM..... :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

SiRiNe

tebriklerrrrr arkadasimmmmmm
gözunnnn aydin olsunnnnn
rabbim kucagina almayi nasib etsin

DER!N