Online Gebelik Testi

Başlatan shekersheyler, 13 Ağustos , 2010, 14:40:32

« önceki - sonraki »

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende hamile çıktım tuttu valla
hemde kız dedi
bakalım buda tutacakmı

gulbeyaz

hahah ben adetliyim yaptim hamile cikti bebegimde japon cikti kocamda kasli masli biri tovbe yarabbim :muzz: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :occasion16:

**yeliz**

arkadaşlar ben buna kısaca ,hadi leeyyn, :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: demek istiyorum

ilkcemre

bende yaptım hamile çıktım ki korunuyoruz değilimdir heralde...  :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3: :tongue3:

babası da papa çıktı... şu bildiğimiz papa varya hani o. pek anlamadım ingilizce bişiler yazıyodu anladığım kadarını yazayım....
oooo gül ne yaptın sen o yalnız yaşar.... mı ne öyle bişiler yazıodu...  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

nilüfer elif

vay be hamıle cıktım hemde bebegım erkekmış vay anasını....
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

ยรlคภ๓คz göภlüm

oğlum olacakmış ve babası da çok yakışıklı  :suclu:

karapnr

bana da hamile çıktı ve de oğlan çıktı ama ben kız hissediyorum hadi bakalım hayırlısı  :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

banu_fth

ııımmmmmmm

buraya göre işte kızım   :toothy10:

banu_fth

issterseniz babayı değiştirebilionuz  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bu da doğum belgesi ..

banu_fth

ayakları büyük kesin benim beebeeem bu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ben bu testi hamileyken yapmıştım gebelik var demişti neticesi de erkek demişti tutturmuş meğersem  :ehi:

Aytii

oslemturgay

ben eşimin üstünde denedim oda hamile çıktı :toothy10: