29 Mart , 2024, 18:28:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Online Gebelik Testi

Başlatan shekersheyler, 13 Ağustos , 2010, 14:40:32

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

HERKEZE KIZ DİYOR BU ZIMBIRTI :ehi:

Benim hamile olma olasılıgımda var hamilede gördü beni :ehi: :ehi: artı kız dedi :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

bebişim6161

maycıl jacksın kocam olarak çıktı anam elin gavurundan mı olacak şimdi benm bebişim hem bu adam ölmedimi yoksa gece uyurken gelip işini bitirip gidecek annem ben bundan sonra uçkurlarımı sıkıca bağlayıp öle uyuyuym ki gelip açamasın

RebeL

benim bu gün adet olmam gerek ve olmadım ve hıc bir ağrı sancıda yok normalde bel ve dıyer ağrılar olurdu ama şuan hıc bişi yok her haftada gebelık testı yaptım boş cıkdı
maaşlar hep testlere gıttı :ehi:

nokta

kocamın adını soyadını yazdım oda hamile çıktı::)))
baya komik yaaa.. :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: BENDE KIZ ÇIKTI YALNIZ Bİ ŞEY DİCEM BEBEK AYNI BANA BENZİYOOO JAPON BEBEK.BEN DE ÇEKİK GÖZLÜYÜMMM ÇOK GÜLDÜMMM :ehi: :ehi: :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

kimyaci34

bende eşime yaptırdım eşim hamiş çıktı.kendim yaptım hamiş değilsin dedi.çok şükür 23 haftadayız...ama eğlenmek için birebir :muzz: :hello2: :hieyt: :toothy10:
RABBİM İSTEYEN HERKEZE EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRSIN İNŞALLAH...

ecee

βαlκιz

hamileyim buda utrason fotomuz bebek baya büyümüş haberim yok  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Uploaded with ImageShack.us
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

ahahahahah

baktimmm

hamileymisimmm
kizim olacakmis
babasida tövbe tövbe babasi kim bak yaziyordu

Bill O'Reilly
ims
estagfirulalh  :ehi:

su1023

ÖZLEM & HASAN

kızlar bana da kız dedi hem de sarışın yeşil gözlü dedi - ayyy gerçekmiş gibi bi anlık seviniverdim yaa - bi de hayırlısıyla hamile kaldığımda ve sonrasında doğumda aynı burda çıktığı gibi olursa bebişim vallahi o zaman doğruluğunu kanıtlamış olucaz hıııı   :muzz: :muzz: :laughing7:

azra35

milleti umutlandırmayın ya  :caca:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

✿گสЯเ_ќĮż✿

BANA HAMİLE DEĞİLSİNİZ DEDİ.BEKAR KIZ KARDEŞİMİN ADINI YAZDIM HAMİLE ÇIKTI :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
GÜLMEKTEN ÖLDÜK YAAA :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?