Online Gebelik Testi

Başlatan shekersheyler, 13 Ağustos , 2010, 14:40:32

« önceki - sonraki »

shekersheyler

13 Ağustos , 2010, 14:40:32 Son düzenlenme: 23 Ağustos , 2010, 10:28:58 g10ca
Kızlar çok saçma ama bir site buldum, adamlar bi de demişler ki Uzaktan sensör teknolojisi ile 30 sağlık parametremizi tanıyorlar mış bak bak bak  :ehi: ve %99 oranında doğruluk payı varmış yok artık. Yapmanız gereken sadece adını yazıp beklemek, ekran hormonlarınızı ölçüyormuş.. :toothy10: :toothy10: e anam bu kadar kolayı varda neden gidip tüpler dolusu kan veriyoz yahu  :toothy10: :ehi:

http://www.thepregnancytester.com/

HASRET!M S@N@

SeliN59

:hello2: :hello2: ben hamile çıktım hemide erkek :D adetim 15 inde bakalım 2 gün kaldı :y25:

shekersheyler

canım alttaki başlığa adını yaz butona bas, sonra bi ekran çıkyor, ölçüğü hormanlrı yazıyor bekleyin ölçüyoruz fln diyor, çıkan ekranda hamileysen ultrason görüntüsü gibi bişey çıkıyor ve altında tebrikler hamilesinizi diyo, sonra alttaki butona basıyorsun cinsiyet söylüyo, çok komik yaaaa :toothy10:

shekersheyler

Alıntı yapılan: kumsal59 - 13 Ağustos , 2010, 15:07:43
:hello2: :hello2: ben hamile çıktım hemide erkek :D adetim 15 inde bakalım 2 gün kaldı :y25:

benimki de kızmış benim reglim bugündü ama olmadım :hello2: eğer hamişsek kertelim kııııızzzzzzzzz :)

SeliN59

olur canım yeterki hamiş olalım inşallah hamilesindir  :basardim:

HASRET!M S@N@

bir kere yaptım no baby dedi ikinci kez yaptım var diyor hemde erkek bende anlamadımki:):):):)

shekersheyler

heee çok saçma yaaa ben de eğlenelim diye paylaşayım dedim :muzz: :muzz:

SeliN59

en son bir butona tıklıyosun babasınıda gösteriyo benimki zenci çıktı tövbe yarabbim  :-ooo

HASRET!M S@N@

HASRET!M S@N@

yaslı bir adam cıktı sonrada papa ama varya yalandanda olsa orda hamilesin yazısını görmek bile beni mutlu etti içim sızladı keske gercek olsa dedim neyse allah herkese versin innş

__nil__

ben baktım öönce hamile değil çıktı sonra gene baktım hamile çıktı cinsiyeti de kız çıktı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

SeliN59

evet yalandanda olsa hamilesin yazısı insanı nekadar heyecanlandırıyo ben haziran ayında ovulasyon testi kullanmıştım 5 tane vardı içinde 3, testte çift çizgiyi gördüm nasıl sevindim anlatamam sanki hamileymişim gibi ama hamile kalmadım olmayınca olmuyor  :y25:

özgee

bendede kiz çıktı hemideee  babası bill clinton :muzz: :muzz:

Balböceği

uzaktan kafa bulma makinasi ben taktim buna bu ismi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bU arada oglum olacakmisss  :k06: :k06: