17 Mayıs , 2024, 02:41:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bu ay hamilelik bekleyenler ve mutlu haberi alanlar buraya

Başlatan HASRET!M S@N@, 13 Ağustos , 2010, 10:48:59

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

arkadaslar mutlu haberleri burdan paylasalım öncelikle ben baslayım bende birsey yok bu ay eylül 1de artık inşallah bu ay bir cok hamiş haberi alıp mutlu oluruz rabbim herkese versin

shekersheyler

beni iki günüm kaldı, inşallah bebiş vardır, pazar günü olmazsa evde test yapıcam :cildir:

AŞKIMCIM SCS

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

benim günüm bu gün bende şeker gibi pazar test yapcam pazara kadar olmazsa
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

havva nur

slm kizlar bu ramazanayinda dua larinizin kabul olmasini dilegiyle ins hamisiniz dir .ALLAHIM HERKEZI EVLAT SAHIHBI ETMEYI NASIP ETSIN. :amin: :amin:dualarimiz sizlerle .guzel haberlerinizi bekliyoruz

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 13 Ağustos , 2010, 11:00:01
ben öleden sonra sonuc alcam dua edin kızlar :amin: :amin:
insallah pozitiftir sonucun ya inan cok sevinirim hemen haber ver sonucu alır almaz

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: hasretimsana - 13 Ağustos , 2010, 11:34:17
Alıntı yapılan: AŞKIMCIM - 13 Ağustos , 2010, 11:00:01
ben öleden sonra sonuc alcam dua edin kızlar :amin: :amin:
insallah pozitiftir sonucun ya inan cok sevinirim hemen haber ver sonucu alır almaz
tamam tatlım haber veririm tabiki ama bence yok bebiş belirti felanda yok ümidim yok ama hayırlısı

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

ALLAH HAMİLE OLDUĞUNUZU BURDAN HAYKIRMANIZI NASİP ETSİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN  :amin:

shekersheyler

Alıntı yapılan: gozde0034 - 13 Ağustos , 2010, 11:38:27
ALLAH HAMİLE OLDUĞUNUZU BURDAN HAYKIRMANIZI NASİP ETSİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN  :amin:

amiiiiiinnnnnnn :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

AŞKIMCIM SCS

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: gozde0034 - 13 Ağustos , 2010, 11:38:27
aminnnnnnnnnn insallah inan su hayatta en büyük arzum hamileyim diyebilmek ogün herhalde dünyanın en mutlu insanı ben olacam evlendiğimden beri her gece o anın hayalini kurarak uyuyorum biliyorum birgün olacak insallah

HASRET!M S@N@

kızlar karnımın sol tarafı cok agrıyor yumurtlama testine göre bugün günüm acaba ondan mı agrıyor dün bende test yaptım ama negatif cıktı yine her zamanki gibi bazı belirtiler mevcuttu yeni konu olarak acmıstım ama yok cıktı neyse ya kısmet nasip insallah bugün askımcımın hayırlı haberini alırız

aşkitoom

arkadaşlar ben daha yeni katıldım aranıza,ben 7 aylık evliyim ve bu zamana kadar hiç korunmadık.çocuğumuz olmuyor,doktora gittiğimde progesteron testi yapmıştı 9,73 çıktı,yani ii çalışıyor dedi.adetim 4 gün geçti ama bir belirti yok,sadece arada bir adet ağrısı gibi ağrı oluyor,ama kasık bölgemde bazen seyrime oluyor.bana yardımcı olursanız sevinirim...