Kuma Gemisi Yürürmüş de ELTİ Gemisi Yürümezmiş

Başlatan sude, 15 Ocak , 2007, 17:49:07

« önceki - sonraki »

**YeŞiLzEytİN**

gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

мiŁenα.

aslında gecınılıyor ...ama bazı yerlerde fıre verıyor onun yaptıgı sana yanlıs senın yaptıgın ona yanlıs gelıyor...

soleyemıyorsun sonra baska bırıne acılıyorsun buda sorun oluyor...ya ne kadar sey olursa olsun ıkı eltıyız eltı deıl kardesız :basardim:
[/b]

:love9: :love7: :love9:

miray

AH KESKE ELTİM OLSAYDI VE YAKIN OTURSAYDIK
EN AZINDAN GİDİP GELMEYE DERTLESMEYE BİRİ OLURDU
VE KAYNANM SADE BİZİMLE UGRASMAZDII
BAZEN COK SIKILIYORUM GİDEBİLECGİM BİTEK KAYNANM VAR BURDAA
OTURDUGM BİNA ZATEN HUZUREVİ GİBİ HEPSİ YASLI
KIZM KÜCÜK UZAGA GİDEMİYORUM
COK BUNALIYORUM  :cildir:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

**YeŞiLzEytİN**

BENCE ELTİ OLMASI İİ AYNI DİLİ KONUŞUYORSUNUZ KAYNANAYI ÇEKİŞTİRİRKEN   :k06:  KIZINA NE KADAR NEYİ ANLATABİLİRSİN İYİKİ ELTİM VAR  :hello2:
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

___kıymık___

Alıntı yapılan: **YeŞiLzEytİN** - 02 Aralık , 2009, 13:37:02
BENCE ELTİ OLMASI İİ AYNI DİLİ KONUŞUYORSUNUZ KAYNANAYI ÇEKİŞTİRİRKEN   :k06:  KIZINA NE KADAR NEYİ ANLATABİLİRSİN İYİKİ ELTİM VAR  :hello2:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

βαlκιz

ben valla iki görümcemlede çekiştiriyodum kaynanamı onlar analarını çekiştiriyodu benden yanalardııı azıma geleni sayıyodum çıt çıkarmıyolardıı  :ehi: :ehi: ama şimdi onlarla konuşmuyorumm
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 03 Aralık , 2009, 15:18:40
ben valla iki görümcemlede çekiştiriyodum kaynanamı onlar analarını çekiştiriyodu benden yanalardııı azıma geleni sayıyodum çıt çıkarmıyolardıı  :ehi: :ehi: ama şimdi onlarla konuşmuyorumm
iyi ediyon bencede konusmaaaa  :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

en guzelı mesafelı olmak hem kımseyı kırmamıs oluyosun :k06:fazla konusmakda ıyı degıl ben bunun acısını cektım ama sımdı daha mesefalım daha guzel oldu hersey :k06:bu seferde neden konusmuyosun hasta mısın hıc keyfın yok dıyolar alısmıslar guler yuzume tatlı dılıme :ehi: :ehi:artık zor gulerım :toothy10:

Balböceği

aynen parislim bende yapiyorum bunu
fazla konusmuyor muhattap almiyorum kimseyi biseymi oldu diyorlarrrr alahimmm  :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

**YeŞiLzEytİN**

mesafedende herkes anlamıyor ondan sonra sen suçlu oluyorsun sen kendini çekiyorsun girişmiyorsun uzak duruyorsun vs.... sonunda bende yapım bu dedim bitti  :cildir:

мiŁenα.

kımseye derdını anlatma yarın olur gorursun o anlattıgın sır paylastıgın herseyı anlatmıs  :violent1:

**YeŞiLzEytİN**

öyle tabi ele söylersen dört olur içine atarsan dert olur demişler ama eltiye anlattığın sınırlıdır 1 arkadaşın dostun olcak paylaşacağın...