29 Mart , 2024, 01:13:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kuma Gemisi Yürürmüş de ELTİ Gemisi Yürümezmiş

Başlatan sude, 15 Ocak , 2007, 17:49:07

« önceki - sonraki »

duru boncuk

yaprak herkesi aynı değerlendirme bence biz seni tanımayız etmeyiz herkesin düşüncesi kendine seni kötü görmemiz için daha fazlası gerek

sevda

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: yaprak - 19 Kasım , 2007, 13:06:10
ben bulgaristanda okuyorum remziyecim,biseyler paylasmak istesem bile turkcem biraz yetersiz kalir
mesela derslerin birinde "tek bi yonunuzu begenmeyen birisi,sizi her haliyle kotu olarak gorur" diye bir sey vardi(bak iste anlatamiyorum dogru durust)
yani siz bana forumda kanitladiniz bunu diycektim :k06:

biz iyi yönünü görmeye açığız!  :laughing7:
peki sen bu yönünü göstemek istiyor musun?  :icon_scratch:

bengü

mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

bengü

şerife Berat

bengü

bengü

bengü

bengü

acikcasi ben senin samimiyetine birtürlü güvenemiyorum sanki her yazdigin dalgasinaymis gibi geliyo bana.

bengü

ya bilmiyorum seni tanimiyorum sonucta belki iyi bi insansin ama diger sayfalarda yazilarini okuyunca bana senle ciddi bi muhabbete girilmez izlenimi birakti.sonucta herkeze arkadaslar ben ciddi muhabbet kurmak sizile arkadas olmak istiyorum deseydin herkezin düsünceleri degisecekti belki ama sen bunun yerine herseyi dalgaya aldin.bana öyle geldiki insanlari sinir etmek icin burdasin.hayata dair bi amaci olmayan can sikintisina insanlari sinir eden biri imaji yarattin herkezin gözünde bu olaylari buralara kadar gelmesini sende istedin icten ve sami olmadin dürüst ol gercekten bu sitede insanlarla kaynasmak istiyomusun.ben insanlara cabuk inanirim bak simdi simdi son yazdigin mesaj bile biraz dokundu bana ama bunu istiyosan insanlari inandirmalisin amacinin kötü olmadigina.

Almiş'inAnniş'i

eltim akraba günü düzenliyormuş...
k.valideye bana da söylemesini istemiş. bende giremem dedim.
durdum durdum "anne ben ona çok kırgınım, başsağlığına bile gelmedi bana" dedim
o da başını önüne eğdi "haklısın kızım, ne diyeyim ki ben!" dedi  :-\
ama en azından bundan sonra herhangi bişey olduğunda bana gitmem için ısrarcı olmaz artık  :laughing7:

duru boncuk

hayırdır remziye ne başsağlığı canım ne olmuştukii :icon_scratch:eğer öyle yaptıysa gerçekten ayıp etmiş eltin yaaaa :caca: