29 Nisan , 2024, 16:11:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kuma Gemisi Yürürmüş de ELTİ Gemisi Yürümezmiş

Başlatan sude, 15 Ocak , 2007, 17:49:07

« önceki - sonraki »

derbeder

:-ooo :-ooo edaa naptinn sennn  :-ooo

yanlizz restoranda patronunuz yok mu, yaneh herifleriniz  :k06:

bence kulagini onlarin cekmesi gerekirdi.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Yaparim valla.. iyi oldu simdi validem oraya gitmis teselli ediyordur hayvani  :ehi: :ehi: :ehi:

disiplin konusunda cok titizimdir.. ya adam gibi gelecek isi yapacan yada defolup gidecen  :icon_thumright:
amma bu benim eltiler cok korktular benden ... bisi yapacam diyeee  :ehi: :ehi: :ehi:
ayni parayi sende aliyorsun bende.. ben niye erkenden gidiyorumm... p.tesi hic gelmedi uyuya kalmis hanim..

a, okuz dedim insan bir telefon acarki eda k. bakma uyuya kalmisim deseydin dedim..
valla gormezden gelirdim diyecem o kadarmi malsin dedim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

doğangüneş

eda vuuuuuuuuuuuu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben 9 yıllık evliyim şimdiye kadar tektim yeni elti geliyor banada henüz 19 yaşında aramızda 11 yaş var :tongue3:  muhatap olur muyum olmaz mıyım  bilmiyorum şimdilik temkinli yaklaşıyorum zaten çok yakın olmayacağız ama yinede merak etmiyo değilim ilişkimizi.. bu arada nişanımız var eylülün 3üne yani benim doğum günüm dakka bir gol bir  :k06: :k06: mesela bu çok geçerli bi sebebp gıcık olmam için.. :laughing7: :laughing7:  düğünde 2 ay sonra nişan için ısrar ettiler kimsenin içinden gelmiyor hele ben doğumuna 20 gün kalan bir hamile olarak çok gerildim maddi manevi ahanda bu da 2. sebep bi kerede daha notunu kırdım  :ehi: :ehi: :ehi: gelişmeleri yazarım merak etmeyin  :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: derbeder - 31 Ağustos , 2011, 14:35:43
:-ooo :-ooo edaa naptinn sennn  :-ooo

yanlizz restoranda patronunuz yok mu, yaneh herifleriniz  :k06:

bence kulagini onlarin cekmesi gerekirdi.
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 31 Ağustos , 2011, 14:34:34
iyi demişsinn  altta kalmaktansa dişini gösterceksib böylelerıne
validem hep bizden yana digerli bile kabul etmedi ..
bIRI DEDI ben 4 sene idare ettim.. digeri ben 6 sene dedii.. calismam dediler..
bu eltim naisl okuzse kocasida aynisi ...

doğangüneş

banu_fth

:-ooo :-ooo :-ooo   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

tüm kurtları dökmüşün anam sen .. tatil öncesi ohhhhh ferahladın sanırım  :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: doğangüneş - 31 Ağustos , 2011, 14:36:59

ben 9 yıllık evliyim şimdiye kadar tektim yeni elti geliyor banada henüz 19 yaşında aramızda 11 yaş var :tongue3:  muhatap olur muyum olmaz mıyım  bilmiyorum şimdilik temkinli yaklaşıyorum zaten çok yakın olmayacağız ama yinede merak etmiyo değilim ilişkimizi.. bu arada nişanımız var eylülün 3üne yani benim doğum günüm dakka bir gol bir  :k06: :k06: mesela bu çok geçerli bi sebebp gıcık olmam için.. :laughing7: :laughing7:  düğünde 2 ay sonra nişan için ısrar ettiler kimsenin içinden gelmiyor hele ben doğumuna 20 gün kalan bir hamile olarak çok gerildim maddi manevi ahanda bu da 2. sebep bi kerede daha notunu kırdım  :ehi: :ehi: :ehi: gelişmeleri yazarım merak etmeyin  :toothy10: :toothy10:
valla ayse sabirliyimdir ama hep icime atarim.. hakkimi yedirtmem
karsimdaki insani rezil ederimmm...
hakkini ariyacan

Lă_Tăhzen!

19 yasındaysa bişey olmaz daha çömez o ablası sen ögretcen onaa  hayatııı  :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: doğangüneş - 31 Ağustos , 2011, 14:38:13
eylülüm senle  aynı tepkiyi vermişim koptum  :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

senin de maceralar yeni başlamış hadi hayırlısı ..  :ehi: :ehi:

benim sorunum yok .. ortak işimiz yok . ve mümkün olduğunca uzak duruyoruz ..eşimde destek bana bu konuda oyüzden süper  :occasion5:

Balböceği

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Ağustos , 2011, 14:38:27

tüm kurtları dökmüşün anam sen .. tatil öncesi ohhhhh ferahladın sanırım  :ehi: :ehi: :ehi:

valideme dedimki, pasaklimi, cocuklarinami bakmiyor beni alakadar etmez..

Bir kesinlikle onun sana borcu olmasin parasida olsa vermez dedim.
bide calisma onunla aha boyle rezil eder dedim..

kizim haklisin ben gecen dedim ona niye gec gidiyon yavrum dedim diyor..
:ehi: :ehi:

Balböceği

Valla beni kizdirmasin hic bir hediye getirmem o pasakliyaa..

benim daha karsli damarimi bilmiyor ...  :caca: :caca:

doğangüneş

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Ağustos , 2011, 14:39:31

valla ayse sabirliyimdir ama hep icime atarim.. hakkimi yedirtmem
karsimdaki insani rezil ederimmm...
hakkini ariyacan

valla iyi yapmışsın sefan olsun... :muzz: :muzz: :muzz:

ben hiç yapamıyorum yaa :y25: :y25: kaynanam görümcem vs  hep susarım rabbime havale ederim hamdolsun rabbim benden alasını yapıyor ama yinede içim içimi yiyor çoğu zaman.. :cildir: :cildir:
eşimle paylaşırım şükür ki ana avrat düz giderim birde anlatırken  :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Ağustos , 2011, 14:41:44
Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Ağustos , 2011, 14:38:27

valideme dedimki, pasaklimi, cocuklarinami bakmiyor beni alakadar etmez..

Bir kesinlikle onun sana borcu olmasin parasida olsa vermez dedim.
bide calisma onunla aha boyle rezil eder dedim..

kizim haklisin ben gecen dedim ona niye gec gidiyon yavrum dedim diyor..
:ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kaynanayı da yola getirmişin ..  :ehi: :ehi: süper bir anda patlamışsın ama .. beklediğine değmiş  :ehi: :ehi:  :occasion5:  ağzını açamaz kimse bu konuda çünküm % 100 haklısın  :k06:

derbeder

ay gercekten iyiki eltim yokmusss  :ehi: :toothy10:

geberdim eda yazdiklarina :ehi:

eminim sen bu kadar gulmemissindir.

bu kadar sIkma canini salla basini al maasini heabi. iyi etmissin gerci kavga etmekle rezil insan hic utanma yokmus eltinde.

disiplin konusunu hic bana anlatma verilen sozde durulmamasi sinirimi bozar, bu yuzden bende cok kolay kavga edebilrim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Bu anlatigim insann insan degil parali anaokuluna gidiyor cocugu..
hergun rezil oluyor kapinin onunde okul var biliyorkii9.30'da kapilar kapaniyor kadin
o saatte alelacele gidiyor okulaaa.. bide temiz baksa cocugunaaa.
dusunun avrupa gibi bir yerde cocugu bitlendi. koskoca okulda bitek bunun kizi.