Kuma Gemisi Yürürmüş de ELTİ Gemisi Yürümezmiş

Başlatan sude, 15 Ocak , 2007, 17:49:07

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

€CANISI€

29 Ekim , 2009, 00:35:44 #332 Son düzenlenme: 16 Temmuz , 2011, 13:35:58 g10ca

ARKADAŞLAR 9 YILDIR ELTİMİN KAPRİSLERİNİ ÇEKİYORUM AMA ARTIK ALIŞTIM,İNSAN HERŞEYE ALIŞIYOR SIRADAN GELİYOR.YA SİZ?

Balböceği

valla brawo ben 4 aylik evliyim en buyuk eltime gicigijm

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

eltim olmadığı için bilemiyorum ama kaynım evlenince ne olur bilmem :honk:

can yine cannnn

can dediklerim....

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

selcan sana telefonumu yollayımmı kız kargoyla :toothy10: :toothy10: :toothy10:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

€CANISI€

Eltim hep akrabaların içinde kendini önplanda tutmaya çalışır, sanki ailenin tek geliniymiş giibi havalara girer ,benden yaşı büyük ama bu şekilde büyüklenmesini kaldıramıyorum soğudum buz gibi ondan.Bir de akrabam olacak teyze kızıyız hem de ama akrep gibi soktu kaç defa... :cildir: :violent1: :BangHead:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: €CANISI€ - 29 Ekim , 2009, 00:47:43
Eltim hep akrabaların içinde kendini önplanda tutmaya çalışır, sanki ailenin tek geliniymiş giibi havalara girer ,benden yaşı büyük ama bu şekilde büyüklenmesini kaldıramıyorum soğudum buz gibi ondan.Bir de akrabam olacak teyze kızıyız hem de ama akrep gibi soktu kaç defa... :cildir: :violent1: :BangHead:
zaten düşmanını yakınında arayacaksın tatlım
can dediklerim....

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

umursama canım aman benim eltimde olsa ne olur bilmem ama benden büyük olacağı kesin çünkü
kaynım bizden büyük ben pek takmıycağımı düşünüyorum benden sonra gelecekse o bana uyacak yapıcak birşey yok :D

€CANISI€

Bu arada kaynanam da sanki ben farketmiyormuşum gibi ayrımcılık yapıp o varken bana soğuk davranıyor olsun Allah,ın yüce adaletine sığınıyorum önemi yok artık ...

can yine cannnn

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 29 Ekim , 2009, 00:49:41
umursama canım aman benim eltimde olsa ne olur bilmem ama benden büyük olacağı kesin çünkü
kaynım bizden büyük ben pek takmıycağımı düşünüyorum benden sonra gelecekse o bana uyacak yapıcak birşey yok :D
malesef canım şimdiki zamanda gelen değil gelmişler uyuyo :toothy10:
can dediklerim....

€CANISI€

Hepiniz sağolun kızlar biraz içim ferahladı :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: