29 Nisan , 2024, 00:13:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kuma Gemisi Yürürmüş de ELTİ Gemisi Yürümezmiş

Başlatan sude, 15 Ocak , 2007, 17:49:07

« önceki - sonraki »

€CANISI€

Benim eltim fesat sinsi ve sinir bozucudur.Ne kadar görüşmesem o kadar rahatım çünkü genelde hep bir laf sokuşturmaya çalışır.Kaynanam da o büyük elti diye hep onu pofpoflamamı isteyip beni deli ediyor :cildir:.Aman umrumda değil çatlasın patlasın orta yerinden  :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

valla benim buyuk eltimle aramiz kizisiyor allah onun fesatligindan beni korusun ama 2. eltim cok iyi anlayisli 3. eltiminde kimseye zarari yok kendinden baska ama 1. eltim ya ne bilim bu dertten cok muzdaribim allah sabir versin adami catlatmaya getiriyor :cildir:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: zaman_siz - 12 Eylül , 2009, 19:21:14
valla benim buyuk eltimle aramiz kizisiyor allah onun fesatligindan beni korusun ama 2. eltim cok iyi anlayisli 3. eltiminde kimseye zarari yok kendinden baska ama 1. eltim ya ne bilim bu dertten cok muzdaribim allah sabir versin adami catlatmaya getiriyor :cildir:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Alıntı yapılan: selcaner6108 - 12 Eylül , 2009, 19:27:13
Alıntı yapılan: zaman_siz - 12 Eylül , 2009, 19:21:14
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bazan bende guluyom ah ah :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

takma kafana bakım benımda yakında eltı olacak sımdıden bana karsı bı tırıp elsınde bı hesaplasırız :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

мiŁenα.

eltı dedıgınzı nedır kı eger sız yuz vermezsenız hıc sorun yasanmaz :violent1:

:love9: :love7: :love9:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

мiŁenα.

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥...MeLeĞiM...♥ - 13 Eylül , 2009, 10:19:53
sen yuz verme ,kapını acma yada yuzune sole ıstemıyorum dıye ???
keske o kadar basit olsa kocamin hatiri var kimseyi tinlamam ama mecburlu :toothy10: :toothy10: :toothy10:k

мiŁenα.

selmay

ay bu basligi acana arkadasa bizzat tesekkürrler ne cok ceken varmis eltisinden bende bir ben saniyordum,benim annnemin 5 eltisi var ben bir kere kavga tartisma görmedim kiskanclik da duymadim ama benim ki dugunumu zehir etti bana ta ozaman basladi dugunumde ne kendi oynadi ne de kocasini oynatti, esyalarim enson model ve  daha cokmus herseyim tammis onua eksik alinmis kisanc bisey konusamazsin hemen baskasina yayar,zaten tel sekreeter gibi24 sat tel basinda ,haber merkezi mubarek,ters igneli cevaplar verir falan hic gitmem görmem bi bayramda bi kayinvalidemde senede bi kac gün iste cok bile... ama siz uzak olun allahin bana cezasi eltide var görümcede hemde birbirinden beterrrrrrr........

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: selmay - 14 Eylül , 2009, 01:36:11
ay bu basligi acana arkadasa bizzat tesekkürrler ne cok ceken varmis eltisinden bende bir ben saniyordum,benim annnemin 5 eltisi var ben bir kere kavga tartisma görmedim kiskanclik da duymadim ama benim ki dugunumu zehir etti bana ta ozaman basladi dugunumde ne kendi oynadi ne de kocasini oynatti, esyalarim enson model ve  daha cokmus herseyim tammis onua eksik alinmis kisanc bisey konusamazsin hemen baskasina yayar,zaten tel sekreeter gibi24 sat tel basinda ,haber merkezi mubarek,ters igneli cevaplar verir falan hic gitmem görmem bi bayramda bi kayinvalidemde senede bi kac gün iste cok bile... ama siz uzak olun allahin bana cezasi eltide var görümcede hemde birbirinden beterrrrrrr........

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:bende görumce yok  allahdan eltıde sözlü gıcık :violent1: :violent1:

Balböceği

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

selmay

arkadaslar nie aböle oluyo ki eltiler halbuku ikimizde o eve glin gelmisiz ii anlasmamiz lazim  ben öle dusunuyorum ama bi insan bencil ve ben benci olursa o insanla arkadas olunmaz.......