28 Mart , 2024, 13:45:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kuma Gemisi Yürürmüş de ELTİ Gemisi Yürümezmiş

Başlatan sude, 15 Ocak , 2007, 17:49:07

« önceki - sonraki »

melek_83

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 04 Aralık , 2008, 13:38:52
eee
görumce varmı peki?

1 tane görümcem var canım o da 89 lu benden küçük eskişehir de ztn üni de okuyo ama çok iyiyiz onla ben zaten izin vermem öyle dayılık taslamalarına ama kardeşim gibidir o abisiyle babasıyla konuşmaz gelir bana anlatır her bişeyini iyiyiz şükür :nazar:

sekaya

öslem

sekaya canım inan bende gülüyorum bazen. hatta şaka ile kaynanama dedim bile. ama tabi beni ciddiye almadı o ayrııııı. valla keşke yapsalar. gelin kaynana bakarsın hamile kalırız  :ehi: :ehi: :ehi:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

sude

ayy ayy ben bu sayfamı unutmusdum vallah.bak sen su yaramazlara bende akılmı bıraktılar.benım eltım ben hamıle kaldım oda yapıyor sımdı buay dogum yapıcak ıkı tane yaramazmı yaramaz cocugu var zaten bırısıde 6yasında ama burnundan getırıyor buna ragmen yaptı ve ben cocuklarıma besık yaptırdım oda yaptırdı ne aldıysam oda alıyor sımdı.ben hamıleyken bır arkadasım hamılekıyafetı  hedıye etmıstı kot tulum aynısından oda almıs benım varya.ayy ayy vaktım olsa anlat anlat bıtmez valla ben naparsam oda yapıyor saclarımı kestırdım gıttı oda aynı modelı kestırdı yuhhhh dedım yanı okadar cıldırtıyor benı cıldırtıyorrrrrrrr :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

Angel

Alıntı yapılan: sude - 16 Aralık , 2008, 13:29:56
ayy ayy ben bu sayfamı unutmusdum vallah.bak sen su yaramazlara bende akılmı bıraktılar.benım eltım ben hamıle kaldım oda yapıyor sımdı buay dogum yapıcak ıkı tane yaramazmı yaramaz cocugu var zaten bırısıde 6yasında ama burnundan getırıyor buna ragmen yaptı ve ben cocuklarıma besık yaptırdım oda yaptırdı ne aldıysam oda alıyor sımdı.ben hamıleyken bır arkadasım hamılekıyafetı  hedıye etmıstı kot tulum aynısından oda almıs benım varya.ayy ayy vaktım olsa anlat anlat bıtmez valla ben naparsam oda yapıyor saclarımı kestırdım gıttı oda aynı modelı kestırdı yuhhhh dedım yanı okadar cıldırtıyor benı cıldırtıyorrrrrrrr :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:   ay canim  karnima agrilar girdi valla gulmekten  benim bir kuzenim vardi ayni benim herseyin yaptigimin aynisini yapardiii    :ehi: :ehi: :ehi:     hatta ben kopruden atlasam oda atliycakti o kadar yaniiiiii    cokkk gicik olurdummm cokkkkk        :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: 

sude

gulup gecıyorum zaten sal.k sey onun aklı fıkrı yokmus gıbı ben napsam oda yapıyo cahılmı cahılde degıl cok bılmıslık yapar kımse bılmez o bılır havalarında
gıcık oluyorum gıcıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :caca: :caca: :caca:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

oozge

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

ayy ayyy kıskanılmak guzel bısı derler hep ama
bende aynı konudan muzdaripim nefret edıyorum kıskanılmaktan benım yaptıgm bıseyın yapılmasından özentı ınsanlardan.
offffffffff cevremde okdr ama okdr cok varkı boleeeeeee :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

oozge

oozge

ilkaycım her cocuk annesıne prensler prensesler gıbı gelır
emınımkı senın gbı şeker tatlı dıllı bı annenın cocuklarıda okdr şirin sevımlıdır
yakısıklılıkta önemlı degıl Allah bahtlarını açık etsın hıcbızman aglatmasın hep yuzlerınde tebessum olsun bu hayat cok acımasız cunku barı cocuklarımızz gulsun ömurlerınce  :amin: :amin: :amin:

buarada dişler aynı antıbıyotık kullanıyorum bugn 11 de gıdıcem sağ dış cekılıcek bakalım nasıpse
cok korkuyorumm yaaa cocukken de cok cektırdım ama hatırlamıyorumkı acıomuydu acımıyomuydu :dontknow:

Ada-beste-banu

yaaa çok üzüldüm valla arkadaşım
benim eşimin bir tane erkek kardeşi var o da evli değil
Allah öyle eltilerden korusun :caca:

oozge

Alıntı yapılan: tuğçe - 13 Ocak , 2009, 17:17:44
BEN NİŞANLYIM YAKINDA DÜĞÜNÜM OLACAK BİTANE ELTİM VAR BENİ ÇEKEMİYORMUŞ GİBİ DAVRANIYOR OYSA BEN KARDEŞ GİBİ OLALIM İSTİYORUM ONU ÖYLE GÖRÜNCEDE İÇİMDEN SICAK DAVRANMAK GELMİYOR. :BangHead:

nie çekemezler kıskanırlar anlamam yaaa

nışanlın farkedıomu pekı onun sana yaklasımını fln

**yeliz**

günaydn konuyu görünce allah allah dedim kendime benim eşim tek çocuktur ama bi eltim olsaydi ne yapardm acaba olsaydı nasıl davranırsa aynen karşılğını verirdm iyi ise iyi olurm  ama bazen çevremde görüyom kimi kaynana arada taraf tutuyo o zaman sinir oluyorm

**yeliz**

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 14 Ocak , 2009, 10:12:02
ah herkes ıster aynı sklde karsılık vermeyı ama basa gelınce cekılıyo ıste.
kocan huysuzsa  anlamıyosa senı neyapıcan ıdare etmek ıcın susucan hep.yada esıne soylesendeeee yınede gormemezlıkten gelıosa eltınle aranızdakı cekememezlıgı
yıne susarsın. budefa eltıne meydan kalırrrrrrrrrrr car car car öter sureklııııııııııı

bnmde elti olucak ama almanyadaaaaaaaaaaaa :ehi: :ehi:

özge sen hiç düşünme eltiyi senin arkanda koskoca aslanlar gibi sitemiz var düşünsene bide bence sen onu dereye indirir sonra susuz geri getirirsn

**yeliz**

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 14 Ocak , 2009, 11:40:17
dimi ama yaaaaaaaa  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

ztn onu kımse sevmıyooo oda almıs denız aslan abıyı almanyaya gıtmış. denız abıde burda huzursuz olmasın aılem dıye ses cıkaramıo orda kavga gurultu yaşayıp gıdıolar  :-\
aman bızden uzak olsunlarda  :k06:
benı pek sevıolar cunku gozlerının onundeyım ya ogullarınıda  alıp gurbete kaçmadımm  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:allah iyiliğini versin