29 Nisan , 2024, 10:49:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evlendiğinizde ilk vukuatınız neydi hatırlıyor musunuz?

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 09 Ağustos , 2010, 03:46:19

« önceki - sonraki »

derbeder

hepinizin vukuatlarina bayildim  ;D

ben pek birsey hatirlamiyorum ya. ama bu camasir muhabbeti sanirim herkeste var, neyseki cok sukur sorarak yikamistim camasirlarimi makinaya atmaya cesaret edemiyordum, camasirlar renklerine gore nasil secilir onu bile bilmiyordu. teori vardi ama pratik yoktu. vukuat sayilmaz gerci bu  ;D
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°o.O євяυ O.o°

evlendik nese ilk gecemz geçti
sabh kalktık kahvaltı yapcaz
o gün eşimin doum günydü ama
ben unutmştm  :-ooo :laughing7:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

FeHi

Alıntı yapılan: fıstık - 21 Ocak , 2011, 02:24:05
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 21 Ocak , 2011, 02:22:00
Alıntı yapılan: இܓPẪЯiSS இܓ - 21 Ocak , 2011, 01:30:18
Alıntı yapılan: FeHi - 19 Ocak , 2011, 09:53:52
Alıntı yapılan: CatWoman - 11 Ağustos , 2010, 18:19:39
Simdi hatirladim  :ehi: :ehi: :ehi: evlendikten sonra
kaynanam halilari yikatiyordu kizlarina bende yatak odamdaki
halilari gondermistim yikasinlar diye oda geri gondermisti  :toothy10: :toothy10:
onlar temiz diye ne biliyim bana pasakli gelmisti halilarrr  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Yeni geline bak Gelsin kendi yıkasın dememiştir içinden :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bencede  :ehi:
ohhhhhhhhhhh kralin esi sanki  :ehi: oldu canim baska emrin  :ehi: benimki olsa gelir kafama atardi o halilari  :ehi:
Matmazel :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

pırıl

eşime ilk gece otel odasında çamaşır yıkattım,şampuanla :k06:onu izlemek çok komikti.

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de  evliliğimiz ilk zamanlarında evdeydim, kek yapayım demiştim. keki yaptım bir tadına bakayım dedim tuzlu olmuş meğerse kayınvalidemler tuzu da kavanoza koymuşlar... kendi evlerindeki düzeni bize uygulamışlar iyi ki pişirmeden tadına bakmışım  :ehi:

ponçik

Alıntı yapılan: goncik - 11 Ağustos , 2010, 18:17:52
kayınvalidem börek yapmak için beni ıspanak almaya gönderdi, pazıları alıp gelmiştim  :toothy10:  :toothy10:
ne bilim ki anacım herşeyi kendi alırdı o zamana kadar hayatımda çiğ ıspanak mı görmüşüm  :ehi:

Ay evet yaaa ne günlerdi  :toothy10: şimdi pazı, ıspanak, semizotu, roka vs.. ne kadar yeşil yapraklı varsa tanıyorum  :k06:

nelss

benim evlendigmde vukuatım olmadı çamasr vs. 2 yıl bekar hayatı yasadm memuriyetten dolayı herseyi ögrenmstm zaten amaaaa :-ooo :-ooo :-ooo
esm ilk annesiyle tanıstrmaya götürdüğnde k.v. sarma dolma yapms neyse yedik ben eline sağlık diceme afiyet olsun dedim kaynanama ayyy yerin dibine geçtm  :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

Alıntı yapılan: nelss - 21 Ağustos , 2013, 15:47:12
benim evlendigmde vukuatım olmadı çamasr vs. 2 yıl bekar hayatı yasadm memuriyetten dolayı herseyi ögrenmstm zaten amaaaa :-ooo :-ooo :-ooo
esm ilk annesiyle tanıstrmaya götürdüğnde k.v. sarma dolma yapms neyse yedik ben eline sağlık diceme afiyet olsun dedim kaynanama ayyy yerin dibine geçtm  :ehi: :ehi: :ehi:

ayyy çok fenaaa  :ehi:

nelss

Alıntı yapılan: goncik - 21 Ağustos , 2013, 15:57:29
Alıntı yapılan: nelss - 21 Ağustos , 2013, 15:47:12

ayyy çok fenaaa  :ehi:
:-[ :-[ evet

**fatoş**

evliliğimizin ertesi gün benim doğum günümde eşim bana annesinden gizli kırmızı güller almış getirmişti neymiş annesi beki kıskanabilirmiş bend ekasden odamın kapısını açık bıraktım aldığı hediye ve çiçeği yataın üzerine kyodum görmüş hasedinden çatlamıştı ohhh canıma değsinnn :-oooeşimde

Lă_Tăhzen!

Evlendigimizin ertesi gunu mutfak nasil daginikti kayinvalidemin o bulasiklarin hepsini elimde yikamistim  derdim neyse  sonra kayinvalidemgil geldi   bulasik makinasi vardi neden elinde yikadin dedi ne bilim dedim gormedim megerse dolabin icindeymiss 

Dha sonraki vukuat ise makinaya bulasiklari yerlestiriyorum kayinvalidem dolaba koyulcakmis gibi yapar piril bende icindekiler kirli sandim elimde ugrasiyorum yine piril priril koydum bulasiklari digerlerinin ustune skisik skisik elimde yikamiyim diye   sonra kayinvalidem girmis mutfaga ortalikta bulasik yok mkainaya bakmis hepsi icinde kirmadan soylemisti makinadaikler temizdi diye nasil utanmistim  :ehi:

Ay bende vukuat cok bunuda anlatiyim esimin halalri falan gelmisti cay ikram ediyorum nasil heycan icimde  ilk kez gelinlik gorevimi yapiyorum cayi tam halasina verirken ayagim nasil takildi kadinin ustune boca ediyodum caylari yerin dibine girdimm resmen olur olur dedi ama o anda evden arkama bakmadan kacmak istemistim her yilda muhakkah oluyor vakalar az zaman geciryorum ama anilar cok  :k06: