ilişki ve emzirmek

Başlatan *deniz"Güven"im*, 07 Ağustos , 2010, 17:54:28

« önceki - sonraki »

Balböceği

Suanda sadece cocuk odam bos ilerde

kayinvalide gelecek odamizi ona ayirdik dediginiz gibi cocugun yaninda Mecburi olacaK  :-\

dusunmesi bile utandirici cocuk diye kimse tinlamaz ama cocuklar herseyi anliyor

cocuk buyuyecek puff... hep sorun ya aman onuda kocam dusunsun madem anasi gelecek

sagdan sallasam soldan sallasam yine kaynana biyerden pirtliyor  :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

ŞAKA YAPIYORUZ CANIM YA EL KADAR BEBE NE ANLICAK :k06:

Demet_dk

Balböceği

iyide bu cocuk ilerde buyuyecek dimi benim

halamin kizi var o zamanlar 1 yasindaydi cocuk dedimle babannemin tepindigini gormus

tabi cocuk anlatti oda babannemin yaninda kadin cok kizardi  :ehi: :ehi: :ehi:

Demet_dk

1 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUNDA ANLAYIPTA ANLATACAĞINI SANMIYORUM

Balböceği

:-\ :-\ :-\

Bilemem valla acaba zamininda biz neler gorduk  :ehi: :ehi:

fıstık

BEN GÖRDÜYSÜMDE HATIRLAMIYORUM :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: BaLböceği..❤❤ - 13 Ocak , 2011, 19:10:27

kayinvalide gelecek odamizi ona ayirdik dediginiz gibi cocugun yaninda Mecburi olacaK  :-\

dusunmesi bile utandirici cocuk diye kimse tinlamaz ama cocuklar herseyi anliyor

cocuk buyuyecek puff... hep sorun ya aman onuda kocam dusunsun madem anasi gelecek

sagdan sallasam soldan sallasam yine kaynana biyerden pirtliyor  :ehi: :ehi: :ehi:

çocuk deyip geçmiceksin aslında  :-\ okdar iyi anlıyorlarki hele erkekler  ::)

benim hala kızı da senin gibi çocuğu yatak odalarında yatıyordu yanlarında ve bir gece görmüş onları hemde daha 1,5 yaşında iken ve peluşu ile aynısını yapmaya başlamış  :D  :k06: artık gerisini sen düşün  :laughing7:

Balböceği

Alıntı yapılan: ✬ Aytii ツ ✬ - 14 Ocak , 2011, 08:49:10
Alıntı yapılan: BaLböceği..❤❤ - 13 Ocak , 2011, 19:10:27

çocuk deyip geçmiceksin aslında  :-\ okdar iyi anlıyorlarki hele erkekler  ::)

benim hala kızı da senin gibi çocuğu yatak odalarında yatıyordu yanlarında ve bir gece görmüş onları hemde daha 1,5 yaşında iken ve peluşu ile aynısını yapmaya başlamış  :D  :k06: artık gerisini sen düşün  :laughing7:
pufff.. o daHA Kotu ya  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

bende hiç emzirmedim kucağıma da almadım şükür ki öyle zor durumda kalmadım eşime söylüyordum zaten ağlarsa sen alırsın babaya daha az günahmış anne emzirdiği için aman ne bileyim korkutmuşlar işte şükür başıma gelmedi :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ben geçen gece almak zorunda kaldım kucağıma aldım ama emzirmedim

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

abdestsiz emzirmek zorunda kalınınca çocugada boy abdesti aldırılıyo die biliyorum...zaten ben her yıkamamda aldırıyorum abdestini