ilişki ve emzirmek

Başlatan *deniz"Güven"im*, 07 Ağustos , 2010, 17:54:28

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

O  nasıl oluyor.anlatırmısın?
İlk kez duydum :honk:
Bilmediğimiz neler var

:love9: :love7: :love9:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

onun yerine niyet ediyorum...aynı boy abdesti gbi agza burna su wermeden 3 sag tarafından 3 sol tarafından yıkıyorum heryerini öyle ögrettiler..

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤ - 25 Şubat , 2011, 10:53:15
onun yerine niyet ediyorum...aynı boy abdesti gbi agza burna su wermeden 3 sag tarafından 3 sol tarafından yıkıyorum heryerini öyle ögrettiler..

ilk zamanlarda annem yanımda olunca bizde aldırırdık abdest şimdilerde aldırmıyorum  unutkanlık gerçi yıkanamıyorum bile buaralar soguk ve hastalıktan :)

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

simdiye kadar hiç sorun olmadi, hemen gusul abdestimi alabildim
genelde aksamalri 10 gibi ceyhun'u uyutuyorum, uyanmiyo genelde,
uyansada esim'e diyorum sen al kucagina diye
hiç te uyanmadi simdiye kadar cok sukur, kaynanamlarla bir oturmadigimiz için sorun olmuyo

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Şahsen içim rahat olmuyor elif uyurken hemen o işi noktalayıp gusül abdesti alıyorum ,bu konuda çok soru işaretleri var kafamda arastırdığımda gerçi göğüs yıkanarak emirilebilir deniliyor ancak zaten gusülsüz uyumam tam o andada elif uyansa hemen duşa girip çıkıyorum ,normal şartlardada namaz abdesti alıp emzirmeyi tercih ediyorum :icon_thumright:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEN DE O ŞEKİLDE EMZİRMEMEYE ÖZEN GÖSTERİYORUM BANA DA ÖYLE SÖYLEDİLER İÇİM RAHAT ETMİYO GERÇİ OĞLUM AKŞAMLARI PEK UYANMIYO O UYURKEN HEMEN YIKANIP ÇIKIYORUM ŞİMDİLİK SIKINTIM OLMADI BU KONUDA  :icon_thumright:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿