28 Nisan , 2024, 08:28:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SANIRIM BEBEĞİM BENİ TERK EDİYO

Başlatan hümeyra_t_e, 06 Ağustos , 2010, 22:56:21

« önceki - sonraki »

esma...

gecmıs olsun canım hakkında hayırlısı boyleymıs demekkı rabbım hayırlı evlatlar nasıp etsın sana ve tum ısteyenlere.
benımde ılk cocugum da kalbı durdugu ıcın kurtaj oldum daha  sonra 6 ay korunduk ve 6 ayın sonunda tekrar hamıle kalmıstım kızıma sımdı bıde oglum var hayırlısı artık hakkında ...

bebeğimmm

sanırım benim bebeğim de beni terkediyo.7 haftalık hamileyim bugün dr ye gittik kese var bebek yok görünmüyo sanırım boş gebelikmiş.dr pztesine kadar bekleyelim ,gelişme olmazsa eğer kürtaj dedi.çok korkuyorum.ne kötü ne umutsuz ne çaresiz bir durumdayım şu anda.cnm çok sıkkınn boğuluyorum resmen.zaten bebek görünmeyince  her yer başımda döndü.arkadaşlar varmı fikirleriniz?

βαlκιz

canım benim
inşallah bebek görükür inşallah sen bol bol dua et
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

Allah yardimcin olsun bebeğimmm. bol dua edelim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: bebeğimmm - 17 Eylül , 2010, 16:58:14
sanırım benim bebeğim de beni terkediyo.7 haftalık hamileyim bugün dr ye gittik kese var bebek yok görünmüyo sanırım boş gebelikmiş.dr pztesine kadar bekleyelim ,gelişme olmazsa eğer kürtaj dedi.çok korkuyorum.ne kötü ne umutsuz ne çaresiz bir durumdayım şu anda.cnm çok sıkkınn boğuluyorum resmen.zaten bebek görünmeyince  her yer başımda döndü.arkadaşlar varmı fikirleriniz?
canım çok üzüldüma ama biraz daha beklese dr ya hemen kürtaj yapmasa

bebeğimmm

tşk gültanesi bizde eşimle öle düşünüyoruz.yarın başka hastaneye gidecez.bilmiyorum ki şaşırdık ne yapacağımızı.Allahım bir mucize verir inş.üzgünümmm hemde çok.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bak canım aşağıdaki linkten alıntı

Evliliğimizin başından beri bebek istiyordum ama eşim henüz erken falan diyordu.Kullandığım doğum kontrol hapı kanamaya neden olmuştu doktor 1-2 ay ara verin dedi hapa.O ara da sinüzit, fibromiyalji vs rahatsızlıklarım için doktora gitmiştim.Röntgen vs çekildim bir sürü antibiyotik aldım.Tekrar kontrole gittiğimde hazır hastaneye gelmişken bir de hamilelik testi yaptırayım dedim 1 hafta falan geçmişti adet tarihimin günü.Çalıştığım için ayrılmam zor oluyordu iş yerinden.Test pozitif çıktı.Eşime hamileyim dedim.Suratıma şaşkın bir ifadeyle bakıp şaka yapıyorsun dedi.Ben ağlamaya başladım şaşkınlık sevinç karışımı eşim ağlama vs dedi ama bir gram mutluluk belirtisi yok onda şaşkınlık var.Bende hep türk filmlerinde görürdüm baba oluyorum diye eşlerini kucaklayıp döndürürler falan öyle canlandırmışım hep kafamda hayal kırıklığı oldu biraz  Sonra eve gelince test yaptım ben yine hafif silik 2. çizgi çıktı.Sonra polikliniğe gittik kayınvalidemle orada da pozitif çıktı.Sarmaş dolaş falan olduk.Oradaki doktor özel muayenehanesine gitmemizi istedi ultrasonla bakarız dedi.Eşimle oraya da gittik 4. kere teyit için  Orada da kese göründü.Sonra 6. hafta falandı sanırım tekrar gittik doktor vajinal ultrasonla baktı bu kese boş kürtaj olman lazım dedi.

devamını burdan oku canım
http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,18.0.html

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ben inanıyorum inşallah güzel olacak Allah yardımcınız olsun

bebeğimmm

tşkler arkadaşlar inş hayırlısı olur.inş gültanesi benimkide senin bebeğin gibi olur

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

yazıyı okudunmu canım benim değil emine arkadaşımızın yazısından alıntı

bebeğimmm

evet cnm okudum yazıyı ben sen yazdın sandım kafam o kadar karışıkki gözümün önündekini göremiyorum o yazı birazcık daha rahatlattı inş bakalım bekliyoruz

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

inşallah canım güzel haberlerini bekliyoruz,rabbim yar ve yardımcınız olsun
sonuç ne olursa olsun hakkınızda hayırlısı olsun

bebeğimmm

cnm çok tşk ederim inş hayırlısı olur.Allah yardımcımız olsun inş.

vuslat

Alıntı yapılan: afra024 - 06 Ağustos , 2010, 22:56:21
ARKADAŞLAR bundan 2 gün önce leke gördüm ve ardından kanama doktora gittim dün bu bebek durmaz düşer dedi bekliyorum kanamam devam ediyo bazen fazla bazen çok az...yarın doktora gidicem bakalım ne dicek..böyle olupta bebei düşmeyen tutunan varmı??
geçmiş olsun canım bunn aynısından bende yaşamıştım düşer dedi ve düşmüştü.. zaten sağlıklı olayan bebekler düşermiş üzülme diyemem ama hayırlısı diyedüşün. sonuçta hamile kalabiliyosun buda bişiy.. bide bak düşüğün ardı çabuk geliyo hiç üzülme korunma vericekmi bilmiyorum ama ben korunmayı bıraktığımda 2. ay gibi hamile kaldım hiç korunmayan ve hemen düşüğün ertesi ay hamle kalanda bi ton kişi var bu veren allah diğerinide vericektir yeterki kendini üzme =)

[/ur

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: bebeğimmm - 17 Eylül , 2010, 16:58:14
CANIM İNŞALLAHH HERSEY YOLUNDA GİDER ALLA YARDIMCIN OLSUN

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url