Alttaki üye yarın "..." yapacak.

Başlatan Balböceği, 04 Ağustos , 2010, 01:22:20

« önceki - sonraki »

FeHi

yok yok Alttaki yarın görümcesini dövmeye gitcek :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

SABIRTAŞI

YOK KIZ YZIK SEVERİM BEN GÖRÜMCEMİ.........                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                ALTTAKİ YARIN ÜTÜ YAPACAK :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tuttu ütüye bi başlasam yarın biter
alttaki yarın gezmeye gidecek

Balböceği

bilmiyorum..

alttaki yarin alisverise gitcek

**Gül**

Kesinliklee giderim son iki haftadir hergun yaptigim sey offff bitmiyorki  :BangHead: :BangHead: :BangHead:
Alttaki yarin Kayinvalidesine yemek yapacak  :aferin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tutmadı çok uzakta
alttaki yarın temizlik yapacak

SABIRTAŞI

AYY CİDDEN TUTTU CANIM BUGÜN Bİ İŞ YAPMADIM RÜZGAR EVİ MAHVETTİ YARIN DİP BUCAK YAPACAĞIM İNŞALLAH....                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         ALTTAKİ YARIN TAVUK PİŞİRECEK  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bilmem artık haleti ruhiyeme bağlı büşracım
alttaki yarın toz alacak :ehi:

FeHi

Bence Kurban Bayramı için Kurban pazarına koyun almaya gidecek :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

**Gül**

Kurban pazari mi nerdeeeeee. gorebildigim kurbani hatirlatan tek sey kusbasi et  :ehi: :ehi: :ehi:
Alttaki yarin Esine hediye alacak
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

FeHi

Yok kıs nerde Bugün dipli bucaklı temislik günü ona olsa olsa en büyük hediyem sevdiği yemeği yapmam olur eğer temislik erken biterse düşünebilirm kocişimi sevindirmeyi  :occasion14: :occasion5: :occasion14: :occasion5:

FeHi

Bence Alttaki pasta yapmış yaşlılar evine götürcek :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tutmad,epeydir mutfakta düzgün bişey yapamadım

alttakiyarın kaşlarını alacak

FeHi

melek-çağlar