" Oğlan Dayıya , Kız Halaya Çekermiş" Sözüne Katılıyor musunuz?

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 03 Ağustos , 2010, 00:22:25

« önceki - sonraki »

Balböceği

♥ღвüşяαღ♥

halam olmadığı için yorum yok:)
ama yarı yarıya ihtimalll

tubali

SiRiNe

nurtaç

kızlar en çok korktuğum şey bu ya dayımız yok zaten o yüzden sorunda yok ama halaya benzemesin yaaaa offfff çokkkk gıcık alıyorum ondan  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

can yine cannnn

görüntü olarak halama benziyorum ama karakter olarak değil
dayım yok zaten abilerim haliyle kime benziyo bilemiyorum genellersek amcalarıma benziyolar
ama benim büyük oğlum aynı dayısının küçüklüğüne  benziyo bu kadar olur
can dediklerim....

SABIRTAŞI

halayı bilmem ama oğlan dayıya çekebiliyor....benim dayım yanlız yaşayan anneannemi hiç aramaz sormaz açmısın susuzmusun demez hiç ilgilenip yanına bile gelmez....abimde aynen evlenince dayımın yaptığını yapıyor anneme çok üzülüyorum annem adına çok.... :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

AyNi

bende görünüş olarak halalarıma benzerim... anne tarafım sarışın uzun boyludurlar, ben 1,50 boyunda ve esmerim  :toothy10: :toothy10: 

anne tarafımın senelerce çocukları olmaz... halalarım maşallah çok doğurgandır  :toothy10: bende korunmayı bıraktığım ay hamile kalmıştım, buda halalarıma çekmiş...

kızım olursa halalarına çekmesini pek istemiyorum aslında  :honk: ama oğlum olursa dayısına çekebilir...  :k06:

sarışın lüle saçlı uzun boylu yakışıklı bir oğlum olsun  :love7:

Shadowqueen

Tip olarak aynı halam gibiyim bazı huylarımızda benziyor  :D

°o.O євяυ O.o°

halamla alakam yoktur tip olarak falan sadece becerkli olmamı benzetrler :laughing7:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

özlem_efe

:dontknow: allah  kısmet  ederde  bı  bebegım olur  oda  oğlan olursa  artık dayıma  cekemecek  gecen  hafta   carsamba  gunu  dayım  vefat  ettı  aılecek  cok  uzgunuz  of  be  dayıcım  neden  erkenden  gıttın  sennnle  daha  yasıcak  cok  gunlerımız  vardı :sad1: :crybaby2: neden   yengemı  annanemı yalnız  bıraktın  ıkı oglun  perısan  karın  annen  kardeslerın perişan  :y25: :dontknow:  allah yattıgın  yerı   cennet eylesın :y25: :crybaby2: gerıde  bıraktıgın aılene evlatlarına  kardslerıne annaneme  sabır  versın  :opucuk:senı  cok   özlıcem  dayıımm :love9: :crybaby2: :y25:

Balböceği

Ozlemcim basin ssaolsun cnm elden ne gelir mekani cennet olsun  :amin:

sen yine arkasindan dua edip aglayabilcegin bi dayin var en azindan
benim dayim 17. yasinda gidis o gidis ne olusu ne dirisi var ananem oglum diye diye oldu
cok kisa zaman icinde teyzemi kaybettik daha yeni oglu askerden gelmisti arkada 3 oglan birakti
digeri ramazin icinde askere gidecek keske ben de dayimi gorebilsem yasiyorsa 50 yasina gelmistir

özlem_efe

Alıntı yapılan: ~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ - 12 Ağustos , 2010, 21:19:15

benim dayim 17. yasinda gidis o gidis ne olusu ne dirisi var ananem oglum diye diye oldu
cok kisa zaman icinde teyzemi kaybettik daha yeni oglu askerden gelmisti arkada 3 oglan birakti
digeri ramazin icinde askere gidecek keske ben de dayimi gorebilsem yasiyorsa 50 yasina gelmistir

~²º¹º~«вαℓвσ¢єgι» ~²º¹¹~ canım tabıkı  senınkı  daha  zor  yasıomu  yasamıomu  bılememek  en  zoru  ama benm  dedem  de  annanem  25  yasındayken  ölmus  genc  yasta  ve  annannecım  dayımı  evın  dıger  reısı  olarak  göruodu  cok yıkıldı  kalp  krızı  gecyırıp  oldu  evet   en  azından gıdıp  dua  edebılecegımız  bı  mezarı  var ama  oldugune de ınanmak   gelmıo ıcımden  gecen hafta  zonguldakta  dayımlardaydım  ev  soguktu ama  sankı dayım  ölememıste  bıyere  gıtmıs  donup  gelecekmıs  gbıydı allahım  kımseyı  ölumlerle  sınamasın  kımseyı  sevdıklerınden ayırmasın  ıns  gunun  bırınde  sennde  dayın  cıkıp  gelır  sende   tanıma  fırsatını  bulursun  dayını :y25: :dontknow: :icon_thumright: :amin:

Balböceği

Rabbim sabr versin cnm  :amin: :amin:

Amin insallah deyim yine umudumuz yok ama

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Văň!ʟўă - 12 Ağustos , 2010, 21:19:15

:'(