29 Mart , 2024, 12:57:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sibel Arkadaşımız Doğum Yaptı

Başlatan arzuhatem, 01 Ağustos , 2010, 12:43:25

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ❤PARİSS❤ - 19 Ağustos , 2010, 23:00:44
sibelcım alı eymenı gordun bızlrı unuttun  :( :( :( bebiş nasıl resmını merak edıyoruz  :opucuk:
unuturmuyum hiç canımm valla sezeryana girerken bile aklımdaydın dua ettim sana ve diger arkadaslara  :amin: resim yukleyemiyorumm site acılmıyo  :'( hata veriyo  :-[

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 19 Ağustos , 2010, 23:03:13
sibelcım alı eymenı gordun bızlrı unuttun  :( :( :( bebiş nasıl resmını merak edıyoruz  :opucuk:
unuturmuyum hiç canımm valla sezeryana girerken bile aklımdaydın dua ettim sana ve diger arkadaslara  :amin: resim yukleyemiyorumm site acılmıyo  :'( hata veriyo  :-[
bende google den yukluyorum
canım benım allah razı olsun  :amin: :amin: ne kadar duşuncelısın rabbım oglunu hayırlı evlat etsın  :amin: :amin:
sana kaç kere baktım ışıgın yanıyor ama bısey yazmıyorsun anladım kı çok mesgulsun  :k06:
allah bagışlasuın oglunu kıme benzıyor annesı  ::)

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ❤PARİSS❤ - 19 Ağustos , 2010, 23:07:23
Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 19 Ağustos , 2010, 23:03:13
bende google den yukluyorum
canım benım allah razı olsun  :amin: :amin: ne kadar duşuncelısın rabbım oglunu hayırlı evlat etsın  :amin: :amin:
sana kaç kere baktım ışıgın yanıyor ama bısey yazmıyorsun anladım kı çok mesgulsun  :k06:
allah bagışlasuın oglunu kıme benzıyor annesı  ::)

google dan ben beceremedim ki  :k06: akıl kalmadı 19 gunde  :laughing7:
pc acık kalıyo basında olmuyorum oglum kucaktan inmiyo surekli beni istiyo onun için bişi yazamıyorum  ::)
bana benzetiyolar oglusumu  :k06:her gören aynı sen diyo ama ben pek benzetemiyorumm  :ehi:

βαlκιz

sibelcim kaç gün oluyo dogum yapalı ben forumda yoktum uzun süre bilmiyorum
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 19 Ağustos , 2010, 23:13:07
sibelcim kaç gün oluyo dogum yapalı ben forumda yoktum uzun süre bilmiyorum

evet canım yoktunnn farkettimm  :opucuk: hosgeldinn

19 gun oldu canım bugun

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

siboş maşallah subhanallah çok yakışıklı ne olur benım için op içim gıttı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: alalha emanet olsun
kıme benzıyor beyazlı sana benzıyor yavrumun  :nazar: :nazar: :nazar:  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: ❤PARİSS❤ - 19 Ağustos , 2010, 23:16:36
siboş maşallah subhanallah çok yakışıklı ne olur benım için op içim gıttı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: alalha emanet olsun
kıme benzıyor beyazlı sana benzıyor yavrumun  :nazar: :nazar: :nazar:  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

öperim tabi teyzesii  :opucuk: :opucuk: rabbim sanada böle bi evlat nasip etsin inşallahhh hayırlısıylaa  :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

evet ılk gun yuzu şişmiş canım benım kıyamam nasılda masum uyuyor  :opucuk: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 19 Ağustos , 2010, 23:19:27
Alıntı yapılan: ❤PARİSS❤ - 19 Ağustos , 2010, 23:16:36

öperim tabi teyzesii  :opucuk: :opucuk: rabbim sanada böle bi evlat nasip etsin inşallahhh hayırlısıylaa  :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

SIBELCIM HAYIRLI OLSUN BEBEGIN COK TATLI MASALLAH  :nazar: ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUN  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

tesekkür ederim canımm  :opucuk: amin inşallahh  :amin: rabbim isteyen herkese nasip esin bi minik pıtırcıklardan  :amin: :amin:

Shadowqueen

Hayırlı olsun Sibelcim Allah oğluna sağlıklı uzun ömürler nasip etsin  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sibelim Allah analı babalı büyütsün
çok tatlı maşallah oğluşun
annesine çekmiş

miray

tebrikler sibelcim  :flowers:
rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin
masallah oglusuna pamuk gibi masallah  :nazar:   :nazar:  :nazar:
hayırlı evlat olsun inş