Başka Bir Bebeğe Süt Annelik Yaparmıydınız?

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 31 Temmuz , 2010, 04:46:40

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ★кυяαвιуєм★ - 31 Temmuz , 2010, 22:42:35
ben buyuk bir zevkle sutumu verirdim simdide cok gelse oyle bir durum olsa hic dusunmeden veririm.. yalniz belirtecegim emzirmem.. sadece biberonla yardim yapabilirim.. oglumdan baskasini emzirmek istemem ama sutumu sagip veririmm..
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
can dediklerim....

**YeŞiLzEytİN**

sürekli bir emzirme olmadı ama bir kere emzirdim görümcemin oğlunu
pişman dğlm yine olsa yine yaparım....
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

Demet_dk

duyguya katılıyorum  :icon_thumright:
emzrimeden sağıp biberonla verilebilir

elif35

ama şu da varki dinimizde eğer bebekler farklı cinsiyetteyse emzirmek caiz değil çünkü nasibi kimse bilmeez eğer ilerde olurda birbirlerinr karşı bişeyler olursa onların evlenmesi caiz kabul edilmiyor dinimizde ben eğer aynı cinsiyetteyse emzirebilirim ama farklı cinisyettyse yapmazdım heralde markete gider bebek maması alır gelirdim ona

SiRiNe

aslinda normal emzirmek rasulullah saw min de sut annesi vardi eger farkli cinsiyeti emziriyorsa insan mesela kiz cocugu vardir oglan emzirir bunun yazilmasi lazim ve herkezin cevrenin bilmesi lazim
filan filanin sut annesi oldum filan filani emzirdim diye.
zaten kardes olabilmeleri icin 5 kere bebek doyana kadar emmesi lazim, yani emzirdikten sonra doyacak gazini cikaracak.
annem hastanedeyken cok erkek bebek emzirmis ve hic birisini tanimiyorum bu sekilde cok tehlikeli.

AککORTįє

öff çok zor bi soru :-\

bende sanırım sağıp verirdim emzirerek değil

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

--elif--

:nono:  :nono:  :nono: asla emzirmezdim ama arkadaşların dediği gibi çok zor durumdaysa biberonla ancak

βαlκιz

seve seve emzirirdim sütten nolcak ki
benim çocukların süt annesi var
eşimin teyzesi bikaç kere emzirmişti
ben birini emzirirken oda diğerini emzirmişti
ben ona bırakıp dışarı çıkmıştım ozaman acıkanı yine emzirmişti
bebegi vardı ama erkekdi kız olsa emzirmezdi
ilerde nolur nolmaz  :k06:

bide şuna sinir oldum eşimin dayısının kızı var
teyzesininde oğlu
bu bebekler kuzen yaniii
eşimin yengesi (dayısının karısı)
eşimin teyzesine demişki
benim kızı emzir ilerde senin oğlanla yanyana rahatca oturabilsin namahrem olmasın demiş
ya onlar kuzen o sebeplede emzir denirmi bana çok saçma geldi ben teyzemin yerinde olsam bişey derdim ama neysee  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

) SaMiRa (