29 Nisan , 2024, 16:32:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

YUMURTANIN SARISI, GİTTİ ÖMÜR'ÜN YARISI :)

Başlatan Pınar86, 30 Temmuz , 2010, 17:50:05

« önceki - sonraki »

Pınar86

TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR :)

SİVASLIM BEN SÜNNET DÜĞÜNÜNDEN PEK HOŞLANMIYORUM YAPTIRMAYI HİÇ DÜŞÜNMEDİM ZATEN, ŞUAN YAPTIRMAM AMACI YİNE OĞLUM İÇİNDİ FAZLA ACI ÇEKMESİN ÇABUK İYİLEŞSİN DİYE OĞLUM ŞUAN BİRŞEYDEN ANLAMIYOR BÜYÜDÜĞÜNDE SÜNNET OLDUNMU DİYE SORDUKLARINDA HATIRLAMAYACAK BİLE :) AMA GEC YAŞLARDA SÜNNET OLAN COCUKLAR UZUN SÜRE O ŞOKU ÜZERLERİNDEN ATAMIYORLAR BİTTİ GİTTİ MAŞALLAH SANKİ BİŞEY OLMAMIŞ GİBİ OĞLUM HİSSETMİYOR BİLE ARADA BİR AĞRI OLUNCA AĞLIYOR AMA ODA NORMAL AĞRI KESİCİLERİ VAR VERİYORUM İYİ OLUYOR :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

.:.Zamansız.:.

hayırlı oolsun pınarcım (: damatlığınıda görürsün inşallah :opucuk: :nazar:

Pınar86

✿sweet_sweet✿

hayirli olsun pinar.. ama oyle bi anlatmissinki kanlar icinde falan diye  :D :D  ;D

bende 2.gun sunnet ettirdim oglumu 4 gun icinde gectii.. pipi etrafini bolca kremledim bezini kapattim cani falan acimaz onlarin acima hisleri ilk dogduklarinda cok gelismis olmuyorr o yuzden beze surtmesini vs hissetmezler..anne olarak benimde icim sizliyordu ama normalde cokta hissetmiyorlar.. yani agri kesici falan vermis doktorun gereksiz bence.. krem yeterli, ama sen verdiyse sur tabikide.. gecer birkac gune kadar..

dogum sonrasi sunnet burada cok yaygin.. her doktor bundan yana.. cok sukur bende memnun kaldim :nazar: :nazar: :amin:

Pınar86

Kurabiyem sagol canım :) şükür bizimkide iyilesti hemde cok cabuk oldu ilk günler cok pişman oldum kızdım kendime ama şimdi iyiki erken yaptırdım diyorum.
ama nedense iki gündür pipinin uc kısmında kırmızılık cıktı kalan kremi vardı sürdüm gecmezse sabah eşimle doktoruna götürürüz.
erkek anneleri tavsiye ederim hem bakımı kolay hemde cabuk iyileşiyor :)

) SaMiRa (

hamileyken bende hemen sünnet ettirmeyi düşünüyordum oğlumu ama olmadı bizim hidroselimiz var o yüzde olmuyor 1 yaşına kadar geçmezse ameliyat olacak beraberinde sünnette olacak.. inşallah hidroseli geçer de sadece sünnet ettiririz herşeyin hayırlısı..

dayımlar 6 aylıkken yaptırdılar çok zor oldu dönüyordu sürekli ama atlattılar