ve işteee bebişimm geldiyaaaa............

Başlatan vuslat, 30 Temmuz , 2010, 17:13:18

« önceki - sonraki »

vuslat

5 ay önce düşük yapmıştım çok acı çekmiştim bundada çok korkuyorum umarım herşey yolunda gider ay inanamıyorum hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

nys kızlar kan beta hcg 3124 çıktı bu kaçıncı haftaya tekabul ediyo bilgisi olannn ??  netten baktım ama hepsi farklı farklı şeyler yazmış

[/ur

Balböceği

Vay Vay Tubisim bebisiyle gelmis yuppiiiiiiiiiiiiiiiiii  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: Tubisim gozun aydin olsun cnm cok cok sevindim daha dun andim seni insallah bu sefer alacan yavrunu kucaginaaa  :amin: :amin:
  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt::hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt::hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt::hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt::hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt::hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt::hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt::hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

vuslat

canımmmmmmmm evettttttttttt dönüşüm muhteşemm olduuuuuuuuuuuuuuuu. darısı tüm isteyenlerin başınaa........... bu arada beta hcg 3124 çıktı canım fikrin vaaaamıı senin kaç çıkmıştı

[/ur

Balböceği

evt muhtesem bi donus yaptin ama bir fikrim yok maalesef  :k06: :k06: :k06:

Pınar86

Canım gözün aydın, Rabbim kucağına almayıda nasip etsin inşallah :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

vuslat

tşk ediyorum canım allah senin bebeğinide sana bağışlasın inşş  :amin:  :opucuk:

[/ur

..BahaR●●

tubişimmm doğurmak üzereyken bile seni unutmamıştım
Rabbim tamamına erdirir inş.  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

vuslat

canımm arkadaşımm bitanemm benmmm biliyorum dualarının her daim benmle olduğunu..   :opucuk: :opucuk: çk tşk ederim canımm sen bebeişlerini kucağına aldınn ne mutlu nerminde almış olmalıı e darısı başımıza artık  :amin: :amin: :amin: bu arada face de senin bebelerin resimlerin ebktımm ne tatlıı olmuşlarr büyütmüşsün bileee mşallahhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: sen annendenmi giriyosun nete

[/ur

мiŁenα.

TEBRİK EDERİM HAYIRLI OLSUN :flowers:

RABBİM SORUNSUZ GEBELİK GEÇİRMEYİ NASİP ETSİN :amin:

RABBİM OLMAYANLARA NASİP ETSİN :amin:

:love9: :love7: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

tubacım gozun aydın olsun  :flowers: :flowers: :flowers:

allah tamamına erdırsın  :amin: :amin: :amin:

vuslat

saol ayşecim.. saol parisçim..  :opucuk: :opucuk: :opucuk: bu güzel dualarınıza koskoca bi aminnnnnnnnnn diyorumm

YAAAA KIZLARRRRRRRR BİRİ  BETA HCG NİN 3124 ÇIKMASININ KAÇINCI HAFTAYA TEKABUL ETTİĞİNİİİ ATLATSINN NOLURRRRRRRRR 

[/ur

gülfer

tebrikler canım  :hello2: sorunsuz bir hamilelik olur inşallah  :amin:

♥ღвüşяαღ♥

vuslat

TŞKKLER KIZLARRR DARISI TÜM İSTEYENLERİN BAŞINAAA.....

BU ARADA HALA 3124 ÜN KAÇINCI HAFTAYA GELDİĞİNİ TAHMŞN EDEN YOK MUUUU  :y25:

[/ur

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

tatlımmmmm gözünaydınnnnn hayırlı olsunnnnnn.. :hieyt:   :basardim: allahım sorunsuz bir hamılelık gecırmeyı nasip etsin sag salim inşallahhh  :amin:  :nazar: coook guzell kalabalıklaşıyoruzzzzzz  :k06:

turist ömerin rakibi rüzgar  :k06: