14 Mayıs , 2024, 12:42:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlaaarrrr bir kaşık suyunuz var kimi boğardınızzzz???????

Başlatan şipidik şipidik yüzen balik, 30 Temmuz , 2010, 16:52:33

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: __sema__ - 03 Eylül , 2010, 22:06:59
napalm bızımde sınavımız bu olsunn
allah ıslah etsın ınşallahhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ne çok sınavımız varmış sema  :ehi:
allah başka sınavlar vermesın  :amin: :amin: :amin:

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

deniz28

"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

adı bende kalsın..ama suda deil bizzat bogazına yapışıp gözlerinden nefessizlikten kan gelinceye kadar bütün damarlarının zorundan dışarı fırladıgını zewkle izleyerek acı çıglıkları eşliginde bana yalwaran o gözlerini dışarı çıkaracak şekilde bogazlamak isterdimm..

βαlκιz

Alıntı yapılan: B'ü'$'r'A - 28 Ekim , 2010, 01:24:39
adı bende kalsın..ama suda deil bizzat bogazına yapışıp gözlerinden nefessizlikten kan gelinceye kadar bütün damarlarının zorundan dışarı fırladıgını zewkle izleyerek acı çıglıkları eşliginde bana yalwaran o gözlerini dışarı çıkaracak şekilde bogazlamak isterdimm..
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿sweet_sweet✿

şipidik şipidik yüzen balik

korku filmi gibi yazmışsın hayatım:):):)

__nil__

kendimi boğardım bu aralar yorgun sıkkın bıkkın ve depresif bir haldeyim...sanırım benim içim kesin çzüm olurdu

fıstık

SiRiNe

bu konu guncellenmis ;D kaybolmustu bir ara

kimseyi bogmazdim dusunmeyege degmez

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Angel

:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

çağınım

kaynanamıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı  :violent1: :violent1:

serife26

bizim okulda bi tip var face de de arkadaştık,yazın beni silmiş...
dediklerini aynen söylüyorum ''seni çok kendini beğenmiş,çok bilmiş gibi görüyordum uzaktan,ama konuşunca hiçte öyle olmadıgını anladım''
ortak ikimize de yakın bi ark var.bu boğmak istediğim şahıs şimdilerde suratını asıp ... hocam diye hitap ediyor bana,oysa birkaç hafta önce gülümsüyordu sürekli.kendi iç dünyasında kurguladığı birtakım hayal mahsulü şeylerle benim de huzurumu kaçırıyor.böyle tipler keşke hiç olmasa.

bi tip daha var ki düşman başına :violent1: NEYMİŞ mesela en yakın ark tayini çıkmış gitmiş,onun pozisyonuna gelen kişiye surat asıp onla konuşmama misyonunu kendine ilke edinmiş,sebepse efendim onu çok sevrmişte yenisini onun yerine koymak istemezmiş,böyle arıza tipler olduğu sürece hepsini silesim geliyor şu dünyadan.............. :caca:
ki ben ççoookk vicdanlı bir insanımdır normalde  :icon_thumright: