Ynt: hoşgeldiniz ikizler

Başlatan βαlκιz, 31 Mart , 2010, 10:47:53

« önceki - sonraki »

βαlκιz

biraz zorlanmış ama şimdi iyidir inşallah
bende merak ediyorum
neler yapıyolarr  ::) ::) ::) ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

gülfer

maşallah ne güzel yaratmış rabbim sizleri  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: allahım biz hamişlerde ogünleri gösterir inşalah  :amin:

SiRiNe

Selamm kizlarr  sag olun kizlarr bizler iyiyizzz bebislerde 4 haftalik oldular masaaallah, zaman ne cabuk geciyorr, uzun zaman oldu giremedim zamanim olmuyor gercekten gunduzleri emzirmekle ugrasiyorum onlari doyurmak zamanimi aliyor birisi bitince digerini bazende ayni anda ;D bazen böyle uyuduklarinda girebiliyorum sizleri cok özledim, tum hamisler safakcilar ve bebis bekleyen anneler ve yeni anneler tum forum arkadaslarim giremesemde aklimdasinizz :flowers:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

duygucum beklerle beraber ıyı oldugunuza çok sevındım canım  :nazar: :nazar: :nazar:
arada gır  fırsat buldukça bebeklerın resımlerını de bı ara paylaşırsan sevınırız  ;D ;D
ıkız bebekle ugraşmak zor mu gerçı allah sabrını verıyordur

βαlκιz

oy canım benim özeldende yazdım msj bebekler iyi olsun sen iyi olda gerisi mühim degil
bol bol her fırsatta uyuuu  :laughing7:
yeni fotolarınıda koyy merak ederim bennn nasılllar bakalımmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
allaha emanet olun  :amin: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°•.ℓανιηуα.•°

ya çok tatlılaaaarrr.....

kızlar Allahım nasip ederse ben de ikiz çok isterim... bi başka tatlı oluyolar...

βαlκιz

Alıntı yapılan: ღ♥ lavii ♥ღ - 20 Nisan , 2010, 22:50:06
ya çok tatlılaaaarrr.....

kızlar Allahım nasip ederse ben de ikiz çok isterim... bi başka tatlı oluyolar...
allah gönlüne göre versin canım  :amin:

SiRiNe

SiRiNe

SiRiNe

°o.O євяυ O.o°

oyyyy maşşallahh yaa ne şirinlerrr :k06: :k06:  :nazar:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

SiRiNe

masaaallah rabbim onlari korusunn ve tum bebisleriii, en sonunda koyabildim bir kac resim devamini sonra koyarim insaallah, benim kizlar aglamaya basladilarr  ;D cikmam lazimm

βαlκιz

fındık kurtlarına bak sen yaa maşallah
biri limon biri zeytinn  :D :nazar: :nazar: :nazar:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

masallah cok tatlilar cnm allah bagislasin...

ee bakmasi nasil ikisine birden kesin zordur demi ????

SiRiNe

Alıntı yapılan: ♥♥ SiVaSLim♥♥ - 25 Nisan , 2010, 17:22:02
masallah cok tatlilar cnm allah bagislasin...

ee bakmasi nasil ikisine birden kesin zordur demi ????

evet ccanim zor tabiki ama Rabbim sabrinida veriyor annemle esimin cok yardimi oluyor