29 Mart , 2024, 00:11:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çocuğunuz Kız mı Erkek mi Olsun ?

Başlatan tolga, 15 Ocak , 2007, 17:37:18

« önceki - sonraki »

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

βαlκιz

benim 1 kız 1 erkek olur gibime geliyooo  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ikiz olursaa
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 10 Haziran , 2010, 10:34:30

ikiz olursaa

ay keşke benimde öyle olsa  :k06:

yildiz168

benim kızım olucak, iyikide kızım olacak  :love7:kız çocuk bir arkadaş gibi oluyor anneye , bide kıyafetleri çok ama çok tatlı  :binkybaby:

Balböceği

Alıntı yapılan: yildiz168 - 10 Haziran , 2010, 13:23:58
benim kızım olucak, iyikide kızım olacak  :love7:kız çocuk bir arkadaş gibi oluyor anneye , bide kıyafetleri çok ama çok tatlı  :binkybaby:
aynen insallah benimkide kiz olur  :amin:

βαlκιz

tek bebek nasıl oluyo çok merak ediyorum  :ehi: :ehi: :ehi:
tek bebek arabası tek tek eşyalar  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

**fatoş**

bizim oğluşumuz var rabbim inş bunu kız verir hayırlısı ile ama öncesağlıklı olsun herkesin bebeği kız erkek farketmez

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: BaLboceqim - 10 Haziran , 2010, 13:24:31
:amin: :amin: :amin:
bende çok ıstıyorum senın kızın olsun ..benım olmadı ınsallah senın olsun edosum kızları çok sevıyorum  :amin: :amin: :amin:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Dilara Ebrar

eşim erkek istiyor ama ben nedense daha çok kız istiyorum.Rabbim hayırlısını  ve sağlıklısını versin de ..aslında hiçte önemli deil :love9: :love9:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Lă_Tăhzen!

hep erkek cocouk favorım olmustur ama kızımıda cookkk sevıyorum :)  insallah öncelikle saglıklı daha sonra erkek nasıp etsın 2.cocugu rabbim  :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 10 Haziran , 2010, 10:34:30

ikiz olursaa
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:ıns benımde bırı kız bırı erkek hayırlısıyla :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Alıntı yapılan: ☆☆PARİSS☆☆ - 19 Haziran , 2010, 21:12:37
Alıntı yapılan: BaLboceqim - 10 Haziran , 2010, 13:24:31
:amin: :amin: :amin:
bende çok ıstıyorum senın kızın olsun ..benım olmadı ınsallah senın olsun edosum kızları çok sevıyorum  :amin: :amin: :amin:
insallah sibosum cok nazli bi kizim olsun sibos teyzesi gibi narin nazik minyon tipli olsun  :amin:
:hello2: :hello2: :hello2: