meleğim ( onur eymenim )kucağımda kızlar

Başlatan can yine cannnn, 28 Temmuz , 2010, 12:42:09

« önceki - sonraki »

su1023

Allah analı babalı büyütsün bahtı güzel olsun inşşş :amin:
Çok geçmiş olsun  Gözünaydın :binkybaby:

sarisinn

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:canım benim hayırlı olsun..çok sevindim..allah analı babalı büyütsün..

saide_melek

Gozun aydin Nermincim insallah saglikli hayirli bir evlat olur cok mutlu oldum benim bile gozlerim doldu kim bilir sen simdi nasil mutlusundur allah mutlulugunu daim etsin tekrar tebrikler  :muzz: :muzz: :muzz: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion14: :occasion14:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

hayırlı evlat olur inşallahhh bebişin canımm  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:allah
nazarlardan kötülüklerden korusun meleklerimizi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

Lă_Tăhzen!

hayırlı olsun canım Allah analaı babalı buyutsun ınsallah darısı dıger hamıslerın basına

Dilek&Yusuf

gözün aydın darısı bizim başımıza inşallah...

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

gözün aydın canım. :nazar: :nazar: :nazar: darısı hayırlısıyla biz bekleyenlere olsun inş. :amin: :amin: :amin:

<<AyBüKe>>

Gözünaydın canım.. Allah analı babalı büyütsün, hayırlı evlat olsun inş.  :amin: 

serra_emine

oo hayırlı olsun bakalım nermin.saglıklı sıhhatlı buyutmek nasıp olur inş. analı babalı buyusun inş.hadı gozun aydın bakalım.
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

elif35

gözün aydın nermincim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin  inşallah hayırlı bir evlat olur  :amin: 12 gün sonra inşallah bende o duyguyu tadıcam Allah'ın izniyle  :hello2:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

NERMİNCİM ALLAH HAYIRLI EVLAT ETSIN  :amin: :amin: ÇOK ŞUKUR KUCAGNA ALMIŞSIN YAVRUNU ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :amin: :amin: SANA DA GEÇMİŞ OLSUN  :flowers: :flowers: SENIDE BEBEGIDE ÇOK MERAK EDIYORUM EN YAKIN ZAMNDA GORUŞMEK ÜZERE..HELE MERTI DAHA ÇOK MERAK EDIYORUM KARDESINE OLAN TUTUMU NASIL SEVIYOR MU KISKANIYOR MU   ::) BEBİŞİMİZİ DE OPTUM  :opucuk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

aa ben burayı yenı goruyorum sabahtan berı :-ooo :-ooo :-ooo
nermıncım gözun aydın
hayırlı bı evlat olur ınsallh
cok sevındm allah analı babalı buyutsun :nazar: :nazar: :nazar:

♥ღвüşяαღ♥

hayırlı olsun cnm rabbm analı bablı büyütsün

#tugba#

hayırlı olsun cnm Allah analı babalı büyütsün bir ömür boyu mutluluğun daim olsun :love9:
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

nermınnnnnnnnnnnnnnn kız cok sevındım sende kurtuldun cok sükür sag saglım aldın oglusunu kucagına gerısı safak lıstesındekılerın basına ınsallah hayırlısıynan ...

rabbım analı babalı büyütsün ınsallah hayırlı evlat olur... :amin: :nazar: