meleğim ( onur eymenim )kucağımda kızlar

Başlatan can yine cannnn, 28 Temmuz , 2010, 12:42:09

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

28 Temmuz , 2010, 12:42:09 Son düzenlenme: 05 Ağustos , 2010, 00:21:16 ♫♥♪NeRmİn♫♥♪
kızlar kaçamak girdim bebeğim pazartesi 10 da doğdu biraz daha kendimi toparlayayım doğum hikayemi yazarım
görüşürüz çok mutlu  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
bir okadarda yorgunum hepinizi öpüyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

✿گสЯเ_ќĮż✿

NERMİNCİM ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN.GÖZÜNÜZ AYDIN OLSUN. :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
HAYIRLI EVLAT OLUR İNŞALLAH.KÜÇÜK ADAMIN MİNİCİK ELLERİNDEN MİS KOKAN GIDIĞINDAN ÖPÜYORUM :opucuk: :opucuk:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

Allah analı babalı sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin inş.  :amin: :amin: :amin:

ertl

hayırlı olsun nermin allah analı babalı büyütsn

şimdi mis gibi kokuyodur canım ya

benim için şöyle güzelce kokla  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :naza

Balböceği

Gozun aydin olsun nermincimm Rabbim anali babali buyutmeyi nasip etsin  :amin: :amin: :amin: :amin:

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Pınar86

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN CANIM. COK SEVİNDİM COK GÜZEL BİR DUYGU, ALLAHIM AGZINIZIN TADINI BOZMASIN İNŞALLAH :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Demet_dk

NERMİNCİM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :amin:

BEBİŞİN FOTOLARINI BEKLİYORUZ KISA ZAMANDA

ponçik

hayırlı olsun canım , Allah analı babalı büyütmek nasip etsin
sağlıklı, hayırlı, akıllı bir evlat olur inşaAllah  :amin:
çok geçmiş olsun

KybeLe

nermin gözün aydın canım. gecmis olsuuun. darısı biz bekleyenlere insallah.
Oğluşuuumm :)

betüs26

CANIM ÇOK SEVİNDİM KUCAĞINA ALDIN YAVRUN U SENDE GÜLE GÜLE BÜYÜT HAYIRLI EVLAT OLSUN İNŞALLAH

SiRiNe

gözun aydin  olsunnn nerminn canimmm Allah anali babali buyutsun insaaAllahhhh :flowers: :flowers: :flowers:

gülfer

gözün aydın.geçmiş olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

darısı başıma ayyyyyyyyy çok heyecanlandım şimdi ne güzel ya meleğin kollarında ve

mis kokusunu içine çekiyosundur  :binkybaby:

gülay t.

Nermincim hayırlı olsun yavrun. Rabbim hayırlı ve güzel ömürler nasib etsin inşallah. :amin: Bu arada çook geçmiş olsun.

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

:nazar: Allahım Nazarlardan korusun bebeğini Gözünüz aydın......
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM